Treść opublikowana przez vdm
-
Polecane opony letnie
Dzisaj zamówiłem 4 sztuki w cenie 287zł za jedną Zobaczymy jak się spiszą
-
[B5 APU] b5 avant 1.8T quattro
jak się na tych 18" śmiga? autko pięknę
-
Umiejscownienie przełącznika gazu wewnątrz auta
Ja mam w tej małej wnęce obok zapalniczki w tunelu środkowym
-
Muzyka w naszych autkach
- Muzyka w naszych autkach
Gniecie głośniki w aucie ---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ---------- ---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------- Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika i załogi ze srebrnego avanta b5 na avusach widziany na Prymasa Tysiąclecia, rej. LRA ... Trąbiłeś, mrygałeś, a ja miałem ważny telefon z pracy i cicho siedziałem- Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika z granatowej B5 sedan w quattro nr rej. chyba WN Troszkę razem pocisneliśmy Alejami aż do Połczyńskej , ja jechałem czarną B6 sedan- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, Pany znacie może to auto? Audi A4, 1999r., 1781cm3, 180 KM - otomoto.pl sprzedawca napisał w ogłoszeniu: "Auto sprawdzone, podoba się klubowiczom A4" może był na jakimś spocie u was:wink:- [AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
piękna i ten ryk- Problem po wymianie wężyków
o jakie przewody chodzi? bo 2 razy przeczytałem i nie kumam daj fotkę jak to wygląda- Muzyka w naszych autkach
- [AFN] Toledo nie jedzie
Pany nie ma bata, wszystko sprawdzone, wszystkie wężyki ok. vacum też ok. macie jakieś inne pomysły?- BRC z lubryfikatorem 3.0 V6
chyba nie skumałeś o co koledze chodzi "userem na tym forum" = ""użytkownikiem forum" a wracając do tematu, lubryfikator nie potrzebny- Wylosowal ktos bilety na EURO2k12?
Dowiedz się o koszta wysyłki/dowozu biletów?- Które lampy?
w kolejności: 1. bixy od kolegi qwerty 2. poliftowe 3. to nr 3 z twojej listy reszta- B6 DIVISION
póki mogę to i ja głosuję- Strefa Śmiechu
Małżeństwo gra w golfa. Żona nieopatrznie tak mocno uderzyła golfową piłeczkę, że ta przeleciała całe pole i zbiła szybę w domu za laskiem. - Mówiłem żebyś uważała a teraz trzeba będzie tam iść przepraszać i może nawet zapłacić. Tak więc golfiści idą do domku i pukają w jego drzwi. Momentalnie dochodzi ze środka miły głos mężczyzny. - Proszę wejsć. Po wejściu zauważają w domku: zbite kawałki szyby, rozbitą starą wazę i siedzącego na kanapie kolesia. Koleś pyta: - Czy to wy zbiliście szybę? - Tak... przepraszamy za to bardzo - odpowiadają golfisci. - Hm, właściwie to nie ma za co. Jestem dżinem, który był uwięziony w tej wazie kilkaset lat. Teraz powinienem spełnić trzy życzenia. Nie obrazicie się jak spełnię wam po jednym, a sam zostawię sobie jedno na koniec? - Nie tak jest świetnie - odpowiada mąż - ja bym chciał dostawać milion dolarów, co roku. - Nie ma problemu - mówi dżin - do tego gwarantuje, że będiesz bardzo długo żył. - A ty młoda kobieto, czego chcesz? - Chciałabym mieć ogromny dom w każdym państwie, każdy z najlepszymi na świecie służacymi. - Mówisz i masz - odpowiada dżin - Do tego obiecuję ci, że do żadnego z nich nikt się nigdy nie włamie. - A jakie jest twoje życzenie dżinie? - pyta małżeństwo. - Ponieważ tak długo byłem uwięziony nie marzę o niczym innym jak o seksie z tobą - zwraca się do kobiety dżin.. - I co ty na to kochanie? - pyta mąż - Mamy tyle kasy i domy... może się zgódź? Tak więc żona kolesia z dżinem idzie na pięterko.... Cale popołudnie kochają się. Dżin jest wręcz nienasycony. Po 4 godzinach nieustannego seksu dżin złazi z kobiety, patrzy jej prosto w oczy i pyta: - Ile masz lat ty i twój mąż? - Oboje mamy po 35. - pier**lisz? 35 lat i wierzycie w dzina?- [ALL B5] Obniżenie zawieszenia
takie muszą mieć oznaczenia, na forum jest pełno informacji o 1BE do B5- Gaz sekwencyjny
Siemasz ja niedawno założyłem gaz: Reduktor - KME Silver Zbiornik - BORNECH w kole Komputer - STAG300 Listwa wtryskowa - HANA zielone Wlew gazu w klapce paliwa Narazie śmiga dobrze, pali gazu do 20% więcej niż PB, koszt takiej instalacji 2,5k zł. Nie zastanawiaj się tylko zakładaj- [AFN] Toledo nie jedzie
az tych co zrobilem widac cos, czy kompletnie nic nam nie daly? ---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- ok nowe logi zrobione i wstawione tak jak prosiłeś, chyba możecie coś podpowiedzieć, czy wszystko ok? ---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ---------- ok nowe logi zrobione i wstawione tak jak prosiłeś, chyba możecie coś podpowiedzieć, czy wszystko ok?- [AFN] Toledo nie jedzie
Poprawiłem, pomóżcie koledzy- [AFN] Toledo nie jedzie
Witam, Problem dotyczy Tolka z silnikiem 1,9 TDI 110km na pompie. Po regeneracji Turbinki i robionej głowicy, seacina nie ma mocy jak przed remontem Błędów w ECU brak. Zrobiłem logi, proszę o podpowiedź: dynamiczne: http://imageshack.us/photo/my-images/43/011dynamiczne.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/51/010dynamiczne.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/401/008dynamiczne.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/406/004dynamiczne.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/829/003dynamiczne.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/94/001dynamiczne.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/406/000dynamiczne.jpg/- [B6 AVJ] Kontrolka poziomu Oleju
Panowie ta sama sytuacja jest u mnie zapalila sie kontrolka, sprawdzam czy jest olej profilaktycznie dolalem 300ml oleum, ale kontrolka nie gasnie... Obstawiacie czujnik? Bo mechanik przez tel powiedzial ze raczej czujnik. Dodatkowo spytam jaki koszt jest takiego czujnika?- Spoty LRY - odwołane
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja pier...ole za***isty tekst Dzięki za info:hi: - Muzyka w naszych autkach