Zestaw głośnomówiący BT High/Low b6/b7 kpl. +aux

pila24

About this offer

Dostępne obecnie moduły : Q,S,AA,D,H,C,8P1

Chwilowa oferta - możliwość dołożenia  do zestawu BT high zmieniarki bluetooth w cenie 100 zł (tej z ostatniego zdjęcia).

Nowe niższe ceny modułów,również jest możliwości podmiany modułu na wyższy lub niższy jeżeli nabywca po czasie będzie chciał podmienić na inny model.

Fabryczny zestaw głośnomówiący bluetooth High/Low dla a4 b6 i b7 do rozmów współpracujący z każdym oryginalnym radiem audi. Z modułem jest wiązka która łączy się p&p z fabrycznymi kostkami od radia i drugą stroną z radiem-nie trzeba nic lutować,jedynie podpina się wtyczki i wszystko działa. Oryginalny chowany w lampce podsufitki mikrofon znajduje się w zestawie z wiązką,jest również opcja zamontowania modułu bluetooth aux (taki jak na przedostatnim zdjęciu ) do odtwarzania dźwięku z telefonu(dla radia które ma wejście aux czyli concert 2+,chorus 2+,symphony 2+,bns 5.0,rns-e,rns-e led).

Wiązkę zrobię pod dane radio,może być z wtyczkami iso-iso,quadlock-iso (czyli adapter z b6 do b7),quadlock-quadlock. Finalna wersja po indywidualnym ustaleniu z przyszłym nabywcą,doradze i podpowiem co i jak.

Cena kompletu bluetooth zależy od zastosowanej wersji np. moduły high w wersji H z kpl. wiązką + mikrofon 300 zł, wersja Q 330zł,wersja S lub AA 350 zł,wersja 8P1 370 zł

Wersje starsze modułów od 220 zł za wersję low(D,E) do 250 zł za high (C,F,M)

Cena dodatkowego modułu bluetooth aux (ostatnie zdjęcie) - 50 zł (moduł ten sprzedaje tylko jako opcje do kompletu z modułem do rozmów,nie sprzedaje osobno).

Wysyłka paczkomatem 13 zł