Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Po pierwsze primo - jest bardzo duze niedoładowanie, ktore moze byc zwiazane z : - uszkodzonymi wezykami podcisnienia - zalecana kontrola - uszkodzonym zaworem N75 - niedomykajacym sie zaworem upustowym - polecam zapoznac sie z tym tutorialem : http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html Pozdr
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
cyt. Meszrum from AKP "walor QG0/QG1/QG2, czyli tzw. Wartungsintervallverlängerung [można to sprawdzić w kodach wyposażenia np. w ASO]. jeżeli tak, to nie można stosować olejów 505.01 w tych silnikach PD - są to silniki o wydłużonych okresach pomiędzy wymianami oleju [czyli przystosowanych do LL] w powyższym przypadku olejem właściwym jest 504.00 / 507.00" Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Logi turbiny - przeładowanie
Podmien N75 na probe.. zaloguj ponownie 011 dyn i 011 BS oraz 010 dyn...
-
[Inny 1Z] Proszę o analizę logów dynamicznych
mechanizm wyznaczania dynamicznego kąta wtrysku - dziala poprawnie wymien filtr powietrza, wywal katalizator i powtorz logi...
-
[B5 AFN] co mam do zrobienia poza n75 :/ ??
skad pewnosc ze to N75 ?...
-
[B5 1Z] NOWE WTRYSKI I JESZCZE GORZEJ
Nowe wtryski=wiecej paliwa, o wiekszym cisnieniu... wiadomo ze bedzie wiecej kopcil.... trzeba motorowni wiecej powietrza dolozyc(czyt. podniesc cisnienie doladowania) i bedzie cool.. a moze jest dolot nieszczelny...
-
[B5 1Z] Szarpanie na 4 i 5 biegu
@gawel0211 Widac w 013 ze jeden z wtryskliwaczy nie trzyma parametrów.... skoro nastawnik jest OK(zakladam ze jest) to zostaje Ci tylko wtryskiwacz sterujacy. Zaprezentuj logi na forum Pozdr
-
[B5 1Z] Szarpanie na 4 i 5 biegu
VAG a podpinales ??? Chcialbym zobaczyc: odczyt błedów, zalogowną statycznie grupe: 000 Basic Settings , 001, 013. Pozdr
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów - kopci, łapie tryb awaryjny
Brudny w oleju bo ma nieszczelnosc przez ktorą olej sie wydostaje. Wymienisz wąz wraz z nowymi opaskami i bedzie lalka Pozdr
-
[B5 1Z] Szarpanie na 4 i 5 biegu
albo nastawnik do czyszczenia... jakby co mam namiary na goscia w W-wie co dobrze to robi...
-
[B5 1Z] Proszę o analizę logów
Logi jak w ksiazce.... Az dziw, ze takie idealne...
-
[ALL] VAG a kupowanie samochodu
A na stwierdzenie, ze "to auto nie jedzie" oznajmił..... Panie to ma tylko 110 KM...
-
[B5 AFN] Kilometry podane na VAG a na liczniku te same
tia ... Nie tylko On...
-
[B6 AVF] Proszę o analize logów
To ze masz sterownik po "tjuningu" to widac w 011 i w 008 ale gdzie Lukasz widzi te 145 kucy ??? to ja nie wiem Pozdrawiam serdecznie
-
[B5 AFN] problem z rozruchem po wymianie paska rozrządu
Ja bym pojechal na reklamacje i niech przy Tobie ustawią ten kąt...
-
[B5 AHU] Czy da się założyć pompę wtryskową z AFN do AHU bez zmiany wtrysków ?
Ja bym szukal pompy "jedenastki" od AHH
-
[B5 AFN] Kilometry podane na VAG a na liczniku te same
Nie mozesz...
-
[ALL] VAG a kupowanie samochodu
Ja jak kupowałem swoje A4 to logowałem dynamicznie... wlasciciel byl kierowcą a ja diagnostą
-
[B5 AFN] Prośba o analizę grupy 000BS
Wczoraj wymienilem termostat (ori z ASO) i mam idealnie 90 *C... IMHO - kąt do minimalnej poprawy
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów
Czemu nie na 3 biegu ? Czemu nie kompletne ? Przeczytaj jeszcze raz temat o diagnostyce. Pozdrawiam i powodzenia
-
[B5 AKE] Odpowietrzanie układu paliwowego
Powinno pomoc: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=56013
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów samej turbiny
Zakladajac ze zawór upustowy sie domyka..ja bym jeszcze dokladnie sprawdzil szczelnosc dolotu i podmienil N75 z innego auta.... pozdr
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów samej turbiny
Turbo mało pompuje wiec przeplywka malo pokazuje.... odwrotna sytuacja jest po prostu niemozliwa... Pozdr
-
[B5 1Z] Prośba o analizę logów samej turbiny
Na razie przepływomierz zostaw w spokoju. Turbo nie potrafi utrzymac zadanego cisnienia powodem moze byc : - nieszczelnosc w dolocie - uszkodzone węzyki ukladu podcisnienia - swirujacy N75 - niedomkniety zawór upustowy posprawdzaj(ew. wymieniaj) i zaloguj ponownie 011 dyn Pozdr
-
[B6 AVF] Proszę o analizę logów - łapie mi notlauf
od czasu do czasu przegon auto z sandałem w podłodze i bedzie cool..