Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. Dzisaj zamówiłem 4 sztuki w cenie 287zł za jedną Zobaczymy jak się spiszą
  2. jak się na tych 18" śmiga? autko pięknę
  3. Ja mam w tej małej wnęce obok zapalniczki w tunelu środkowym
  4. Gniecie głośniki w aucie ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ---------- ---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------
  5. Pozdro dla kierownika i załogi ze srebrnego avanta b5 na avusach widziany na Prymasa Tysiąclecia, rej. LRA ... Trąbiłeś, mrygałeś, a ja miałem ważny telefon z pracy i cicho siedziałem
  6. Pozdro dla kierownika z granatowej B5 sedan w quattro nr rej. chyba WN Troszkę razem pocisneliśmy Alejami aż do Połczyńskej , ja jechałem czarną B6 sedan
  7. Witam, Pany znacie może to auto? Audi A4, 1999r., 1781cm3, 180 KM - otomoto.pl sprzedawca napisał w ogłoszeniu: "Auto sprawdzone, podoba się klubowiczom A4" może był na jakimś spocie u was:wink:
  8. o jakie przewody chodzi? bo 2 razy przeczytałem i nie kumam daj fotkę jak to wygląda
  9. Pany nie ma bata, wszystko sprawdzone, wszystkie wężyki ok. vacum też ok. macie jakieś inne pomysły?
  10. chyba nie skumałeś o co koledze chodzi "userem na tym forum" = ""użytkownikiem forum" a wracając do tematu, lubryfikator nie potrzebny
  11. Dowiedz się o koszta wysyłki/dowozu biletów?
  12. w kolejności: 1. bixy od kolegi qwerty 2. poliftowe 3. to nr 3 z twojej listy reszta
  13. vdm odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    póki mogę to i ja głosuję
  14. vdm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Małżeństwo gra w golfa. Żona nieopatrznie tak mocno uderzyła golfową piłeczkę, że ta przeleciała całe pole i zbiła szybę w domu za laskiem. - Mówiłem żebyś uważała a teraz trzeba będzie tam iść przepraszać i może nawet zapłacić. Tak więc golfiści idą do domku i pukają w jego drzwi. Momentalnie dochodzi ze środka miły głos mężczyzny. - Proszę wejsć. Po wejściu zauważają w domku: zbite kawałki szyby, rozbitą starą wazę i siedzącego na kanapie kolesia. Koleś pyta: - Czy to wy zbiliście szybę? - Tak... przepraszamy za to bardzo - odpowiadają golfisci. - Hm, właściwie to nie ma za co. Jestem dżinem, który był uwięziony w tej wazie kilkaset lat. Teraz powinienem spełnić trzy życzenia. Nie obrazicie się jak spełnię wam po jednym, a sam zostawię sobie jedno na koniec? - Nie tak jest świetnie - odpowiada mąż - ja bym chciał dostawać milion dolarów, co roku. - Nie ma problemu - mówi dżin - do tego gwarantuje, że będiesz bardzo długo żył. - A ty młoda kobieto, czego chcesz? - Chciałabym mieć ogromny dom w każdym państwie, każdy z najlepszymi na świecie służacymi. - Mówisz i masz - odpowiada dżin - Do tego obiecuję ci, że do żadnego z nich nikt się nigdy nie włamie. - A jakie jest twoje życzenie dżinie? - pyta małżeństwo. - Ponieważ tak długo byłem uwięziony nie marzę o niczym innym jak o seksie z tobą - zwraca się do kobiety dżin.. - I co ty na to kochanie? - pyta mąż - Mamy tyle kasy i domy... może się zgódź? Tak więc żona kolesia z dżinem idzie na pięterko.... Cale popołudnie kochają się. Dżin jest wręcz nienasycony. Po 4 godzinach nieustannego seksu dżin złazi z kobiety, patrzy jej prosto w oczy i pyta: - Ile masz lat ty i twój mąż? - Oboje mamy po 35. - pier**lisz? 35 lat i wierzycie w dzina?
  15. takie muszą mieć oznaczenia, na forum jest pełno informacji o 1BE do B5
  16. Siemasz ja niedawno założyłem gaz: Reduktor - KME Silver Zbiornik - BORNECH w kole Komputer - STAG300 Listwa wtryskowa - HANA zielone Wlew gazu w klapce paliwa Narazie śmiga dobrze, pali gazu do 20% więcej niż PB, koszt takiej instalacji 2,5k zł. Nie zastanawiaj się tylko zakładaj
  17. az tych co zrobilem widac cos, czy kompletnie nic nam nie daly? ---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- ok nowe logi zrobione i wstawione tak jak prosiłeś, chyba możecie coś podpowiedzieć, czy wszystko ok? ---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ---------- ok nowe logi zrobione i wstawione tak jak prosiłeś, chyba możecie coś podpowiedzieć, czy wszystko ok?
  18. Poprawiłem, pomóżcie koledzy
  19. Witam, Problem dotyczy Tolka z silnikiem 1,9 TDI 110km na pompie. Po regeneracji Turbinki i robionej głowicy, seacina nie ma mocy jak przed remontem Błędów w ECU brak. Zrobiłem logi, proszę o podpowiedź: dynamiczne: http://imageshack.us/photo/my-images/43/011dynamiczne.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/51/010dynamiczne.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/401/008dynamiczne.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/406/004dynamiczne.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/829/003dynamiczne.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/94/001dynamiczne.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/406/000dynamiczne.jpg/
  20. Panowie ta sama sytuacja jest u mnie zapalila sie kontrolka, sprawdzam czy jest olej profilaktycznie dolalem 300ml oleum, ale kontrolka nie gasnie... Obstawiacie czujnik? Bo mechanik przez tel powiedzial ze raczej czujnik. Dodatkowo spytam jaki koszt jest takiego czujnika?
  21. vdm odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Dzięki Kowi
  22. ja pier...ole za***isty tekst Dzięki za info:hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.