Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Po chwili się zjarzylem że telewizor oszukał ? ale efekt zacny.
  2. pila24 odpowiedział(a) na tomaz_oz temat w Audi A4 B6
    Jeżeli po przykręceniu ramion one nie dotykają szyby to są wygięte (zapewne od ich ściągania bez ściągacza). Ja już miałem takie ramię ktore po przykręceniu lewitowało 3 cm nad szybą. Część ramiona gdzie wskazuje strzałka powinna być prosta,a na fotce widać jej wygięcie. Sprawdź swoje.
  3. pila24 odpowiedział(a) na tomaz_oz temat w Audi A4 B6
    Zmień wycieraczki na takie z miękkim pałąkiem,ja kupiłem najtańsze i jest ok (link poniżej),wcześniej kupiłem nieco droższe i były problemy jak u Ciebie. Poza tym sprawdź po zdjęciu wycieraczek czy ramiona są prosto ustawione w stosunku do szyby. Bez tego żadna wycieraczka dobrze nie będzie zbierała. https://allegro.pl/oferta/wycieraczki-plaskie-audi-a4-b6-b7-a6-c5-exeo-kpl-5576767553
  4. Ja wrzuciłem ten film z yt na tv by zobaczyć w 4K,i było wow 4K i 60 fps. A to tv upłynnił do tych 60fps ?
  5. Świecą normalnie jak na c6,te lampy hella są na twardym kleju i wszelkie przeróbki w nich to masochizm. Możesz dać palniki cbi i zrobić polerkę kloszy jeżeli są już zmęczone,wówczas będzie jakaś poprawa ponad standard.
  6. Szukaj z a3 polift modułu lub seata exeo-im nowszy tym lepszy. Najlepiej 8P0......AA lub 8P1. Ten który wymieniłeś nie obsługuje bt tylko kołyskę telefonu. Wiązkę do modułu zakup z linku poniżej,zrobisz tylko malutką przeróbkę i wszystko będzie działało z modulem telefonu allegro.pl ALLEGRO.PL Jakość jest ok,tak jak pisał @Langista trzeba media w telefonie na max głośności ustawić. Druga sprawa iż niektóre rnse mają problemy z modułami wefa (powiedzmy że 1 na 10 źle współpracuje).
  7. Wyciągniesz pin z zegarów i dopiszesz nowy transponder do immo. Zadziała,trzeba przyuczyć nowy pilot do MK.
  8. Nie mogą być ori z różnymi częstotliwościami,poprzednik zakupił niewłaściwy pilot i używał tylko kluczyka do zamykania zapewne.
  9. pila24 odpowiedział(a) na mateusz5552 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie kombinuj,wez te ecu i wyciągnij pin z niego. Wtedy dopiszesz do zegara ecu.
  10. pila24 odpowiedział(a) na Dmma temat w 2.4
    Jak katy zapchane to również zaczyna szaleć,u mojego ojca jak kat zaczynał się zapychać to sai piszczała.
  11. pila24 odpowiedział(a) na Dmma temat w 2.4
    Tak jak piszesz,ona odpala się właśnie na 30 sekund przy zimnym motorze.
  12. Sam chcesz tego dokonać? Bo z samego pytania wnioskuje iż będziesz miał dużo problemów,przynajmniej z elektryki,bo nie wiem jak z mechaniką u Ciebie.
  13. Zrzucenie kiery to jakieś 5 minut..... tylko musisz mieć odpowiednią końcówkę do odkręcenia śruby która trzyma kierownicę. Wymiana kostki stacyjki to łatwa robota,możesz w 30 minut to ogarnąć.
  14. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @Langista ma widocznie dual motor wiper system ?
  15. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panie,kiedyś za herezje na stosie palili ? Ja na schemacie dla mce low nie widzę bezpieczników dla silniczków wycieraczek i pompek płynu
  16. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mce zasila wycieraczki,dlatego nie ma tam bezpieczników.
  17. Błąd będzie zapisany w sterowniku lpg,więc jak szwankuje czasami to ślad usterki jest podany
  18. Wykodowanie nie usuwa fizycznie sterownika,on nadal jest wpięty w instalacje auta pod stałe zasilanie. Więc nadal będzie prąd ciągnął,wymień lub napraw sterownik.
  19. Wgniotki robią się od dociskania podsufitki do dachu auta,trzeba to robić delikatnie,a najlepiej przez jakiś grubszy złożony materiał.
  20. Zapewne czujnik temperatury reduktora zaczyna padać.
  21. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mój sposób na to by silniczek tylnej wycieraczki nie ulegał awarii... nie używać nigdy tylnego spryskiwacza ? wówczas nie ma opcji by dziadostwo padło.
  22. Nie wiem jak się to w zegarach z b7 (bo nie mają kontrolki immo w tym miejscu ),ale tutaj cytat z opisu moda: Każdy licznik da się zakodować pod kontrolę ciśnienia, ale działają prawidłowo tylko liczniki które posiadają kontrolkę TPMS (żółta opona z wykrzyknikiem).
  23. Powyżej masz fotkę zegarów z b7 z właśnie tą kontrolką.... zarówno w b6,jak i b7 jest ta kontrolka.
  24. Musi być funkcja obsługi kapcia w liczniku,nie każdy licznik ją posiada (te które posiadają w miejscu immo mają kontrolkę kapcia). Jeżeli licznik nie posiada tej funkcji to nie zadziała pokazywanie spadku ciśnienia w kole. Więc dołożenie 3d mfa nie dołoży tej funkcji do licznika który jej fabrycznie nie posiadał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.