Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

dziś o 13:30 na skrzyżowaniu Przybyszewskiego i Śmigłego-Rydza ciemnoniebieski Avant na blach EOP XXXX na klubowych ramkach :cool1:

To byłem ja :cool1: Pozdrawiam kolege :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziś o 13:30 na skrzyżowaniu Przybyszewskiego i Śmigłego-Rydza ciemnoniebieski Avant na blach EOP XXXX na klubowych ramkach :cool1:

To byłem ja :cool1: Pozdrawiam kolege :hi:

Pozdrawiam również :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek na trasie nr 7 (wawa gdansk) jakos chyba w okolicach olsztynka, a moze nie tam tylko blizej wawy :mysli:. kurde skleroza.

w kazdym razie - wyprzedzone granatowe B5 z nalepka na klapie. numery zapomniane ;] . kierowca obtrabiony, "pomrugany" awaryjkami , ale wygladal na zdziwionego :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ok.13 w Starej Miłosnej nieopodal Mac'a, namierzona bordowa B5 Avant TOS*** z ramkami klubowymi :cool1:

Pozdro dla kierownika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 15:30 na skrzyżowaniu Jerozolimskich z Łopuszańską widziana zielona A4 b5 Avant z lepą na klapie. Numery LRY...

Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki (nie widziałem kto prowadził bo auto przejechało obok mnie). :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok 15:30 na skrzyżowaniu Jerozolimskich z Łopuszańską widziana zielona A4 b5 Avant z lepą na klapie. Numery LRY...

Pozdrowienia dla kierownika/kierowniczki (nie widziałem kto prowadził bo auto przejechało obok mnie). :hi:

czy na pewno zielona?? bo ja tam przejeżdżałem o tej godzinie, ale mam czarną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigos widziany w Wawie na Rejtana w niedziele jakos w południe/popołudniu :hi: ładnie masz ten boczek przetarty :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na pewno zielona?? bo ja tam przejeżdżałem o tej godzinie, ale mam czarną :gwizdanie:

Nie dam sobie nic uciąć ani dokleić ale wydaje mi się, że była zielona :) Chociaż mogłem się pomylić bo jakoś tak niewiele dziś ogarniam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigos widziany w Wawie na Rejtana w niedziele jakos w południe/popołudniu :hi: ładnie masz ten boczek przetarty :kwasny:

:hi: no wygląda jak po bliskich spotkaniach z TIRem na rondzie :polew::kox:

michallo33 też tam stał. było dzwonić byśmy zrobili mini spota na ziemi mazowieckiej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka dla kierownika b6 srebrnej avant nr rej ZS........ mijaliśmy się przy cmentarzu na brudnie w wawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POzdro dla kierownika który dziś zaparkował obok mnie w arkadii blachu KLI - albo jakoś tak nie pamietam bo gorączke miałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 13.04.2010 Warszawa Wał Miedzeszyński godz. ok. 15 (kierunek Otwock A4 B5 czarne ) ramki klubowe (takie jak moje :>) nr WF 94*** (bo reszty nie pamiętam :polew: :polew: :polew:)leciałem BMW 745. Staliśmy na światłach, włączyłem awaryjne. Może zakumał ? Kto to był?. Bo ramki z pierwszego rzutu, więc kolega z doświadczeniem klubowym.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bmw mignęło awaryjnymi to pomyślalem, ze to może Ty brachu...albo komuś pstryczki się pokićkały :decayed:

odpozdrawiam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółwiku to byłeś Ty ????

Specjalnie dałem w pedałek, aby być przed Tobą.

Pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 15 od strony Łomianek na grota i w kierunku Prymasa próbowałem dogonić i nawet mi sie udało szarego avanta na xenach i blachach LZA. Chwile jechałem przed kolegą ale nie zdązyłem zamrygać światłami i uciekł na prawo.

Jechałem skodziną biała praktik.

A później na Popularnej pod BRW widziałem zaparkowane czarne B5 w sedanie z naklejkami s-line.

Jak wyjeżdzłem po 18 to jeszcze stało.

Ktos tam pewnie pracuje.

Budowałem ten salon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na alejach w stronę Warszawy przed Łopuszańską prawym pasem śmignęło B7 avant na WX z wlepą forumową między 15 a 16.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto stal wczoraj cala noc na sadowej w grodzisku? srebrne B5 sedan, WW......, rameczka streetracing.pl, naklejka klubowa, naklejka kreatora mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...