Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

z s-line'ami w PL jest jak z M-Power'ami - więcej ich jeździ w PL niż ich wyprodukowano :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

tak właśnie kupiłem tył s-line na 2 dyfuzory

Mógłbyś podesłać na pw za ile go dorwałeś ?

Znaczki mogą oznaczać s-line w środku, których jest na pewno więcej niż pakietów zewnętrznych. W Gliwicach widziałem jedna prawdziwą sztukę z zew s-line, oczywiście poza moją, której brakuje tylko tylnego zderzaka :decayed: reszta to serie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wiecej - ostatni raz widzialem sline'a w miescie jakis rok temu, albo lepiej :blink:

Ostatni raz widziałeś S line na mieście jakieś pół roku temu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce ktos avus III 18" pomalowane na dowolny wybrany przez siebie kolor ? :) Proste , niespawane , sprawdzone :) lekko pobcierane stad ida do malowania. 1900 zl w dekielkach brak logo audi jakas ciapa wydlubala i wlepila vw :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak bys nie wzial... Trzeba je odswiezyc a opony zostawilem bo byly szmelce pozatym zbierales sie tydzien ponad...

Przypomniec Ci temat jarzm 312 mm jak byla aukcja i miales kupowac , zbierales sie dlugo , odpusciles w koncu i jak ja chcialem wziasc juz sprzedane byly ? PIES OGRODNIKA !! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie kupiłem tył s-line na 2 dyfuzory

Mógłbyś podesłać na pw za ile go dorwałeś ?

Znaczki mogą oznaczać s-line w środku, których jest na pewno więcej niż pakietów zewnętrznych. W Gliwicach widziałem jedna prawdziwą sztukę z zew s-line, oczywiście poza moją, której brakuje tylko tylnego zderzaka :decayed: reszta to serie

opróżnij skrzynkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jezeli to Egr to niech se :sick3::decayed: czyszczenie daje efekty tylko na chwile co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To leci z tego laczenia rury co widac u gory na fotce.Przypadlosc duzej ilosci 1.9.Zmien obejme(tez ja widac na fotce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To leci z tego laczenia rury co widac u gory na fotce.Przypadlosc duzej ilosci 1.9.Zmien obejme(tez ja widac na fotce)

Dobrze kolega mówi to nie z ERG tylko z odmy rozepnij wyczysć moze pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki gdzie kupic taka nowa obejme ? ASO? jaka cena i czy moze ktos wrzucic numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z EGR to raczej nie może być bo chyba go w tamtym miejscu nie ma tylko po 2 stronie :gwizdanie:

Pierwsze weź zobacz czy to z łączenia leci, to jest na zatrzasku i tam będzie oring może on puszcza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...