Treść opublikowana przez NYNA
-
Kto zna ten tyłeczek?
jednak cena może zrobić z niej fajne autko Dokładnie przecież cena jak za B5, tylko trza sprawdzić dobrze żeby skarbonki nie kupić.
-
Dobrzy chiptunerzy
Do Patrox-a się zgłoś. http://www.ecuproject.pl/
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
No u nas jak by fachowcy z miernikiem lakieru przyjechali kupować to już na każdym forum by był opisany w "TREFNE OGŁOSZENIA - czyli uwaga na tą A4" walony z każdej strony tylko maska i dach nie malowany ale też pwenie były uszkodzone tylko wstawił nowe
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Niech ten śnieg już spadnie ;(
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
To prawie jak za darmo, a faktury wystawia
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ten płyn już parę lat używam i to w kilkunastu autach i wiem że nic się z lakierem nie dzieje bo nawet na czarnym czy granatowym nie widać zacieków czy odbarwień po płynie. Pierwszy raz to teraz dla porównania wlałem ADIXOL
-
Dobrzy chiptunerzy
Do Aligatora masz niedaleko i będziesz zadowolony. http://www.dynosoft.pl/kontakt.html Poszukaj informacji na forach o jakimś grupowym to będziesz miał trochę taniej.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wszystko zależy od tego co kupiłeś i za ile bo podróbek Lema np: na alledrogo jest chyba więcej niż ori, więc też trzeba patrzeć od kogo i za ile się kupuje.
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Kupując ostatnio płyny do aut firmowych oczywiście w Biedronce postanowiłem coś sprawdzić. Zrobiłem zapas Aury z Biedronki producent: ORGANIKA-CAR S. A. Dla porównania zakupiłem w innym sklepie płyn ADIXOL A 21 producent: ORGANIKA-CAR S. A. Wlałem do dwóch samochodów i różnicy póki co żadnej nie zauważyłem, szyba i w jednym i w drugim po umyciu wygląda tak samo, zapach identyczny, lakier na samochodzie i na ramionach wycieraczek pozostał, uczelki odziwo również nie zjadło Pozostało tylko sprawdzić czy będą tak samo działać na dużym mrozie, Aura wiem jak działa bo od paru lat używam, a czy Adixol będzie lepiej czy inaczej działał to zobaczymy jak mrozy przyjdą. Narazie jedyna różnica jaką widzę to cena Adixol jest 5 zł droższy od Aury.
-
Wniosek o rejestrację samochodu.
Bez różnicy kto 1,2 czy 3 zinżki bedą od tego co ma ich najwięcej, poza tym jak się nie chce aby temu dopisanemu dla zniżek, nie poleciały zniżki przy kolzji to wykupuje się dodatkową ochronę zniżek, kosztuje to jakieś grosze z tego co pamiętam. Kolega oprócz zniżek z mamy będzie miał dodatkowo zwyżkę za wiek i posiadanie prawka bez względu na którym miejscu w dowodzie będzie wpisany.
-
[B7 BPW] Kopcenie po usunięciu DPF
Na pewno auto nie było u tunera albo wgrali mu nie wiadomo co i teraz kopci. Dobry tuner rozwiąże problem.
-
[B7 BPW] Kopcenie po usunięciu DPF
Chyba DPF a nie PDF A kto Ci program robił po wywaleniu DPF-a?
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Ja mam te i postojówki też na biało świecą poza tym żarówki wytrzymały już dwa razy dłużej niż osram który miałem wcześniej także polecam je: http://allegro.pl/zarowki-philips-h7-bluevision-ultra-2szt-w5w-i1852120445.html
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
No ale jak już wszystko jest rozbrane to jest okazja żeby zrobić odrazu i później mieć spokój na długi czas. W PL chyba taniej wyjdzie niż 2000 zł.
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
To ja bym wymienił odrazu.
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
W Polsce jest albo z Orlenu albo z Lotosu albo z Litwy Łotwy itd.
-
Polecane opony letnie
No to sporo wyjaśnia
-
Polecane opony letnie
Letnie na zimę kupiłeś? To gdzie jeździsz?
-
[ALL] Wyjazd do Niemiec
Dopłać sobie do ubezpieczenia za Asistance na zagranicę bo jak Ci się auto zepsuje na autostradzie to troszkę za lawetę i inne pierdoły zapłacisz.
-
Fotoradary - kolejny pomysł
albo nakleić ją tak żeby wycieraczka ją zasłaniała.
-
Stresik przed ślubem ;)
Przede wszystkim nie martw się tym żeby wszystkim koniecznie dogodzić bo i tak znajdą się tacy co będą marudzić i coś im się nie spodoba, a przecież to jest wasz dzień i to wy macie się dobrze bawić i miło ten dzień wspominać. Ja tam miałem zero stresu przed (poza tym że w trakcie dorgi do kościoła okazało się że świadkowie dokumentów nie mają przy sobie a ksiądz chciał żeby je mieli przy podpisywaniu ale chyba o tym zapomniał i był luz) i nie przejmowałem się niczym w trakcie i wyszło za***iście. Większości to już kopara opadła jak dojechali na miejsce więc nie marudzili zbytnio, kto był w Stasindzie w Bukowinie to wie jaki jest klimacik Także powodzenia i nie stresuj się bo nie ma czym, poźniej już będzie tylko gorzej i przyjdzie czas na stresy, ale takie życie z tymi kobitkami
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
Ze 3 lata będzie.
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
No nie wiem, ja kiedyś grzecznie poprosiłem o taki świstek jak mnie złapał na starą suszarę i Pan Niebieski życzył mi szerokiej drogi.
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Chłopie Ty czytasz wszystko czy tylko to co chcesz? Jest napisane jak byk więc nie wiem o co Ci chodzi.Przypominam że to ty pierwszy napisałeś że nie ma co popadać w paranoje i nie przesadzać z tą zimą, nie napisałeś że to tyczy się tych co jeżdzą w godz od 10 do 18. A trzeba się było przejechać w zeszły poniedziałek jakąś drogą poza miastem koło 5, 6 rano to sam byś się przekonał czy to przesada zminiać teraz opony, po powrocie do domu odrazu byś biegł do garażu po zimówki. Więc nie pisz głupot i czytaj wszystko ze zrozumieniem.
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Dlatego napisałem w następnym poście ale chyba tego już nie doczytałeś