Treść opublikowana przez soolek
-
[B5 AFN] Buczenie wydechu
Na kanał i oglądać ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
TRUE. TRUE
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
Zajeb... Mi cały czas po głowie chodzi jakieś RWD. Jak żonce kupię coś lepszego, to chyba jakieś E30 się zapasie i będę ładował w nie kasę ...
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
W każdej chwili. Zapraszam. A tu zdjęcia pierwszego autka kupionego przez mojego ojca w 1979 roku. Na przełomie lat 1979/80 zrobiłem prawo jazdy i to było pierwsze autko którym jeździłem. Jest co wspominać. Tej zimy pojechało na złom, niestety . To ostatnie zdjęcia z jego życia. Why? Wiesiek, why?
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
Jeżeli opcje wybory są tylko dwie, to ŻADNA. Twój alutec jest OK, ale ... po zmianie na 18' chyba nie będzie jakiegoś ekstra efektu. A Tomasony ... wogóle mi nie leżą. Jeśli już to pomyślałbym właśnie nad modelem, który wrzucił Nims - koniecznie 18'.
-
[B5 AFN] Moje A4 ;]
Kolejna wariacja nt. bryki Nowaka Muszę powiedzieć, że całkiem nieźle. Ale ... zawsz się znajdzie coś Rurki koniecznie proste. Do tego pakietu nie pasują fajki kopciucha. Fele fajne, ale niestety nie robią szału w tym rozmiarze. Mam podobne 18' (mam na myśli kombinację kolorystyczną) i też szału nie ma Dopiero 19 wygląda dobrze (przymierzałem). Generalnie Aha, dystanse na tylną oś potrzebne, bo jakoś tak ... (do siebie też muszę założyć z 5mm).
-
Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
No to po kolei 1) Fiesta 1.0 '79 - przyprowadzona przez Wuja. W posiadaniu 4 miesiące. Pukłem ją w przód (ale nie mocno). Wujo zabrał, zrobił, sprzedał i ... śmigała jeszcze parę lat w okolicach. 2) BX 1.4 '91 - znowu zakup od Wujka. Zawiecha "airide" Allroad lub gleba na zawołanie Ponownie tylko 4 miesiące. Poszedł w świat albo na części - komuś się kur... spodobał. Był biały z gitesowym paskiem na boku. Potem były ze 2 latka przerwy. 3) Jetta I 1.6 automatic '82 - kupiona znowu od Wujka, który ją wział od Ciotki, której to wcześniej go przyprowadził W posiadaniu ponad 2 latka. Sypnęła się skrzynia (nie wiedziałem, że trzeba pilnować oleju w skrzyni). Założyłem nową i też zaczęła padać. Sprzedany Wujowi za 2 tysie (za tyle też wcześniej kupiony ). Założona kolejna skrzynia i chyba jeździ do dzisiaj, a będzie to już z 6 lat jak sprzedany. 4) Omega Caravan 2.0 '91 - giełda w Olsztynie. Zakup totalnie nie trafiony (wszystko się sypało), więc po 9 miesiącach poszedł do żyda i tyle go widzieli. 5) Mondeo Turnier MkI 1.8 - przyprowdzaone z reichu przez ww. Wujka Sprzedany po prawie 3 latach do klubu (Mondeo). Sprzedane w środę (pewną środę). Do piątku trzasnęło 1000 i dostało strzała w tylny błotnik A przez prawie 3 latka u mnie nawet ryski się nie nabawiło 6) A4 Avant 1.9 TDi - kupione w czwartek (po "pewnej" środzie ) przez Wujka (tak, tak, tego samego) w reichu. Ponad 2 latka minęły i na razie się nigdzie nie wybiera ... Ot tyle mojej historii.
-
[B5 AVG] Tylne zawieszenie Quattro, tuleje wahaczy zapieczone
Na forum jest kolega z Warszawy, który oferuje części w dobrych cenach. Wysil się troszeczkę i użyj - jest wątek z jego ogłoszeniem.
-
[B5 ADR] Końcówka tłumika i prośba o poradę
Ładną furkę masz, więc jej nie psuj czymś takim. Cały końcowy wydech to trochę koszt jest spory, ale poszukaj właśnie końcówek, które będą wyglądały tak jak pokazał Muskel1 - te są git (o ile nie będą za bardzo wystawały za zderzak oczywiście).
-
[ALL B5] Jaki jest najlepszy silnik ?
Dyskasja w rodzaju: PB czy TDI - które lepsze Nigdy nie dojdziecie do tego, co jest lepsze, więc może lepiej zakończyć wątek i poczytać forum, a wtedy każdy wyrobi sobie własną opinię.
-
Strefa Śmiechu
Pimp My Ride
-
Ostrzeżenie przed zakupami u użytkownika nataliafs z allegro
Na Policję i ud***ć takich !!!
-
Kolizja
Jak masz oświadczenie, to oczywiście od ubezpieczyciela (zakładam, że miał ubezpieczenie i spisałeś sobie jego numer polisy).
-
[ALL B5] Moja zielona Audinka
Gleba na dzień dobry, chyba że w Allroada idziesz
-
Pytanie o ubezpieczenie
Polisa przechodzi na Ciebie wraz z kupnem samochodu. Według przepisów masz prawo jeździć na niej aż do końca ważności, ale musisz u tego ubezpieczyciela przpisać ją na siebie (ewentualnie dopłacić różnicę, jeśli masz mniej zniżek lub zwyżki). Według zapisu na umowie, zobowiązałeś się do wypowiedzenia tej umowy (masz takie prawo, ale nie obowiązek!) - zrobiłeś "przyjemność" sprzedającemu, bo będzie mógł sobie odebrać niewykorzystaną część składki. W związku z powyższym musisz teraz sobie wykupić nowe ubezpieczenie i koniecznie wypowiedzieć to obecne (inaczej będziesz płacił dwa ubezpieczenia). Teoretycznie, nie musisz wypowiadać tego ubezpieczenia, ale "znowu teoretycznie" sprzedający może się dopominać potem zwrotu składki od Ciebie (zawarliście pisemną umowę w tej sprawie). Następnym razem nie rób takich zapisów w umowie - zawsze zyskujesz parę groszy, jeśli polisa jest jeszcze długo ważna.
-
[B5 ARG] Tylne zawieszenie skrzypi
Wymiana też nie gwarantuje sukcesu. Wprawdzie ja mam problem z przodem, ale nowe poduszki pod amorami zaczęły skrzypieć po tygodniu od montażu i skrzypią już 2 miesiące
-
Kolizja
No data to powinna być. A jakieś zdjęcia może telefonem robiłeś? Wtedy będziesz miał datę powstania pliku jako potwierdzenie daty powstania. O takich szczegółach nie słuszałem. Przy małej kwocie może nie będą się czepiać.
-
Kolizja
Zakład ubezpieczeń wysyła do sprawcy zawsze papierki do wypełnienia, w celu weryfikacji. Jeżeli koleś tego nie potwierdzi, a wręcz przeciwnie, zaprzeczy, to może być różnie. Ale z drugiej strony masz jego oświadczenie, podpis, więc kasę wyciągniesz, tylko może Cię to kosztować jakiś sąd - ale to już jest najgorszy przypadek. Na plus jest to, że szkoda pewnie zamknię się w paru groszach (kilka stówek), więc raczej nie powinno być kłopotów. Dzwoń jutro do ubezpieczyciela, zgłaszaj szkodę i raczej śpij spokojnie.
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
daj mu czasu wczoraj wieczorem dopiero kupił furkę To wcale go nie tłumaczy
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Ten samochód pewnie wyjdzie na ludzi pod względem designu, ale ... spodziewałem się czegoś lepszego
-
[B5 AJM] Stukanie podczas hamowania i ruszania
Najprościej będzie zdjąć koło i sprawdzić grubość klocka (jeśli prze felgę nie widać). Wewnętrzne klocki mogą zużywać się bardziej, więc mimo pobieżnego zerknięcia na klocek zewnętrzny, drugi już może być kiepski.
-
[B5 ALL] Zgrzytanie hamulcy po zaciągnięciu ręcznego
Też mam podobnie
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
To nie byłem ja
-
[B5 AFN] Ściąga przy hamowaniu
nex, ja chwilowo temat odpuściełem - ćwiczę cierpliwość. Być może pod koniec miesiąca wszystkie zaciski dostaną zestawy naprawcze + nowy płyn itd. (Miałem jeszcze zmieniać tarcze & klocki, ale jakoś wolno się zużywają ) Po tym zabiegu zobaczymy co i jak.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A mnie jakoś GT5 Pro... nie urzekło. GRID też jakiś sobie. Ale ja jakoś na pada się przestawić nie mogę (po klawiaturze PCeta), a księgowość przyzwolenia na kierownicę jeszcze nie dała