Treść opublikowana przez misiek95
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja bede, lewan będzie, alan też chyba będzie
-
swap ramion wycieraczek od paska b5 fl
Bierz bez zastanawiania. Pamiętaj że b5fl dopiero od pewnego rocznika miały ramiona z tymi fajnymi mocowaniami
-
Problem ze wskaźnikiem poziomu paliwa
Zależy jaki masz kabelek pin z licznika trzeba odczytać. Jeżeli masz jeagera a kupisz vdo to pamiętaj że same tarczki się trochę różnią i trzeba pokombinować żeby dobrze leżały ) oczywiście zakładajac że kupisz np. Angola
-
Rezanie bixenonu
Masz mnóstwo czarnych aut z czarnym bixem na forum. Jak wnętrze lampy czarne to bardziej widać dziurki na lampie, naturalna sprawa
-
Wygłuszanie drzwi przód audi a4 b5
byle nie przesadzac z tą matą dekarską, bo sporo waży a zawiasy jak wiadomo i bez tego potrafią sie zmeczyć
-
8 głośników b5 lift?
dobra teoria
-
Lubin i okolice moze spocik ?
Patrzcie jakiego Dzika znalazłem u Was pod realem
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja sie właśnie dowiedziałem że jade w niedziele rano jakiegoś golfa oglądać, więc jednak wieczór bardziej pasuje. Którą godzine proponujecie?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
14
-
problem z zawieszeniem?
Belka tylna krzywa. Tylko wymiana pomoże
-
Jaki Wosk na zimę ?
Ja zimą testuje Coli 476, zobaczymy czy wytrzymie do wiosny
-
radio symphony nie graja tylne glosniki i subwofer
Ma głośniki a nie ma instalacji? A co ma do tego że auto z Belgii? Kolego rozbierz boczek gdzie jest subwoofer i zobacz czy wszystko podpięte. Pomierz przewody czy coś tam w ogóle dociera z radia. Może być niepodłączone a może w ogóle nie być suba. Pewnie wiesz, że subwoofer jest wzmacniaczem dla tylnych głośników? A no i zasadnicza sprawa to zobacz czy nie masz w radiu Fader ustawione na sam przód
-
Wyczyszczenie lampy przedniej
siemanko! Jakbyś już rozklejał te lampy i je ratował to mam te elementy które u Ciebie są czarne w normalnym kolorze. Chętnie je odsprzedam za jakieś grosze bo mi leżą w szufladzie. Dla Ciebie też mam ratunek, bo mi jeden klosz leży. Kwestia tego czy lewa czy prawa lampa. Jak zainteresowany byś był to odezwij sie na PW
-
[ALL B5] Niebieski AVANT > 18 Zoll > 171PS > TDI
Kawał roboty włożonej w mechanike. Pompki, szklanki, wałek wymieniane z jakiegoś konkretnego powodu? Fajnie wygląda ta mata w bagażniku, aż sie chyba szarpne. http://allegro.pl/audi-a4-b5-94-01-kombi-dywanik-do-bagaznika-mata-i4687764141.html to taka, nie?
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Zdejm ten trójkąt plastikowy nad boczkiem i obejrzyj dokladnie kostke. Jeżeli w niej kable się kończą to musisz pociągnąć instalacje pod grzanie tylnej szyby
-
Do czego przycisk i jak włączyc ogrzewanie lusterek
Łatwo, trzeba podważyć i wydlubac delikatnie
-
Do czego przycisk i jak włączyc ogrzewanie lusterek
Nie wszystkie miały. Czasami działa z tylną szybą a czasami automatycznie po zapłonie jeżeli jest poniżej 5stopni
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
Kawał roboty z tym remontem tyłu w q bedziesz na spocie w niedziele?
-
Stukają klocki, wybite jarzma
Aktualnie w moich jarzmach w aucie stukają jakieś najtańsze gówna wsadzone przez poprzedniego właściciela. Dobrane było raczej wszystko było ok, przez ponad rok latałem na nich bezproblemowo ale chyba miały jakiś tam luz minimalny i wytłukło mi jarzma. Pomyślałem że jak załatwie niewytłuczone jarzma i nowe klocki to nie może być luzu a tu sie okazało że na każdych klockach jest conajmniej milimetr. Czy to dopuszczalne? Czy szukać idealnych jarzm żeby nie było grama luzu?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja mam prawie 40km, nie pomoge
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Coli 476, normalnie aplikator z takiej gąbeczki i później polerowanie mikrofibrą. Nie wiem jeszcze jak z wytrzymałością, ale polecam ze względu na efekt na ciemnym lakierze No troche psuje, jest już jakiś plan co z tym zrobić. Dzisiaj Alan mi pokazał jak działa ori wypinany i takiego właśnie bede szukał do siebie
-
Stukają klocki, wybite jarzma
Siema Było już pare tematów o "dzwoniących klockach" na nierównościach, wiadomo ze jest to zazwyczaj spowodowane źle dobranym klockiem albo zmęczoną sprężyną zewnętrzną na zacisku itd. Ja mam problem tego rodzaju, że za każdym razem jak wciskam hamulec to słuchać takie puknięcie z przodu. Rozebrałem dzisiaj hamulce, tak jak przypuszczałem klocki mają luz w jarzmach. Ten wewnętrzny klocek dosyć mocno można suwać w góre i w dół. Pomyślałem że nie bede zadnego druciarstwa robił, podleciałem do Alana i wziąłem od niego najładniejsze jarzma jakie miał, później z jarzmami do sklepu i mówie żeby mi dobrali takie klocki żeby idealnie leżały bez luzów bo wiem że jest conajmniej 2 rozmiary. Żadne nie siedziały sztywno. Co dalej z tym robić? Szukać idealnych jarzm? Jaki luz jest dopuszczalny żeby nie stukało? Skąd sie biorą te luzy?
-
Rezanie zaczepów rolety bagażnika
A ja mam wszystkie urwane elementy. Myślicie że jak po wewnętrznej stronie zapakuje tego poxipolu od serca to będzie trzymało? Bo wolałbym nie malować
-
AFN '98 Wariuje wskaźnik paliwa
Podłącz vaga i sprawdź czy wartości rezystancji czujnika są prawidlowe? Przy czyszczeniu pływaka rozumiem że zadbales też o kostki/ wtyczki? Licznik vdo czy jeager?
-
Fabryczny zestaw odseparowany
Dokladnie tak