Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie,chromowana ramka grila górnego z a4 pasuje do grila s4?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, Piotrek81 napisał:

Panowie,chromowana ramka grila górnego z a4 pasuje do grila s4?

Pasuje

Opublikowano
3 godziny temu, greg2505 napisał:

Pasuje

Dzieki.

Opublikowano

Witam, tak na szybko chciałem zapytać czy zestaw quattro z 2.5tdi 180ps manual podejdzie do 1.9tdi ???

Opublikowano
1 godzinę temu, Maciek02 napisał:

Witam, tak na szybko chciałem zapytać czy zestaw quattro z 2.5tdi 180ps manual podejdzie do 1.9tdi ???

Dawca B6? Tak. 

Opublikowano

No tak z b6 2.5tdi do b6 1.9tdi. Wszystko P&P?

Opublikowano
Godzinę temu, Maciek02 napisał:

No tak z b6 2.5tdi do b6 1.9tdi. Wszystko P&P?

Tak, bo AVF ma rozrusznik pod tarczę sprzęgła 240 mm. 

Opublikowano

chce ktos nowy kompletny zestaw LUK dwumasa + sprzegło do AWXa lub 1.8T ?

do oddania za 1500zł

 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
W dniu 15.11.2019 o 20:43, Dev napisał:

chce ktos nowy kompletny zestaw LUK dwumasa + sprzegło do AWXa lub 1.8T ?

do oddania za 1500zł

 

Do 1,8 T koło zamachowe nie pasuje, ale sprzęgło z dociskiem banglają z 1,8 T.

Opublikowano
W dniu 17.11.2019 o 18:45, george napisał:

Do 1,8 T koło zamachowe nie pasuje, ale sprzęgło z dociskiem banglają z 1,8 T.

@Dev@george Panowie to jak to w końcu jest, pasuje dwumas od AWX do BEX Q ?

 

Z tego co widzę to w specyfikacji różnią się jedną rzeczą:

 

Koło zamachowe LUK 415 0350 10

Maks. kąt przyłożenia [stopień] 15

Liczba zębów (oznaczenie maks. kąta przyłożenia) 6

Maks. luz pochylenia [mm] 1,6

 

Koło zamachowe LUK 415 0231 10 (komplet LUK 600 0040 00)

Maks. kąt przyłożenia [stopień] 16

Liczba zębów (oznaczenie maks. kąta przyłożenia) 6

Maks. luz pochylenia [mm] 1,6

 

Edytowane przez passoro

Opublikowano
5 godzin temu, passoro napisał:

@Dev@george Panowie to jak to w końcu jest, pasuje dwumas od AWX do BEX Q ?

 

Z tego co widzę to w specyfikacji różnią się jedną rzeczą:

 

Koło zamachowe LUK 415 0350 10

Maks. kąt przyłożenia [stopień] 15

Liczba zębów (oznaczenie maks. kąta przyłożenia) 6

Maks. luz pochylenia [mm] 1,6

 

Koło zamachowe LUK 415 0231 10 (komplet LUK 600 0040 00)

Maks. kąt przyłożenia [stopień] 16

Liczba zębów (oznaczenie maks. kąta przyłożenia) 6

Maks. luz pochylenia [mm] 1,6

 

P&p

Opublikowano

Dziękuje :)

Opublikowano

Czy N75 o nr 058906283F siedział ori w BEXie? Musze wymienić ale w ASO skoda nie maja ten nr. przypisany do BEX 

Opublikowano
4 godziny temu, Frond Side napisał:

Czy N75 o nr 058906283F siedział ori w BEXie?

Tak, potem został zastąpiony końcówką E.

Ten sam był w AVJ, BFB, BEX, AMB...

Opublikowano
24 minuty temu, kamil-vag napisał:

Tak, potem został zastąpiony końcówką E.

Ten sam był w AVJ, BFB, BEX, AMB...

Dzięki :hi:

Opublikowano

Panowie, kogo polecacie do regeneracji pompy wspomagania? Dużo w necie czytam o partaczach co albo źle je składają do kupy, albo po prostu dają słabej jakości zamienniki, a chciałbym swoją starą ori na nogi postawić.

Opublikowano
12 minut temu, Langista napisał:

Panowie, kogo polecacie do regeneracji pompy wspomagania? Dużo w necie czytam o partaczach co albo źle je składają do kupy, albo po prostu dają słabej jakości zamienniki, a chciałbym swoją starą ori na nogi postawić.

Servotronic od Exeo? 

Opublikowano

Pompa wspomagania, nie magiel. Pompa jest z silnika 3.0, firmy ZF

Edytowane przez Langista

Opublikowano

Pany szukam namiaru na Krzyśka z okolic Gdańska. Nie pamiętam nicku ani nazwiska. Ma taką ładną A4 od 7 lat i robi dużo w elektronice, modów itp. Na pewno kojarzycie :) Poratujcie namiarem.

Opublikowano
34 minuty temu, Sedrak Dan napisał:

Pany szukam namiaru na Krzyśka z okolic Gdańska. Nie pamiętam nicku ani nazwiska. Ma taką ładną A4 od 7 lat i robi dużo w elektronice, modów itp. Na pewno kojarzycie :) Poratujcie namiarem.

Wydaje mi się że chodzi Ci o kolegę @kkam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.