Treść opublikowana przez adadur
-
kalkulator 1/4 mili
Co to za kalkulatorki cholerne ... to co ja mam iść na dietę czy autko mam odchudzić
-
audi a4 98 2,5 tdi tempomat
na polskich drogach nie ma to sensu zbytnio
-
[B5 all] Lampy przednie - zmiana
Możemy sie ugadać zobaczysz jak Valeo po 2 lifcie świecą - a przerobienie ich na ksenony nie jest już mocno kłopotliwe.
-
[B5 all] Lampy przednie - zmiana
No cóż będziesz sie tłumaczył przy sprzedaży skąd takie lampki
-
[1,6 96] ZDERZAK RóżNICE PRZED I PO LIFCIE
Zderzak 99-01 ma oznaczenie 8D0807103AA i 8D0807103AB w wersji ze spryskiwaczami, spojler pod zderzakiem: 8D0807110AB.
-
[A4 All] Pokrowiec na maske gdzie ....?
Wiocha na styl amerykański. jak czesto śmiegasz po szutrze to warto chlapacze założyć jedynie co.
-
Amortyzatory
Monroe najgorsze ... a to ciekawe bardzo ... bo mam takie oryginalne. Może bierze sie taki pogląd stąd, że mają trochę tego do wyboru, a wybiera sie najtańsze. Tył już mi się powoli buja zacznę szukac i zacznę od ASO, bo zdaję sie że w przypadku amorków cenna strasznie nie odbiega od zamienników w sklepach. Monroe chyba jest największym producentem na świecie. Rozeznałe bym sie za SASCH oraz jak powyżej piszą.
-
[A4 B5 1,8 5v 95r] Wahacze
dajcie spokój ręce opadają
-
[B5] upgrade hamulcow-zaciski od S/RS
Murzyn na bank ma tarcze 288x22mm (ewntualnie 288x25mm). Bym sie dobrze zastanowił nad sensem zmiany tych hamulców, chyba że murzyn jest "Sportowcem" na drogach. Osobiście włożyłbym kasę w oponki.
-
[A4 1.8 ADR] Wymiana simmeringu miedzy silnikiem, a skrzynią
jeśli robi się tak duże prace przy aucie trzeba brać rachunek - na wymieniane elementy przez mechanika jest gwarancja. W ASO nie byłoby problemów a teraz zapłacisz podwójnie pewnie.
-
[B5] Pytanie o drążki kierownicze.
Może być to przyczyną jednak jeśli mają luzy powinny stukać, głównie na podjazdach pod krawężnik lub zjazdach oraz jak na postoju wykonujesz szybkie ruchy kierownicą.
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
Bo w oznaczeniu VIN twoje auto ma 1996 a z fabryki wyszło jeszcze w 1995, w zależności od roku produkcji A4 różnie to bywało ale najczęściej jest to sierpień lub wrzesień jak były jakieś zmiany w modelu to może być inaczej. dokładnie rozpisane to mam gdzies w domu.
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
Też sie nie spotkałem z S-line w B5 w żadnym katalogu, ale przecież jest np. kierownica 3-ramienna, obniżone zawieszenie, fotele i inne dodatki może to było "zaczkujące S-line" później przerodziło się to w pakiety wyposazenia. Tak czy inaczej dobrze opisano to tutaj: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4802&postdays=0&postorder=asc&start=0
-
zmiana lamp na soczewki - podłączenie
Ale nie rozumiem po co chcesz coś zmieniać? Jeśli coś światła ci żle świecą to jedz je ustawić a zobaczysz róznicę. Na jesień często sa akcje promocyjne darmowego ustawiania świateł - myślałem że mam super ustawione - gościu dosłownie musną tylko śrubokrętem lekko i widać było różnicę.
-
[B5 1.8TQ] quattro tylny most
żartujesz ... chyba znasz opcję szukaj
-
[B5 1.8T] blok przy 1.8T
to że 9 cyfr jest taka sama nie świadczy że ten blok jest taki sam, czasem różnica w oznaczeniu jednej literki to dużo.
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
w niektórych krajach tak jazda jest zabroniona
-
Wyjące opony zimowe
troszkę muszą się dotrzeć ale nie liczyłbym na wielką różnicę. Niektóre opony poprostu nie leża w danym aucie nawet Micheliny
-
[B5 1.8T] blok przy 1.8T
Sądze że bloki są inne ale ktoś z ETKĄ to potwierdzi pewnie w 100%
-
[b5 1.8] najprawdopodobniej panewka
Cieżko dumać na odleglość ale jesteś pewnien że to nie sprzęgło, skrzynia czy układ przeniesiania napędu. Na silnik bym stawiał w ostateczności.
-
zmiana lamp na soczewki - podłączenie
Jak tylko mrugasz długimi to świeca razem z mijania jak przełączysz na długie to mijania gasną.
-
kierownica prosto a samochod plywa...
Poduszki nad amorkami stare i do niczego pewnie, kolejne elemnty to wahacze dolne i stabilizator.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Rozeznam temat za jakimś miejscem bo i na wiosnę by się przydało wyskoczyć za miasto. Może ktoś z kubowiczów zna?
-
[B5 ADR] Czy można zmienić tarcze zwykłą na wentylowaną ??
Zadzwoń zapytac o wymianę i nie interesuj się jaki płyn lać. Oni robią to na codzień i mają do tego odpowiedni sprzęt a dasz do mechanika to ci spier...li (zapłacisz taniej bo nie orginalny płyn będzie)
-
[B6 3.0 ASN] auto szarpie podczas jazdy i hamowania
Może zacisk ci trzyma - trzeba rozebrać i przeczyścić