Treść opublikowana przez grabson765
-
[B5 AJM] Zbliżająca sie wymiana - zakup oleju z allego. pomoc
w intercars jak nie masz znajomosci albo znizek to tam maja chore ceny... n75 w serwisie +- 200zl w intercars zaspiewali 270zl jak sie zapytalem skad takie ceny i ze w serwisie kosztuje taniej po dyskusji cena byla 160zl. paranoja normalnie...
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
szwajcaria :good:
-
[ALL B5] Szarpanie na skręconych kołach (W PRAWO)
ja radze sobie z tym tak ze jak ruszam daje tak 1200-1400 obrotow i wtedy nic nie szarpie
-
[ALL B5] Szarpanie na skręconych kołach (W PRAWO)
chyba z rok czasu juz tak jezdze najgorzej jest jak jest bardzo goraco i sporo jezdze po miescie w korkach na pol sprzegle. mialem kiedys podobne objawy w audi 80 po rozebraniu do wymiany byla tarcza... wymienilem tarcze i lozysko oporowe docisk zostawilem stary i pozniej bylo juz normalnie.
-
[ALL B5] Szarpanie na skręconych kołach (W PRAWO)
mam to samo... ja raczej stawialbym na sprzeglo i dwumas do wymiany
-
[B5 1Z] Drgania podczas ruszania
wszystko zależy od firmy.. ale takie kompletne sprzęgło formy LUK lub Sachs kosztuje pewnie +- 500zł i do tego wymiana pewnie koło 300zł.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Czy mozna podpinajac vaga stwierdzic ze bylo cos zmieniane w ustawieniach licznika? Da sie wykryc takie cos? jak ktos kumaty cofal licznik to nic nie wykryjesz...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
niezle...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
to jest przeglad czy tak zwany carpass? najlepiej zrob zdjecie tego dokumentu i pokaz
-
[ALL B6] G12 cena + porady
mozna mieszac
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
czyzby chodzilo o mnie
-
Gdzie najtaniej kupić euro?
to jest prawda [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 16:44_________________________________________________tylko jest jeszcze taki problem ze to jest spora ilosc i czasami ciezko dostac az tyle euro
-
[ALL B5] Mocny stuk przy nagłym puszczeniu nogi z gazu.
pojedz na szarpaki
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
moze to nie a4 ale VW passat 98r ahu 355 600km. dolewam okolo 0.5l na 10tys km. mam troche wyciekow ale bez tragedi puki co jedzi bez awaryjnie. kupilem jak mial 309tys
-
Pierwsza kolizja drogowa co zrobić z moim samochodem?
czy mi sie wydaje czy miales czujniki parkowania??
-
Mandat z radaru a przepisy
Ja z pol roku temu jechalem z kierowca busa i na ograniczeniu do 50 w terenie zabudowanym mial 74km/h. Policjant (jakis mlody typ) chcial wypisac 100zl i 4pkt znajomy jako ze jest zawodowym kierowca zaproponowal 200zl i 2pkt. Misiek oczywiscie sie nie zgodzil troche tam jeszcze negocjowali ale niestety nic sie nie dalo zrobic. Policjan wkoncu wypisal mandat na 100zl i 4pkt i dal do podpisu i wtedy znajomy (jeszcze nic nie podpisujac) powiedzial ze teraz on go sprawdzi i poporosil o homologacje sprzetu i uprawnienie policjanta do jego urzywania oczywiscie zadnych dokumentow nie mial przy sobie :decayed: i zaczal dzwonic gdzies tam trwalo to moze z 15min i wkoncu skonczylo sie na tym ze znajomy mial sie stawic na komendzie dostal jakies tam pisma do podpisu ale mandatu nie. Pozniej poszedl na komende w tej sprawie tam juz nie wiem co tam go pytali ale mandatu ani zadnych punktow karnych nie dostal :wink4: wiec jesli juz nie idzie dogadac sie z miskami i mamy juz mandat do podpisu to wtedy mozemy juz zacazc kombinowac takimi metodami czasami sie udaje odnosnie dokumentow homologacje sprzetu(suszarki) policjant zawsze musi miec przy sobie !! uprawnien do korzystania nie.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
wiec ktorys wachacz Ci stuka...
-
[ALL] Opony barum bravuris 2 205/55/16 czy ktos ma takie?
strasznie glosne...
-
Strefa Śmiechu
http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Dla-chcacego-nic-trudnego,wid,12058775,wiadomosc.html?ticaid=19c86&_ticrsn=3
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
srali muchy - bedzie wiosna podsumowanie ja leje 10w 40 mam 350tys przebigu i nawet ani mysle zmianiac na mineral gdzie mi wszyscy znajomi doradzaja
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
Wypsiu szukaj E90 nawet tego 150km zawsze troche na oplatach zaoszczedzisz a bedzie jezdzic podobnie do Twojego AVF
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
i chodzi takze o to zeby silnik byl ponizej 2l gdyz podatek drogowy i podatki sa wysokie w Belgii szukaj xD
-
[ALL B5] Wycenienie mojej Audiczki
bezwypadkowy??
-
[B5 AJM] Wysokie spalanie, niska temperatura silnika
termostat
-
[ALL B5] Problem z centralnym zamkiem
Witam wszytskich. Problem dotyczy audi b5 99r po lifcie. Znajomy zapomnial wylaczyc swiatle i nastepnego dnia rano padl akumulator i od tego momentu zaczely sie problemy nie mogl otworzyc samochodu ani z pilota ani z kluczyka (po wlozeniu kluczyka w zamek nie da sie go przekrecic). przyjechal spec ktory otworzyl samochod bez rozbijania szyb ani tam takich pomysłow, wyjeto akumulator naladowana i niestety problem jest nadal. Chodzi o to ze teraz nie mozna zamknac ani otwprzyc dzwi z pilota ani z kluczyka. Od srodka przy pomocy tego guzika przy klamce wszytsko sie zamyka i otwier, ale kluczykiem nie da sie nic zrobic. samochod odpala normalnie. Wyglada to na cos takiego jakby poprzedni wlasciciel wymienil zamek w dzwiach i bagaznika a stacyjke zostawil stara i zapomnial o oddaniu nowego kluczyka do nowych zamkow. i teraz pytanie co teraz zrobic?? wyglada na to ze trzeba wymianic zamek w dzwiach i bagazniku?? Vag nie byl podlaczany i raczej nie bedzie bo nie ma mozliwosci.