Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Dokładnie, jak bym miał drugi komplet alufelg to bym na nich w zimę jeździł a że nie mam. No cóż, zostają stalówki.
  2. A nie chcesz kupić zderzaka poliftowego i halogenów do niego? Ja właśnie tak zrobiłem.
  3. Nie mam co prawda gwintu ale mam za to sprężyny AP. Helmut w niemcowni założył. Na równej drodze prowadzenie fantastyczne na nie równościach fatalnie ale to dlatego, że miałem seryjne amortyzatory. Na wiosnę wracam do sprężyn AP. Są wytrzymałe i twarde w sensie (po załadowniu i zatankownaiu auta) nic mi nie obcierało.
  4. A i bardzo ważne. Jeśli chodzi o naprawę z OC, aby szkodę uznać za całkowitą, koszt naprawy musi przekroczyć 100% wartości auta, a nie 70 czy 80%!
  5. a dlaczego nie? właśnie? U mnie? Mieszkam w miejscu w którym czarny lakier jest brudny po 15 minutach od wyjechania z myjni, tak samo alufelgi zaraz się robią brudne (mówię o zimie). Musiałbym codziennie na myjkę jeździć, żeby jakoś to wyglądało.
  6. Zamiana pomarańczowych kierunków na białe to nie jest agro-tunning
  7. Tak, kierownica+poduszka. Zresztą spójrz na sam początek wątku.
  8. Gdzie ksenony do starych lamp :doh1: To bardzo samolubne, tylko oślepiasz innych kierowców. Nie powinieneś być zdziwiony jak ktoś Ci będzie świecił długimi albo jak będą Cię na cb wyzywać od idiotów. Poza tym ładne auto, dobra podstawa do modów. Przede wszystkim kup lampy soczewkowe
  9. Trasa lubelska, godzina 13-14 granatowe b5 na LC (ramka+2 naklejki). To chyba kolega Solar
  10. Koledzy, pomóżcie w podjęciu decyzji. Kupuję unidena 520, podoba mi się antena president florida (na dach) ale rozsądek podpowiada sirio 145ml (klapa bagażnika). Co wy byście wybrali jeżdżąc głównie nadwiślanką (801) i po niewielkim mieście? Byłem zdecydowany na sirio ale zobaczyłem u Solara floridę i teraz nie wiem. _________________________________________________ Zwyciężył rozsądek. Kupiłem sirio ml145
  11. Kolega ma całkowitą rację. Najgorsze co może być to szkoda całkowita. Czekaj na pierwszą wycenę, pisz odwołanie. Oddasz do warsztatu na wymianę części a jak się uda to jeszcze zarobisz. Na szkodzie całkowitej bez kombinowania (sprzedaży rzeczy z wraku) tylko się traci.
  12. Na pewno skoro przód siadł a tył nie.
  13. Trochę mało Ja bym widział zderzak od esy, ciemne szyby i ładną felgę min. 17.
  14. A nie lepiej na trójramienną od eski? Poliftowa nie będzie pasować plug and play.
  15. Grill bez znaczka Poza tym ok, dużo lepiej będzie wyglądał po zmianie tylnych świateł. A i kierunki boczne na białe zmień. Mała rzecz a cieszy.
  16. Ja jeżdżę na stalówkach. Z prostej przyczyny, na zimę musiałbym sobie kupić drugi komplet alufelg bo szkoda mi moich letnich 17. Tak jak koledzy napisali: zima to nie pora na lans.
  17. Jedna lampa soczewkowa a druga zwykła czy mnie oczy mylą?
  18. Kierunki boczne na białe szybko
  19. Chory kraj. W ogóle jest problem żeby kupić AC jak auto ma więcej niż 10 lat. U mnie najpierw wycenili później oglądali i też mi zaniżyli wartość. Wkurzyłem się i powiedziałem parę słów. Usłyszałem, że jak chce większą wartość auta to muszę płacić wyższą składkę. Pajac, wmawiał mi, że w moim interesie wartość auta jest zaniżona bo będę mniej płacił. Generalnie szukają pretekstu żeby zaniżyć wartość. Mi próbował zaniżyć bo moja a4 to sedan :ranting1: Mówił, że avanty mają większą wartość. Przebieg był wyższy niż 200k km ale nic na ten temat nie wspominał. A jak zauważą, że auto malowane to też mają pretekst żeby zaniżyć wartość (u mnie a4 była świeżo po polerce) Zawsze możesz iść do konkurencji. Ja zgodziłem się na wyższą składkę.
  20. To zależy czy w 98 miałeś już kierownicę z polifta bo tak zwykle było, wtedy teoretycznie kierownica z 99 podchodzi bez problemu.
  21. Tak to ta sama książka. Na stronie 352 jest rozmieszczenie sterowników i zespołów elektrycznych.
  22. Podłączę się. U mnie czasem występuje taki problem: włączam climatronic na HI i leci cieplutkie powietrze ale po pewnym czasie leci zimne. Powietrze zassysane jest z zewnątrz, tryb auto jest wyłączony. Sprawdzałem kody climatronica, nie ma błędów. Co robić? Zima idzie
  23. W spisie bezpieczników nie widzę odrębnego dla lusterek. Sprawdź czy któryś nie jest przepalony. Ściągawka:
  24. Żadne bordo, albo czarna albo kremowa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.