Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na to nie mamy niestety wpływu, co 'mondre' głowy zarządzą tak reszta musi się dostosować, 500+ samo się nie załata.?

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pracuję ma małej prywatnej stacji paliw.

My w hurcie kupujemy paliwa za tyle, co orlen ma dla klienta brutto na stacjach.

Chyba wszystkie małe stacje pozamiatają bo nie da się handlować na zerowej marży.

Szok.

U mnie PB o ON jest po 6.10 zł.

Opublikowano
42 minuty temu, Fido napisał:

Chyba wszystkie małe stacje pozamiatają bo nie da się handlować na zerowej marży.

Może taki mają cel :whistling:

Opublikowano

IMG-20211106-WA0066.jpg

Kościerzyna przed chwilą

Edytowane przez Dev

Opublikowano
36 minut temu, Dev napisał:

Kościerzyna przed chwilą

Tyle to jeszcze nie widziałem. W Olsztynie jeszcze 95 i ON poniżej 6 zł.

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano

na taczki i do lasu z nimi bo za chwile beda ludzie wspominac ze po 6zł to było tanio jak barszcz..

za gaz

Opublikowano
W dniu 4.11.2021 o 15:23, Fido napisał:

Pracuję ma małej prywatnej stacji paliw.

My w hurcie kupujemy paliwa za tyle, co orlen ma dla klienta brutto na stacjach.

Chyba wszystkie małe stacje pozamiatają bo nie da się handlować na zerowej marży.

Szok.

U mnie PB o ON jest po 6.10 zł.

Niestety, rząd pisiorów nas wszystkich chce powoli wykończyć. Paliwa skoczyły by jeszcze bardziej i do rekordowej ceny hurtowej ale pisiory nie chcą do tego dopuścić dlatego żeby nie było drożej jak za pana Donalda. Największa męda to ten siusiumajtek Obmajtek. Raz że Orlen. Dwa idź do kiosku ruchu i sobie coś kup, wyrwie Cię z butów. Nawozy dla rolników cenami szokują i większości na nie nie stać. Wszystkim rządzi Orlen i ten obsraniec Obmajtek. 

Opublikowano

Ale przecież mamy najtansze paliwo w unii więc na co narzekacie, a to że tam zarabiają 3x więcej niż w tym pisdowym kraju to nieważne :grin: Będzie tylko lepiej...

Opublikowano

Ostatnio Glapiński podnosząc stopy procentowe powiedział, że w PL jest eldorado dlatego jest taka inflacja. Ja się zastanawiam co będzie dalej jak ma być lepiej, bo eldorado już teraz jest przecież. :polew:

Opublikowano
17 minut temu, pelonek1 napisał:

Ja się zastanawiam co będzie dalej jak ma być lepiej, bo eldorado już teraz jest przecież.

Tylko sugerował że nasz poziom życia jest bardzo wysoki w porównaniu do plemion stepowych,i trzeba go zrównać ?

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Eldorado to będzie, jak się na konie ludzie przeniosą, bo taniej wyjdzie konia utrzymać jak auto :grin: W tedy to dopiero Vateusz otworzy sobie nowe drzwi do podatków od wody i trawy :D

Opublikowano
8 godzin temu, Langista napisał:

Vateusz otworzy sobie nowe drzwi do podatków od wody i trawy :D

Nie ma co się dziwić że on tak na kasę leci...

 

Opublikowano

Korzeni nie wyplenisz ?

Opublikowano

Panowie dno jest znacznie grubsze z tą pseudo władzą niż pokazują ale to nie ten dział , w kazdym razie  głupie ,podzielone stado nie myśli i pójdzie pod nóż bo daje przyzwolenie na to co każdy ''Myślący'' widzi

Opublikowano

Koledzy, patrzycie tylko na te grosze w paliwie, a fakt jest taki, że to nie cena paliwa na stacjach zaboli najbardziej, a cena wszystkich produktów potrzebnych do codziennego życia. 

Póki co wszystko idzie zgodnie z planem "nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy". 

Opublikowano

Ceny paliw na stacjach rosną, węgiel cena chyba z kosmosu, cena prądu zaporowa. Domu węglem nie ogrzejesz bo nie możesz, albo Cię nie stać, prąd drogi i za dużo Polska go nie produkuje domu nie ogrzejesz, agregatu prądotwórczego nie odpalisz bo paliwo... Brak tylko ostrej zimy, a będzie taki recykling w piecach, jaki się najstarszym filozofom nie śnił.

Zima tuż tuż, będzie ciemno zimno i do wiosny daleko.

Opublikowano

Myślę że to nadal dobry moment aby w kanistry zalać te kilkadziesiąt litrów benzyny/diesla póki jeszcze można. Może być to nieocenione....

Opublikowano

Jak za PRL można było wszystko załatwić za flache, tak powoli załatwisz wszystko za 5l beny ?

Opublikowano

@Fido zrobiłem dzisiaj fotkę jak byłem u klienta (mała prywatna stacja). Jak widać ceny rozsądne jak na dzień dzisiejszy i nie wydaje mi się, żeby dokładał do interesu. Dla porównania jak mocno nas ..bią rządzący to 3,49 zł za litr LPG przy S7, tutaj akurat nie robiłem zdjęcia. Obie ceny z dzisiaj, na PISowej stacji 35 gr na litrze drożej, ponad 10% różnicy, chore ... .

IMG_20211110_094753.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.