Treść opublikowana przez adadur
-
Jestem Tatuśkiem
Gratuluję ! ! ! życzę wiele radości z przyszłej pasażerki Audi
-
AIRBAG - potrzebny elektryk z wawy lub piaseczna
Jak możesz to podaj numer i opid błędu. Ewentualnie kolega spanky jest chyba z tej okolicy i może by ci jakoś pomógł.
-
KODY
Zarówno na tym forum jak i w necie znajdziesz potrzebne informacje tylko trochę chęci. Może byc problem z PL wersją ale to nie ma znaczenia.
-
[A4 B5 1.9TDI]Typ skrzyni biegów
Koledzy niech ktoś z ETKA na kompie odpowie.
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
No dobra klocki prosta sprawa można wymienić samemu, ale plyn hamulcowy ... masz auto za kilkadziesiąt tysiecy to wydatek ok. 80-90 zł za profecjonalną wymianę w ASO płynu hamulcowego nie jest duży chyba przesadą.
-
Wyjące opony zimowe
Ale chyba 3D też występują
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
ok, pomyliło mi się przez ten 'max life'. Jakiś inny olej chyba ma coś podobnego w nazwie i wtedy jest LL. Ten faktycznie jest ok, spełnia 505.00 - no i jest tani No i jest go 5 litrów bo przeważnie banki są 4 litrowe
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Świetnie porównanie, szkoda tylko że 2 żaróki w porównaniach.
-
[B5 AAH] Wymiana tarcz i klocków samodzielnie
Daruj sobie szukaj dobrych firm - jesli od tego ma zależeć twoje bezpieczeństwo to chyba nie warto oszczędzać paru złoty.
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
Wrębki promeniste nie powodują bicia! Świadczą o zbyt twardych klockach / za miękkich tarczach.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
A jak było przed wirusem?
-
[A4 B5 2.8] Jaki olej do skrzyni????
zdecydowanie, mniej trzęsie budą I troszeczkę lepiej wyważone auto
-
Wyjące opony zimowe
Mam 4x Dunlopy SP WinterSport 3M i jeśli to porównywalne oponki będziesz w pełni zadowolony
-
[b5 1.9 90KM] źle wchodzą biegi
Synchronizatory bym raczej wykluczył bo ci skrzynia nie zgrzyta, przyjrzyj sie dobrze sprzęgłu albo poproś jakiegoś mechanika co by się przejechał. Kotoś pisał o plastiku pod mieszkiem..., jeśli miało by wskazywać na prowadzenie dźwigni to też warto to sprawdzić, a juz koniecznie jeśli auto ma założoną blokadę na skrzyni.
-
zmiana lamp na soczewki - podłączenie
Przy żarówkach H4 zapalenie drogowych + mijania spowoduje taką ilość wydzielanego ciepła, że zarówka pójdzie na świeci znacznie wcześniej. Sytacja lepiej się ma kiedy są dwie osobne żarówki H7, ale jak to zniesie odbłyśnik reflektora to nie wiem, może być to tak samo zgubne jak stosowanie żarówek "rajdowych".
-
[B5 1Z]-Dziwne stuki w silniku
A dobra świece założyłeś? tzn do tego auta?
-
Skradziono kluczyk i dokumenty
Dokładnie jeśli ma AC niech koniecznie wyjaśnie sprawę by nie było nieporozumień. Dodatkowo niech postawi auto do elektryka na założenie immo + jakieś cos jeśli nie ma. Generalnie jeśli naprawde ukradli a nie zgubiła (bo może życzliwa osoba odda) uważałbym gdzie parkuje i czy nikt sie za mną nie szwęda, wkońcu mają papiery Nr rej. auta adres zamieszkania. [ Dodano: 05-01-2007, 11:22 ] A jeszcze jedno ... mam nadzieję że na polcję to zgłosiła.
-
[A4 1.8 ADR] Wymiana simmeringu miedzy silnikiem, a skrzynią
Dletego pierwsze krok zawsze kieruje do ASO a jak walną cenę z kosmosu szukam "zastępstwa", pozatym jesłi warsztat montuje przez siebie kupione części to masz na to gwarancję jak kupisz samemu to już nie.
-
[A4 B5 2.8] Jaki olej do skrzyni????
przede wszystkim olej o specyfikacji SAE 75W90 - marka wg. uznania Lotos też będzie OK jeśli jest syntetyczny. Oryginalny OOOO to: G052911A Potrzeba ci ponad 2 liltry - czyli 3x1l
-
[b5 1.8] najprawdopodobniej panewka
Nikt ci z fusów nie będzie wróżył jeśli zatarło sie wenątrz to trzeba rozebrać i zobaczyć co do wymiany. Co do kosztów pogadaj z mechanikiem od do ile może wyjść.
-
[B5 1,8 95] Błędy
Sądze że część błędów mogła być spowodowane przez gazownika lub kolegę (przynajmnije przepływka) - nie baw się więcej w takie wypinanie. Jak skasowałeś VAGiem nie powinny sie pojawić (przynajmniej część) a jeśli coś się powtórzy to może wskazywać na faktyczne uszkodzenie.
-
Tempomat w Audi A4 1,9 TDI 90KM, silnik 1Z, 95r.
A graty są już w cenie?
-
[B5] upgrade hamulcow-zaciski od S/RS
Zaciski pewnie mniejwięcej takie (te nie są wielotłoczkowe): http://moto.allegro.pl/item153296804_zaciski_hamulcowe_audi_tt_s3_a3_golf_iv_i_inne.html Ciekawe po ile tarcze będą bo tu mówimy raczej o nówkach jak sądze.
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
Ale cena to powala na kolana
-
[B5 1,8 95] Błędy
Jakie błędy? Jak wejdziesz tutaj: Audi A4 Klub Polska Strona Główna » Forum Techniczne » Elektryka , Klimatyzacja i Wnętrze to zobaczysz w jednym z podwieszonych tematów "kody VAG" tak samo możesz szukac przez w Google lub wejśc na stronę firmy Viaken. jak vagujesz auto do zapisujesz błędy a potem je kasujesz, jeśli błąd się powtarza to wymagana twoja interwencja lub serwisu.