Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy to ktoś z forum?

 

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ma ktoś bądź miał dywaniki gumowe Petex w swoich A4 ? Bo szukam czegoś fajnego co łatwo się czyści i jakoś wygląda bo te materiałowe to dupe rozbić są 

Opublikowano

Zamawiałem zestaw od Rezawplast. Są gumowe, ponadto mają konstrukcje korytkową, stąd brud nie przedostaje się dalej. 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, marky2552 napisał:

Ma ktoś bądź miał dywaniki gumowe Petex w swoich A4 ? Bo szukam czegoś fajnego co łatwo się czyści i jakoś wygląda bo te materiałowe to dupe rozbić są 

Ja mam petexy i jestem zadowolony. Chyba trzeci rok już jeżdzą w aucie i praktycznie zero śladów zużycia. Pasują także ładnie w stopery, nie suwają się itp

Opublikowano
1 godzinę temu, george napisał:

Zamawiałem zestaw od Rezawplast. Są gumowe, ponadto mają konstrukcje korytkową, stąd brud nie przedostaje się dalej. 

 

Również zawsze Rezawplast kupuje i nie powiem złego słowa. 

Opublikowano
9 minut temu, Exmi napisał:

Ja mam petexy i jestem zadowolony. Chyba trzeci rok już jeżdzą w aucie i praktycznie zero śladów zużycia. Pasują także ładnie w stopery, nie suwają się itp

też kupiłem gumowe petexy na zimę kilka lat temu. Później na lato kupiłem jakieś drogi grube super turbo welury, które się wyciągnęły pod piętą po jakimś miesiącu :facepalm: i wróciłem całorocznie do petexów - już kilka lat na nich śmigam. Tylko zmienił się wzór i już nie ma tych z plastrem miodu, które mam u siebie

Opublikowano

Dlatego gumowe szukam bo te welurowe to masakra.

Głównie chodzi mi też o to żeby nie śmierdziały jakąś gumą chińską

Edytowane przez marky2552

Opublikowano
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 259 zł - ORYGINALNE DYWANIKI PRZÓD + TYŁ AUDI A4 B6 B7 ASO...

Kup ori i będziesz miał pewność że nie będzie smrodu gumy ,ewentualnie używek poszukaj 

Opublikowano

Potwierdzam mam Ori gumowe i nic nie śmierdziało od nowości, jeżdżą chyba ponad rok albo więcej? Nie pamiętam, ale nie widać żeby się coś zużyły.

Opublikowano

Kupiłem ostatnio tej firmy i są ok. Nie śmierdzą i pasują idealnie na stopery. Fakt że kupiłem w innym kolorze, być może te śmierdzą, nie wiem.

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 98 zł - DYWANIKI GUMOWE MIAROWE do Audi A4 B6 (2000-2004) (7135608540). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
25 minut temu, MaTeo85 napisał:

Potwierdzam mam Ori gumowe i nic nie śmierdziało od nowości, jeżdżą chyba ponad rok albo więcej? Nie pamiętam, ale nie widać żeby się coś zużyły.

Wspomniane rezewplasty zamawiałem dla wujka. Zaletą jest korytkowa konstrukcja, ponieważ zabrudzenia nie przedostają się dalej. 
Pod koniec ubiegłego roku kupiłem zestaw oryginałów i różnica jest widoczna po wzięciu do ręki, ponieważ... oryginał ma więcej "mięsa". Oryginalny dywanik jest około dwukrotnie cięższy od rezawplastu. 

Opublikowano

Przechodziłem przez kilka różnych dywaników no i najlepsze i najbardziej estetyczne były te oryginalne. Udało sie gdzieś dobrze kupić używki w bardzo fajnym stanie i z nich byłem najbardziej zadowolony. A z tych zamiennikowych to fajne też były frogumy.

Opublikowano

Ziomeczku spalił Ci się prawy LED blendy tablicy ;)

aa.png

A tak przy okazji.. Muszę wymienić przednie sanki w B6 i takich o numerze z ETKI od 3 miesięcy nie mogę znaleźć, ani na szrotach, ani na necie.. A chce zdążyć przed zimą. Ale znalazłem coś takiego z B7 w dobrym stanie ostatnio i bez większego przemyślenia kupiłem.. Myślicie, że będą pasować 1:1?

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 100 zł - SANKI WÓZEK ZAWIESZENIA AUDI A4 B7 3.0TDI 3.2 V6 (9134939633). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

A tak to u mnie wygląda obecnie..

IMG_E3246.JPG

 

 

Opublikowano
17 godzin temu, kuba.tkn napisał:

 

A tak to u mnie wygląda obecnie..

IMG_E3246.JPG

 

 

Nieźle rude te sanki .Auto ze Szwecji?

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano
3 minuty temu, Rabbi napisał:

Nieźle rude te sanki.Auto ze Szwecji?

 

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano
23 godziny temu, Rabbi napisał:

 

Nie ważne skąd, ważne że niedługo będzie fabryka B)

Opublikowano
W dniu 1.10.2020 o 10:37, kuba.tkn napisał:

Nie ważne skąd

Tajemnica po byku:grin:

Opublikowano

Witam, orientuje się ktoś czy zaślepka haka holowniczego do zderzaka przedniego S4 B6 pasuje ze zwykłego ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

20201012-174615.jpg

Szukam takiej pokrywy do 2.5tdi AFB

Ma ktos na sell ?

Opublikowano

Cześć wszystkim,

potrafi ktoś załatwić nowa poprawioną pokrywę zaworów do AFV z ASO? W dobrej cenie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.