Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Na jakie auto przesiadka?
  2. Dobry wałek w 1,9 TDI/2,0 TDI i używka, wybierz jedno z dwóch. Niestety LL zabijał je.
  3. Magicznie 300 000 km niebawem.
  4. Błędy w ECU czy nierówna praca Cię skłoniła do zmiany?
  5. Nie wiedziałem, że jest Lambo na grudziądzkiej parafii.
  6. Będziesz tego żałował. Miałem chwilę AVF bez środkowego... powyżej 3000 rpm nie dało się znieść.
  7. Jest krzywo ustawiony.
  8. Mam przyciemnione szyby z folią 85%. Nie zauważyłem problemów z lusterkiem wewnętrznym i zewnętrznymi, a działanie fotochromu najłatwiej zauważyć na zewnętrznych lustrach. Fakt, że to B6.
  9. Tarcza z BEXa wytrzymuję trochę więcej Nm niż w BFB. Tak głosi miejska legenda... W przypadku tarczy z AWX będziesz odczuwał drgania na 1. i 2. biegu, choć zdania są podzielone. Niektórzy nie mieli problemów z drganiem.
  10. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przód czy tył? U mnie zamiennik z tyłu padł po roku, używka od roku nie sprawia problemów. Ceny nowych wywalają z butów.. jeżeli mówimy o oryginale. Z zamienników na pewno jest SKV.
  11. Ładnie idziesz z tematem.
  12. Coś mocnego w obudowie Xenon Plus? Soczewka 3" i dużo miejsca.
  13. A Czaplinek?
  14. Z piaskowaniem potrafi dać po kieszeni, zwłaszcza z demontażem tylnego wózka... Jesteś zadowolony z PMS Performance?
  15. Nie jestem zadowolony z softu od Tune-up, ledwie ruszone doładowanie. Po wgraniu serii nieznaczna różnica względem programu. Ponowne podejście do tematu przez @Łukasz13 i wymiana przepływki sprawiły, że wóz inaczej jeździ i nie ma tak drastycznych cofek zapłonu. Niestety pierwszy program był przelany, aby miminalizować cofki.
  16. Dzwoń do @Deva. Powinien mieć zestaw od A do Z.
  17. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy TFSI też? O pośrednim wtrysku wiem, jedyne ograniczenie to ogrzewanie postojowe.
  18. Nowa żaba w CG. Poszedłeś za ciosem!
  19. W Białym to TurboHub, a strojenie to Adrian z Adrian's Tune. W W-wie temat strojenia to @adrian998998/WWE Tuning.
  20. Są miejsca,,gdzie na pierwszy rzut oka nie widać rdzy. Druga sprawa to czy trafisz na ten większą ilością ocynku (do sierpnia 03') czy z mniejszą.
  21. 4 lata temu kupiłem z niecałym 195 kkm, ale to nie zmienia faktu, że zebrało się sporo tematów do zrobienia, w tym blacharka. Do autora, przebieg przebiegiem, ale pewne rzeczy psują się pod wpływem czasu i tego nie przeskoczysz np. wilgotne środowiska sprzyja degradacji gumy czy korozji.
  22. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @adrian998998 / WWE-tuning

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.