Treść opublikowana przez gregor10
-
Analiza logów 1.8T BFB
doładowanie srodkiem lightowe, górą klasycznie , mozna by to poprawić
-
Przerobka ORI turbo 2.0 TFSI
sproboj znależć firme gregor10 w googlach powinno Ci się udać.
-
Przerobka ORI turbo 2.0 TFSI
Wyniki hybryd mówią same za siebie Krótko mówiąc samo się chwali. Efekty przeróbek i przyrosty mocy można poznać przeglądając moje projekty.
-
Wykres z hamowni i brakujące konie. 1.8Tquattro BEX
duza odchyla, zrobic rewizje osprzetu i na bank coś niedomaga czesto przyjezdzaja osoby z niesprawnymi autami i brakuje troche koni, ale po przywroceniu do ladu zawsze jest seria
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
U Cinkersa shamowałem 197HP na DYNOMECIE Drogowej. Tutaj masz rozbieżności między moją hamownią a Maha. Hamownia DYNOMET VS MAHA 241KM LPG 258.1KM PB 258.3KM LPG Takie sprostowanie apropo siania zamętu nt mojej hamowni - edekxp - nie minus 15KM a +17KM jest w stosunku do tego co shamowałem u Cinkersa jak już w porównaniu np. do ww. MAHA Jeśli coś piszesz to miej pewność że to prawda i nie siej herezji o drogowej -15KM u mnie. Jak już to moje pomiary są zaniżone o ok 15KM jw.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dokładnie w tym cały myk Np moj dynomet pokazuje 17KM mniej względem pomiaru na MAHA w Bielsku. I np 15KM mniej względem V-techa z Olsztyna. Tak że generalnie u mnie wychodzą zaniżone wyniki względem innych hamowni z tego co moi klienci sobie badali , zawsze wychodzi więcej powera niż u mnie pierwotnie zmierzone. Hamownia DYNOMET VS MAHA 241KM LPG 258.1KM PB 258.3KM LPG
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Uderz do Rob-a z Tune-UP.
-
1.8T BEX Quattro 261KM i 363NM
Narazie logów nie będzie.
-
Zwiększanie mocy 1.8 T AEB
+1
-
Chip 1.8 T BFB 163 KM.Pomocy
mozna zrobic nawet i 200koni na seryjnych wtryskach ale moc bedzie przy 5100rpm , a potem wszystko ciac ,dlatego zalecam wtryski i robienie mocy gora, a nie jak w tdi - powyzej 5000rpm nie jedzie
-
[A4 B6 1.8T BFB]Brak mocy prośba o analizę logów
przeplywka do wymiany
-
Launch control w 1.8T
ja sie bawilem w LC anti lag w 1.8t
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Witek cie przebił?? Garretta założ Zawsze sie znajdzie ktoś z mocniejszą b6.. Ja mam lepszy pomysł dla Krzysia , jutro będziemy debatować
-
2,7biT, logi przed zakupem - S4, Q, Avant
przeplyw 205-215g/s bedzie w porzadku
-
2,7biT, logi przed zakupem - S4, Q, Avant
wszystko ok , nie ma prawa wejsc na 25 blok ,bo tam nie ma zew immo , tylko w tablicy i ecu siedzi immo ,tak ze nie ma co szukac 2 dna logi w porzadku, jest problem z doladowaniem i auto nie trzyma mocy ,ogolnie wyglada jakby ecu widzialo jakos problem i odcinalo boosta
-
1.8T BFB Quattro LPG a modyfikacje.
LPG założone w renomowanym warsztacie we Wrocławiu to i problemów nie będzie z LPG. V-gaz stosuje dobre komponenty , dbają o klienta.
-
Prośba o analizę logów, czyżby przepływka? AMB 1.8T
pompa paliwa trup
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
DV jest w turbinie
-
Porównanie hamowni?
Dokladnie ,tak. Dlatego wszystkie moje projekty mają dopracowany soft , i nawet restrykcyjny pomiar bez użycia wygładzania na maha pokazuje że kreski są równe, a parametry mocy i momenty przekraczają zadeklarowane wartości na moich wykresach
-
wtryski 320cc
Bez korekty softu nie wymieniaj wtrysków, bo to się mija z celem. Przy sofcie najlepiej wymienic wtryski to 5min roboty.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Bo jest lepszy Aczkolwiek ja polecam teraz jeszcze inna turbine na +320PS.
-
Porównanie hamowni?
Dynometa łatwiej się wygładza i z tąd zawsze równiutkie kreski. Obciążeniówkę też nie problem wygładzić, ale trzeba się bardziej postarać. Nie ma regóły na każdej hamowni można przyciąć. Wszystko zależy od rzetelnosci operatora. Co z tego, że ktoś dysponuje Maha jak broń Boże nie pozwoli nikomu nawet logów zamieścić oficjalnie. Jak widać w poście 5 kreski z maha całkiem równe. Więc nie wiem skąd Twoje pytanie. Poszarpane kreski to nie standard tylko niedokładnosć strojącego. Jak ktoś robi wykres swojej pracy to będzie siedział aż mu wyjdą równiutkie kreski bo wiadomo potem wykres w sieć i reklama, ale najlepiej się hamuje auto robione u konkurnncji. Wtedy to mogą być i fale dunaju. Na koniec dla rozluźnienia atmosfery luknijcie wykresik z obciążeniówki (wcale nie poszarpany), a do tego mega wynik Dzieki za slowo uznania, wynik jest mega to wiadomo, kreski rowniutkie, sam PAT powiedzial oficjalnie - Szacunek dla takiego wyniku 258KM na k03s
-
Dobrzy chiptunerzy
Kto stroi , a kto robi to co innego , taki mały szczegół
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Świetny krok - fura zabrała charakteru , jazda musi teraz znów cieszyć miskę , zapewne prowadzi sie jak inne auto ?
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Uważaj z takimi spostrzeżeniami tutaj. Klikam Lubie TO ! Bo nie jeździ się do 'tak zwanych tunerów' tylko do tunerów. To 'drobna' różnica, ale ISTOTNIE ważna dla klienta i silnika w kwestii długodystansowej bezawaryjnej pracy.