Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
10 godzin temu, Langista napisał:

Czuję się trochę jakbym pisał sam ze sobą.. kolejne pytanie : czy któryś z Was też widział u siebie po zamknięciu samochodu lekko żarzący przycisk świateł awaryjnych? Czy po prostu mam coś w kablach pogrzebane?

Świeci póki can nie wyłączy się przez kilka minut. 

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To mnie uspokoiliście. Jak długo się święci to nie wiem, ale rano jak zachodze do auta, to się nie świeci już. Bałem się że mam coś z instalacją porobione, bo poprzedni właściciel dołożył autoalarm i zmieniał głośniki, ale nie rzucałem okiem jak to zrobił.

Opublikowano

Siema

 

Jest ktoś w stanie po numerze felgi odczytać jaki ma kod lakieru bo szukam i szukam i nie mogę znaleźć jakaś etka online wyszukuje je jako felgi ale nic więcej nie pisze 

 

8P0601025CC

Edytowane przez marky2552

Opublikowano
12 minut temu, marky2552 napisał:

Jest ktoś w stanie po numerze felgi odczytać jaki ma kod lakieru

image.png

Opublikowano

Dziękuję bardzo ??

Opublikowano

Posiada ktoś numer katalogowy wyjmaków rnse ? ?

Opublikowano
4 minuty temu, marky2552 napisał:

numer katalogowy wyjmaków rnse

image.png

Brutto ok 40 zł ;)

Opublikowano

Cześć,

Kto pomoże w przypisaniu immo id no nowego licznika RB4?

Zmieniam na kolor, Vag eeprom programmer pobrałem piny mojego starego i nowego licznika ale chyba poległem na samej mecie czyli adaptacji nowego licznika. Nie wiem czemu, ale nowy licznik nie potrafi pobrać vinu i immo id z ECU silnika.

Mam dumpy encrypted i decrypted z starego i nowego licznika. Znajdzie się jakaś poczciwa dusza i przypisze z palca Vin i immo id we wsadzie nowego licznika? To chyba jedyna droga. Myślę że Vag can dash załatwi sprawę.

Bądź na miejscu opolskie, Śląsk dojadę

Edytowane przez jaras99

Opublikowano

Zamek drzwi z b7 pasuje do B6 czy bedzie konflikt jakiś ??

Opublikowano

IMG-20191027-WA0054.jpg

Opublikowano

?

Opublikowano

Chyba widziałeś gdzie te blachy...

Opublikowano

Panowie mamy kogoś na grupie z okolic Frankfurtu nad menem koło koloni ? 

Opublikowano

Ja mam teoretycznie 100 km do Frankfurtu..

Opublikowano

Panowie, co ma takie wejście? Zostało po poprzednim właścicielu.

IMG_20191102_144252.jpg

IMG_20191102_144237.jpg

Opublikowano

Wygląda na konwerter wpięty np w tylne głośniki celem wyciągnięcia sygnału na czincze by mieć możliwość podpięcia wzmaka i np suba. 

Opublikowano

No to akurat jasne, ale szukałem już kilku takich subów i żaden nie miał takich wyjść, chociażby to pierwsze już jest dla mnie zagadką..

Edytowane przez Langista

Opublikowano
3 godziny temu, Langista napisał:

No to akurat jasne, ale szukałem już kilku takich subów i żaden nie miał takich wyjść, chociażby to pierwsze już jest dla mnie zagadką..

To pierwsze to kabelek od pilota sterującego, podbicie basem. Podpina się go pod wzmak i z kabiny podkręcasz sobie yeb...e suba :) 

Edytowane przez Gregory87

Opublikowano

A, to już na 100% wiem co za urządzonko mam nad kolanem w półce :D niech sobie siedzi, i tak się tego pozbędę jak wnętrze będę wymieniał a jak na razie to nie wadzi, tylko żartuje czasem ze znajomych, że telefon stacjonarny mogą podłączyć ?

Edytowane przez Langista

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ktoś z Was ma dostęp do części z ASO? Potrzebuję zamówić wąż powrotny z magla do chłodniczki (o ile w ogóle jest dostępny) i najlepiej z chłodniczki do zbiorniczka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.