Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PAWEL69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PAWEL69

  1. Witaj czy te screny z kanału 01 i 05 są bez twoich modyfikacji chodzi mi o wartości adaptacji... u Ciebie widzę jakieś 128... :mysli:a gdzie są wartości zapisane ps .ori wartości to 32768...o ile się nie mylę
  2. Na moje krzywe oko kąt mam 61-64 pozycja 2 blok 00BS masz dobre krzywe oko jak dobrze odpala i chodzi "miękko"to zostaw....
  3. poza kąkem wtrysku[000BS] logi wyglądają ewentualnie dawka na wolnych....ale nie koniecznie[001] oraz termostat... Pozdrawiam
  4. siema jak będziesz miał problemy to wal do mnie 609 199 409 od 9.00 Pozdrawiam serdecznie Paweł
  5. myśle że nie pójdżie 97 r. BS. śmiało...jest taki sam zostaw mechaników...podjedż no spocik w Swoim regionie.Napewno pomoga
  6. Przemku z całym szacunkiem.....czy napewno drugi błąd [map sensor] tradycyjny notlauf turbine pracuje...
  7. zrobisz nim praktycznie wszystko.... opis masz w linku który podałeś...
  8. prawda ....sam tego doświadczyłem aktualizacja poszła automatycznie po połączeniu z netem[zapomniałem wyłączyć wifi] no i pozdrawiam i polecam ori vcds naprawde spoko
  9. poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html
  10. dziura w dolocie...jakie błędy w sterowniku? do sprawdzenia:węże gumowe...opaski...oraz wężyki do N75... ps. szukaj zaolejonych miejsc na wężach od dolotu...tam będzie nieszczelnośc. zamieść komplet logów
  11. nie zredukuje.... kapeć w podłogę pow. 1500obr/min
  12. logi w awaryjnym możesz uszkodzić skrzynie logi dla ASB robimy na 2 biegu ps. użyj szukajki.... wpisz "logi automatem" np...... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15827.0.html;highlight=logi+w+automacie nie szukaj.........
  13. napisz co to zmieni ... pewnie nic... albo napewno nic napewno... dlaczego.... troszkę jaśniej
  14. sorry a dokładniej 004przeglądałeś?? mam także pewne podejżenia co do 011... :gwizdanie: co o tym myślisz ps.sharan z motorem????? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- sory pisałeś o rozrządzie
  15. nie przeszkadza bo i tak nie dojdzie-tryb awaryjny... BS robi się na wolnych....tak ja zauważył kolega Mario Podczas trybu BS obserwuj sztange sterującą kierowniczkami ..... musi poruszać się w pełnym zakresie pracy,tj.ok15...20 mm.[góra-dół] Bez tego bylibyśmy bezrobotni....
  16. zrób 004 na jałowym i 023 na jałowym...zobaczymy
  17. tak jak prośiłem 007 na zimnym.......najlepiej rano najlepiej outpust test.....porównac i przedstawić ...
  18. termika do naprawy ....[termostat szmelc] N75 coś niedomaga ....[sprawdzić wężyki ] po doprowadzeniu termiki auta do porządku zapraszamy z resztą logów.... 008 dyn. oraz 007 na zimnym i rozgrzanym silniku. Pozdrawiam
  19. PAWEL69 odpowiedział(a) na damix temat w 1.9TDI
    a gdzie te logi....
  20. Właśnie oto mi chodziło. Jest jakiś inny sposób niż wydłużenie sztangi? w 1Z nie ma......chyba że soft
  21. poczytaj...http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adp_wartosci_blokow_adpadraeb-t22138.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t61441.0.html;highlight=logi+benzyną pozdrawiam
  22. PAWEL69 odpowiedział(a) na damix temat w 1.9TDI
    nic nie pstrykał a mało tego mówią ludzie ze można sprawdzić wtrysk sterujący tak ze daje sie silnikowi 2500 tys/obr i stuka w niego i niby ma przerywać silnik podczas stukania u mnie na wadliwym wtrysku nie działo sie kompletnie nic!!!!!!! BZDURA..... nie pisz takich żeczy .....czyta to ponad 2500 tys. użytkowników

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.