Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tass

  1. Jakiś tam..., ale gra dobrze, rozumiem że dokładany zestaw tak na widzimisię. Może być różnica jeden może pisać o standardowym nagłośnieniu, a drugi o Bose które występuje i w b6. Standardowe mp3 nie ma prawa grac dobrze, do tego potrzeba plików w lepszej jakości np wav. Mp3 gra co najwyżej przyzwoicie.
  2. Wtryski z Saaba w dobrych pieniądzach znajdziesz na ovoko, ic z 2.0tfsi mam w b6 i potwierdzam, że znajdziesz w rozsądnej cenie, mało tego zazwyczaj są w lepszym stanie od tych z bex.
  3. tass odpowiedział(a) na Eryk333 temat w Audi A4 B6/B7
    8e1 lub 3r1 od Exeo taki sam magiel.
  4. Nie wiem jak z dojściem w 2.7, ale w 1.8t na upartego da rade wymienić nawet od strony drążka kierowniczego, po wyjęciu osłony, od spodu jest trochę ciężko i niewygodnie jak nie odkręcać, ale da się, lub po odkręceniu magla od "budy" i wyciągnięciu końcówek drążków ze zwrotnic wystarczy przesunąć magiel w lewo i jest lepszy dostęp.
  5. Dobra rada ze smarowaniem, ktoś się naczyta posmaruje olejem lub jakimś smarem nieodpowiednim i "gumy spuchną". Przecież gumy od układu hamulcowego nie są odporne na np oleje silnikowe, ropopochodne.
  6. Jeśli nie wyjdzie ciągnąc do "góry" to zdjęcie poszycia i trzeba wcisnąć zapadki, które są na dole i trzymają. Jak to uszkodzić przy demontażu siedzenia to nie wiem, o ile nakładkę z wierzchu to rozumiem można zarysować, ale to jest w poszyciu schowane. Czy podejdzie z b6 nie wiem, jak wyciągniesz swoją wtedy będziesz mógł porównać, ale obstawiam że powinny. Różnią się trochę te od zagłówka środkowego od bocznych o ile dobrze pamiętam. Co prawda w b6 ale wyciągałem je przy wymianie tapicerki i jak jeszcze gdzieś mam mogę porównać.
  7. Nie wiem dziwne podejście, nie próbowałeś reklamować pompy? Od roku mam nową narazie działa. Może układ za słabo wypłukany przy wymianie.
  8. Nie taniej zmienić pompę wspomagania na nową i bez rzeźby?
  9. Serio do 270 koni robić wydech, dp ok, ale że całość? W mojej "furmance" poprzedni właściciel zmieni końcowe tłumiki i też buczało, wykleiłem tył matami butylowymi z alu. i pianką. Pomogło, roboty sporo, szybciej wymienić wydech na ori. lub jak się da wstawić sam środkowy tłumik z serii na początek.
  10. tass odpowiedział(a) na tass temat w Audi A4 B6
    To mam, skraplacza nie wiedziałem który.
  11. tass opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam potrzebuje nr skraplacza do: WAUZZZ8E33A242018
  12. Źle ustawiona dźwignia na silniczku.
  13. 8E0422529 pasuje do b6, obecnie mam magiel z b7 i też pasuje. Etka podaje, że taki powinien być nr do b6.
  14. S-line jak dobrze pamiętam różni się tulejami w górnych wahaczach i końcówki drążków kierowniczych są inne. Różnica w dolnym wahaczu "banan" jest w tulei pomiędzy b6, a b7. Takie, czy takie pasuje, ja mam wahacze itd z b7 i wszystko pasuje. Jak dobrze widzę zestaw Lema 31913 01 nie ma tej wkładki (banan) co była w b6, ale i tak będzie pasować.
  15. tass odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam podobna "zmieniarkę" tylko innej firmy od kilku lat, jest ok, używam usb i kart sd w niej.
  16. Kabel chińczyk to loteria, mam i działa. Co do vcds to jest dużo poradników jak sobie z nim poradzić.
  17. Nr mają te same, można znaleźć kilka PLN taniej: allegro.pl ALLEGRO.PL
  18. Sam sobie odpowiedziałeś, przejechane swoje w kołach ma, deko łyknie oleju to nie dramat, byle by litrami nie dolewać.
  19. Brak sygnału otwarcia drzwi na fis, a co za tym idzie brak reakcji na czerwonej lampce ostrzegawczej otwarcia drzwi wskazuje na mikroprzełącznik i to może być jego wina lub prawdopodobne, że zimne luty i wystarczy poprawić luty. Bez rozbiórki zamka lub wymiany nic nie da się zrobić. Tu zilustrowany problem z lutami w Passacie:
  20. Jak wiązka cała to zimne luty, lub uszkodzony przełącznik w zamku drzwi. Centralny zamek działa normalnie?
  21. Dobre są oetiker z nierdzwki z ząbkami do zapięcia na zewnątrz opaski, nie do wewnątrz jak ma to bardzo dużo opasek i przy okazji łatwo uszkodzić osłonę, ale na samochodzie ciężko to założyć, zostaje założyć skręcane, lub trytki z włóknem szklanym.
  22. Nie wiem nie jestem na bieżąco z dostępnością, jakiś czas pomagałem znajomemu zmieniać BE z jak dobrze kojarzę z 9 na 13 kategorię i też jest zadowolony bo nie przyciera. Tak 10 gdyż w kodach wyposażenia masz kod: 0YK i 1BV. Przód może być 9 klasa wagowa bo "mały" silnik, z v6 mogła by być 11 i nie oznacza to że przód i tył muszą być tej samej klasy wagowej.
  23. 8E0 511 115 DM/FM - 0YK O ile nie było zmieniane zawieszenie, są oznaczenia kolorami na sprężynach?
  24. BILSTEIN, Spidan dla tej kategorii okolice 220pln są innych producentów, tańsze, droższe, ale że aż taki problem z dostępnością to nie wiem i te 300 za szt. to chyba z gumami.
  25. Mam sprężyny 13 klasy 1BA, a dokładnie miałem do ubiegłego tygodnia bo 1 pękła, odpowiednikiem tej sprężyny jest Eibach R10604(takie mam obecnie na tyle) w katalogach jest do Exeo ST, ale jest to 13 klasa wagowa do b6, b7 porównując nr do oryginału. Nie jest prawdą, że trudno dostać tylko trzeba szukać po nr oryginału, a nie po samochodzie. Cena za szt. 160-170 pln.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.