Treść opublikowana przez erchi
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Pany, gdzie w okolicy Turku/Konina/Kalisza znajdę kogoś od auto detailingu?
-
Wymiana wahaczy, ocb ?
Racja, wstawiasz komplet regenerowanych i spokój. Komplet (jeśli oddasz stare) - 480zł.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
A8 D2 Relay 356 4D0907307 to będzie coś w rodzaju 8E0907307 z B6/B7?
-
2.4E vs 2.0E vs 1.9TDI
pkt. 3. Ogólnie benzyniak (1.8T) szybko się nagrzewa, po 3-4 km zimą (tegoroczną) osiągał 90stopni na blacie.
-
Jak trwałe jest tylne zawieszenie w A4 B6?
Ja wymieniłem parę dni temu wszystkie przednie wahacze - na regenerowane. Najbardziej wypracowane były banany, góra wizualnie, jak i na szarpaku ok, ale prawda jest taka że tuleje się starzeją i tracą właściwości. Nawet jeśli szarpak nie wykazuje luzów, po przejściu na nowy zestaw czuć różnicę.
-
Jak trwałe jest tylne zawieszenie w A4 B6?
Dziś sprawdzane na szarpaku - brak nieprawidłowości. Przebieg 227tys km.
-
Bixenon z anglika
Zwykłe xenony z taką dźwigienką mają inny numer oem, bixy (xenonplus) pewnie też
-
Bixenon z anglika
W zwykłym xenonie jest coś takiego, ale nie w każdym. Dźwigienka pozwalająca dostosować lampę do ruchu prawo lub lewostronnego. Wygląda to tak:
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Moduł wygaszał i zapalał światła jak mu się podobało, napisałem do wytwórcy, zalecił podłączenie czarnego przewodu. Światła startują po odpaleniu auta zupełnie jak bez podłączonego czarnego przewodu. Na tę chwilę nie zaobserwowałem wygaszania/zapalania podczas pracy silnika, więc można spokojnie przyjąć, że pomogło.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Podłączyłem wg zaleceń producenta czarny przewód od modułu do plusa po stacyjce (czyli pod bezpiecznik nr5), na tę chwilę światła DLR zapalają się i nie gasną/mrugają podczas pracy silnika. Będę obserwował zachowanie modułu, ale nie powinno być już niespodzianek.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Magiel z B7 zamontowany, sterownik z końcówką D. Faktycznie, kręci się o wiele lżej Jednak kierownica nie odbija tak jak powinna. Winne są (zapieczone) końcówki drążków?
-
Wymiany rozrządu - co ile km
NTN (made in Japan) to rolka z napinaczem hydraulicznym, obecnie zastąpionym przez napinacz automatyczny (made in China).
-
Problem po wymianie koncówki drązka kierowniczego
Zależy w jakim rejonie. Przykładowo ustawienie zbieżności w jednym warsztacie kosztuje 34zł, a geometria komputerowa w drugim od 80zł w górę. Jeden warsztat oddalony od drugiego tylko o kilka km. W poprzednim aucie po wymianie sworznia wahacza wybrałem tańszą metodę.
-
Kończy się abonament play - szukam ciekawszej oferty
Wg mnie to jedyny sposób, bo oferty przedłużeniowe są identyczne (sporadycznie niewiele lepsze) od ofert dla przenoszących numer. Miałem taki abonament: 34,99zł w tym rozmowy na komórki bez limitu, sms/mms bez limitu, internet 750MB. Złożyłem wypowiedzenie, ale z opcją przejścia na pre-paid. Z Biura Obsługi dzwonili 3-4 razy, za każdym razem próbując namówić na ofertę przedłużeniową: 39,99zł, rozmowy na komórkowe bez limitu, sms pakiet (nie pytałem o szczegóły), 1,5GB internetu. I dałem nogę do konkurencji ps. też zwiałem z T-mobile z braku sensownej na tamte czasy oferty edycja z 24.04: Znajomy, który miał w Play ofertę za 29,90zł złożył wypowiedzenie umowy i przy drugim telefonie otrzymał taką oto ofertę: umowa na 15 miesięcy, połączenia na komórki i stacjonarne, sms/mms-y nielimitowane + 250MB netu za 19,50zł !
-
Kończy się abonament play - szukam ciekawszej oferty
Złóż wypowiedzenie umowy (bez przechodzenia w ofertę pre-paid), to jedyny sposób żeby dostać więcej niż w zwykłej ofercie.
-
zmiana felg w A4 B6
Albo 16" i opona 215/55
-
Uchwyt na telefon pokładowy
Podkładka silikonowa. Jak sama nazwa wskazuje, jest to podkładka, czyli najlepiej się sprawdza na płaskich poziomych powierzchniach.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Czym wyczyścić (wypłukać?) lampy w środku? Woda destylowana będzie ok, ale co do niej dodać?
-
Tuner DAB (cyfrowe radio) B6/B7
Chodzi o to, że na tunerze DAB nie posłuchasz DAB+. Montowanie w aucie tunera DAB mija się z celem. Lepiej zainwestować w zewnętrzny DAC z USB i odczytem plików 24/96
-
Paliwa do naszych 1.8 T , PB 95, 98, czy może 100 ??
http://mojafirma.infor.pl/moto/eksploatacja-auta/paliwa/310772,Wysokooktanowe-paliwo-czy-poprawia-osiagi-samochodu.html
-
Tuner DAB (cyfrowe radio) B6/B7
W Polsce będzie DAB+, DAB na Śląsku łapie prawdopodobnie z zagranicy. DAB nie jest kompatybilny z DAB+.
-
świeci kontrola trakcji po wymianie rolki na alternatorze
Przede wszystkim sprawdź wtyczkę przy alternatorze i przewody które z niej wychodzą.
-
CAŁY FILM! - Policjant odchodzi ze służby w akcie protestu
btw, wczoraj słyszałem że w moim powiecie policjanci wystawili najwięcej mandatów w skali kraju! (nie wiem jak to jest dokładnie liczone, możliwe że ilość na głowę policjanta)
-
[B8 CAGC] A4 Avant 2011r 2.0 TDI Phantom Schwarz by Moraj
felgi pierwsza klasa!
-
Moje prace
Masz odpuszczone