Treść opublikowana przez jospethe
-
Dywaniki gumowe PETEX...problem
Po prostu ktoś źle wyciął dziurki. Może napisz wiadomość do sprzedawcy o zaistnaiłym problemie.Może wymieni je na dywaniki z odpowiednim rozstawem.
-
Wymarzone A4 B6 Cabrio ;)
a myślisz, że cabrio się nie da jeździć w zimie? pewnie w środku zimno...nie? Oczywiście, że się da jeżdzić ! NAwet z rozłożonym dachem jak ktoś się uprze... . Niechciałbym wyglądać jak pajac w zimę jeżdżąc ze szmacianym dachem. Każdy wie, że takie samochody w zimę stoją w garażu pod kocem. Co innego kabrio z metalowym dachem.
-
Wymarzone A4 B6 Cabrio ;)
Auto świetnie się prezentuje. Tylko idą mrozy i zima więc trochę słaby okres dla cabrio żeby się nacieszyć.
-
Świecąca sie poduszka
Podłączyć komputer i skasować błąd. Jeśli błąd powróci to coś niełączy w kablach.
-
[AFN] dizel powyżej 3 tys nie ciągnie
200 koni w AFN ? Przy takim podniesieniu mocy silnik długo nie pociagnie na seryjnym osprzęcie.
-
[AFN] Filtr paliwa
Możesz też zalać przed montażem, ale będzie wygodniej po bo nic sie nie rozleje
-
[AFN] Filtr paliwa
Tylko zalej nowy filtr ropą żeby układ sie nie zapowietrzył.
-
Proszę o porade opony Kormoran
Widziałęm tą opone kiedyś na żywo nową i musze powiedzieć, że ma strasznie mało nalane bieżnika, tak jakby ktoś już na niej jeżdził ze 2 sezony. Widać to też na przykładowychzdjęciach, że bieżnik jest płytki. Inne opony mają głębokość bieżnika nawet po 9 mm a tutaj jakieś 5. To taka moja drobna uwaga .
-
Woda pod dywanikiem kierowcy
A może nagrzewnica powiedziała papa... NA pewno to woda a nie płyn z ukłądu? Pynu nie ubywa w zbiorniczku?
-
Ścina oponę a nikt nie widzi problemów
Większe zużycie brzegów opony Zużycie brzegów opony powoduje efekt „zaokrąglenia” czoła opony. Tego typu zużycie jest najczęściej spowodowane jazdą ze zbyt niskim ciśnieniem. Warto pamiętać, że ciężar auta powinien spoczywać na całej szerokości opony, a zbyt niskie ciśnienie sprawia, że czoło jest słabiej dociskane do podłoża. Należy więc skorygować poziom ciśnienia, zgodnie z zaleceniami producenta samochodu. Inną przyczyną tego rodzaju zużycia może być nieodpowiedni styl jazdy, a zwłaszcza zbyt agresywne pokonywanie zakrętów. Podczas szybkiej jazdy w zakręcie, opony pracują na granicy przyczepności. Muszą sprostać większym przeciążeniom, a więc mocno obciążane są zewnętrzne części bieżnika. Tego typu wytarcie może występować niesymetrycznie (większe z jednej strony). Wpływ na to nietypowe wytarcie bieżnika może mieć również uszkodzone zawieszenie np.: skręcony lub wygięty wahacz lub nieprawidłowa zbieżność przednich kół tzw. nadmierna zbieżność. W tym wypadku należy udać się po diagnozę do serwisu. Tak więc może po prostu za bardzo dajesz do pieca dla swojej niuni
-
Ścina oponę a nikt nie widzi problemów
Może problem leży w oponie? Może coś z jej konstrukcją jest nie tak....
-
Przerysowany i delikatnie wgnieciony błotnik, kupić z demontażu czy isc do lakiernika?
Zdejmij nadkole i zobacz w jakim stanie jest wewnętrzna strona błotnika. Może zdarzyć się tak że jest pordzewiała i będzie go trzeba i tak wymienić.
-
Gdzie się podzialo gniazdo OBD?
Przeniósł gniazdo żeby nikt przebiegu nie cofnął.
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
Opony bieżnikowane do quattro to jak adidasy do garnituru
-
Problem z odpaleniem
Sprawdż czy nie są dziurawe wężyki przelewowe pomiędzy wtryskiwaczami . Może się cofać paliwo, albo zapowietrzać.
-
Pęknięta osłona przekładni
Nie wiem czy wymiana osłony coś pomoże skoro wszystko jest mokre od prawdopodobnie uciekającego płynu z ukladu.
-
Jaka prawidłowa dawka dla 1.9 110km
AVG i 110 koni?
-
zamiana (czyw warto i jest sens)?
Załatw sobie co najmniej 16 a słoneczka zostaw na zime. Lepiej trochę zapłacić i cieszyć się wyglądem auta.
-
Niestabilne auto
Może to wina za szerokich opon albo zużytych amortyzatorów.
-
Odparowywanie szyb.
U mnie też tak jest czasem , filtry wymienione, wszystko sprawne. Wydaje mi się że to wina różnicy temperatur
-
Dolewanie mixolu do ON
Ja czasem też dolewam mixolu, ale mam zwykłą pompę zamaist pompowtrysków. Nie wiem jak na pompowtryski działa, ale jeśli ropa jest z dobrego źródła np ruskiego Lukoila to nie ma potrzeby nic dolewać. Też słyszałem, że chodzi lepiej jak na polskiej orlenowskeij ropie bo nie ma biododatków. Na stacji ruskiej widzę jak tankują porządne auta z pompowtryskami i na comon railu i wątpię żeby coś dolewali. A jaki kolor masz tej ropy? błękitno żółty czy brązowy?
-
Bareria Akumlatorek do smartfona
http://allegro.pl/nowa-oryginalna-bateria-samsung-n910-galaxy-note-4-i5538896028.html Słabo coś szukasz
-
Co to jest za część i jaką ma funkcję?
To na pewno nie jest odpowietrzenie z akumulatora. Rurka szłaby w dół a nie w kabine. Poza tym ona jest przeżroczysta i cieńsza
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://joemonster.org/filmy/71280/Armia_kaczek http://joemonster.org/filmy/71251/O_tym_jak_pewien_Rosjanin_szybko_naprawil_cyganom_zepsuty_samochod http://joemonster.org/filmy/71172/Crash_test_przy_200km_h
-
AFN zanika prąd
Może to kostka stacyjki szwankuje. Miałem podobnie gdy wrzucałem wsteczny to gasło wszystko m. in podświetlenie zegarów i deski rozdzilelczej.