Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 minut temu, black4 napisał:

Kolego Kozioł992,

Jeżdżę B7 z 1BV na talerzach z B5 i zimówkach 215/50/17.

Setup kół sprawdza się idealnie. Felga 7,5" ET przy dystansach 30 front i 28 tył. Opony b. wygodnie. 

Pozdrawiam ?

 

Dziękuje bardzo za odpowiedź! 

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś się orientuje czy silnik wycieraczek przednich pasuje od exeo do B6 ?  ?

Edytowane przez marky2552

Opublikowano
7 minut temu, marky2552 napisał:

Ktoś się orientuje czy silnik wycieraczek przednich pasuje od exeo do B6 ?  ?

Powinno pasować, w końcu to klon B7. Na przykład magiel od Exeo pasuje do B6.

Opublikowano

Zaryzykuję bo już nie mam pomysłów co jest nie tak wycieraczki żyją swoim życiem jak chcę raz przetrzeć to trą i trą i końca nie ma przekażnik zmieniony moduł mce z F na B zmieniałem też bez zmian manetka druga z exeo też bez zmian to chyba ten silnik jest zepsuty 

Opublikowano

Mechanizm czyściłeś/wymieniałeś?

Opublikowano
14 godzin temu, marky2552 napisał:

Ktoś się orientuje czy silnik wycieraczek przednich pasuje od exeo do B6 ?  ?

Tak pasuje

Opublikowano
17 godzin temu, marky2552 napisał:

Ktoś się orientuje czy silnik wycieraczek przednich pasuje od exeo do B6 ?  ?

image.png

Opublikowano

Czy mógłbym prosić o schemat podłączenia modułów składanych lusterek od kkam?

Niestety zapodziałem gdzieś instrukcje dołączoną do zestawu.

Opublikowano

Szukam takiego silniczka do tylnej klapy B6

IMG-20190921-WA0008.jpgonline picture upload site

Opublikowano

@Dev nie mam takiego silniczka, ale pasował będzie też z końcówką E i G, a najmłodszy będzie 8R0955711C

@turzol  schemat masz niżej

podłączenie składanych luster z pilota.png

Edytowane przez staniek

Opublikowano

dzieki za info, prawde mówiąc mi bez róznicy jaki nr aby był sprawny

Opublikowano

@Dev jak chcesz to mam, chyba został mi z mojej.

Opublikowano

Siemanko 

Panowie czy tak ma być przerobiona wiązka airbag z tt 8j do B6 ? multi działa bez problemu błędów nie ma również, po prostu taka refleksja mnie naszła aby to sprawdzić  przy okazji zmiany poduchy.

Schemat połączeń sprawdziłem multimetrem. 

 

wiązka.jpg

Opublikowano

Cześć mam kiere multi z b7 ale problemem jest airbag a konkretnie wtyczka 4 pin która wchodzi do taśmy w B6 jest to 2 pin w b7 4 pin jak to podłączyć aby to miało ręce i nogi poniżej zdjęcie wtyczki o ktorą mi chodzi :

20190927_124211.jpg

Opublikowano

Piny (kabelek żółty i biały) ze starej wtyczki przełóż w te same miejsca w nową. Czarny i brązowy zmostkuj ze sobą 

Opublikowano

Jak zmostkuje te kable to nie dostane poduchą ???

Opublikowano
Teraz, marky2552 napisał:

Jak zmostkuje te kable to nie dostane poduchą ???

Nie dostaniesz :) mostkiem zwierasz drugi ładunek po podłączeniu kostki 

Opublikowano

Okej dzięki za pomoc  z resztą sobię poradze ale nie wiedziałem wlasnie co z tą kostką robić 

Opublikowano

Siema znowu ja kiera założona zakodowane wszystko ale obciera o taśme i ciężko się kręci jak luzuję śrubę to wszystko jest git ale kierownica o mało nie wyleci co jest nie tak ?? dodatkowo wciskam przycisk mode i wyskakuje no  funct na fis 

Opublikowano
8 minut temu, marky2552 napisał:

Siema znowu ja kiera założona zakodowane wszystko ale obciera o taśme i ciężko się kręci jak luzuję śrubę to wszystko jest git ale kierownica o mało nie wyleci co jest nie tak ?? dodatkowo wciskam przycisk mode i wyskakuje no  funct na fis 

Taśmę ustawiłeś w pozycji środkowej? Nie ma prawa nic trzeć i kiera ma być dokręcona jak wczesniej. Zakoduj moduł bt,radio i moduł kiery pod multifunkcję.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.