Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. pila24 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po 40 zł nowe na allegro można kupić.
  2. pila24 odpowiedział(a) na Arturito temat w 2.4
    Tam wypada tylko na 2gim cylindrze,taki jest zawsze opis przy wypadaniu zapłonów (wypadanie na jedynym/wielu ; wypadanie na x cylindrze). Tam jest tylko 1 cewka i przewody. Świece i przewody wn do sprawdzenia,jeżeli jest lpg to sprawdzić na samej pb.
  3. Nie podłączasz tych przewodów z navi zegarowego do rnse (czerwona wtyczka 10 pin ) i tyle,wszystko będzie działało jak trzeba.
  4. pila24 odpowiedział(a) na Andrzej36 temat w Audi A4 B6/B7
    Dla specyficznych klientów śliwka wewnątrz była ? może @Langista ma co jeszcze pozostałego ze swojej byłej śliwki.
  5. Takie sztuczki tylko w silnikach benzynowych ze sterownikami me7.x.x,poza tym przed zabawą w hakera pierwszy raz,trzeba zrobić kopie wsadu swojego licznika bo inaczej unieruchomisz auto i nie będzie tanio wówczas.
  6. pila24 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Jak dla mnie to zapchany katalizator,temperatura podczas normalnej jazdy pewnie 1000°C przekracza.
  7. W a4 b6 wymiana nagrzewnicy to nie jest jakieś duże wyzwanie (jak np. w b5),więc na spokojnie mógłbyś sam to ogarnąć.
  8. Moduł kierownicy nie na lini K,na stronie wcześniej @MaTeo85 wkleił schemat komunikacji pomiędzy modułami. Moduł komfortu,MCE,moduł kiery diagnozę mają po lini can komfort,następnie "zgłaszają" się w zegarach i dopiero od zegarów diagnoza idzie po linii K . A linia Can jest równoległą linią,inaczej wystarczyło by odłączyć jeden sterownik i cała linia by padła.
  9. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O ile ktoś chce tego używać do nawigowania ? toporne jak na dzisiejsze standardy. Ja co najwyżej włączam mapę na podgląd jak gdzieś jadę w trasę i młody woła "tata włącz nawigację!" ?
  10. Może jednak coś się wywaliło w tym mce który posiadasz,can jest w porządku. Zapewne będziesz za jakiś czas konwertował na jakiś wyższy więc ogarniesz ? ewentualnie za grosze wyrwiesz taki sam jaki teraz posiadasz i podmienisz. A na dole masz foto mk z a3 8p
  11. Prawdopodobnie uszkodzona płytka z przyciskami tam gdzie jest serwis,można to wymienić.
  12. Masz zwykły moduł komfortu z b6 ze standardowym softem,moduły z a3 8p w ogóle są inne bo to inna platforma. Na kilku różnych interfejsach podłączyłeś i zawsze ten sam problem?
  13. Myślę że to nadal dobry moment aby w kanistry zalać te kilkadziesiąt litrów benzyny/diesla póki jeszcze można. Może być to nieocenione....
  14. Na ekranie z kodowaniem powienien być soft w prawym górnym okienku
  15. Langista ma moduł komfortu z A3 a tam może być inny sotf przy takim samym hardware jak z a4,z uwagi na to że szyna danych w a3 jest obsługiwana poprzez dedykowany gateway oraz brak lini K moduł komfortu z a3 może nie uwzględniać diagnozy na lini K w A4. A przynajmniej tak mi się wydaje,trzeba by było looknąć jaki soft w tym MK siedzi.
  16. Można wejść zegary i w blokach pomiarowych kanał 120,121 albo 130,131 sprawdzić,będzie tam wyszczególniony każdy sterownik zakodowany w adaptacjach zegarów. Cyfra 1 to połączenie poprzez can,cyfra 0 to brak komunikacji zegarów z danym sterownikiem. Bo komunikacja może być zachowana,przy braku możliwości połączenia się z danym sterownikiem .
  17. Sprawdź jeszcze raz adaptacje,eeprom raczej nie wysypał się z czego widzę.
  18. Daj sobie spokój z tym SPK i dopisywaniu 100 tys km bo przebiegu nie zmieniłeś.... tak jak powyżej kolega napisał,do @Banan się zgłoś,albo napisz jak zmieniałeś ten przebieg bo vag eeprom bez problemu to ogarnia w licznikach crypto z b6.
  19. Wklej zdjęcie z ekranu jak się połączysz z licznikiem
  20. pila24 odpowiedział(a) na Avari temat w Audi A4 B6/B7
    Sama termokurczka nie wystarczy ,ja zapakowałem 2 połówki wężyka w tłoczek plastikowy + klej poliuretanowym wewnątrz tłoczka i na to termokurczka. Zestaw naprawczy z aso to kawałek wężyka gumowego.
  21. Zapewne tłoczek od schowka duży opór stawia i trzeba ciągnąć w dół klapę? Taka jest przyczyna 99% wyłamał zawiasów.
  22. Silniczek w wersji C,poprawione to wersja D.
  23. Pokaz jaki silniczek wsadziłeś. Chyba od 2006r dopiero były poprawione,więc z b7 od 2006r lub z exeo. Jak wsadzisz z b6 to problem może nie ustąpić.
  24. Nie ma co się dziwić że on tak na kasę leci... Facebook.mp4
  25. Adapter był ok jak na chińczyka,aczkolwiek został przerobiony pod Twój samochód. Problem to za radiem masz,ale wiesz co zrobić ? Też chętnie bym na jakimś filmiku zobaczył jak świecą te lampki ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.