Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Bezpiecznik sprawdzałeś??
  2. Dlaczego chcesz zmienić?? Coś złego się dzieje. To, że ma 183k nie znaczy że trzeba zmienić jeśli silnik w dobrej kondycji jest. Twój mechanik nie ma VAG-a?? Jeśli po zakupie nie wymieniałeś filtrów i oleju to możesz to zrobić ale i tak lepiej podłączyc pod kompa i wtedy będziesz wiedział czy coś jest nie tak....
  3. Tylko VAG prawdę Ci powie. Sprawdź błędy, podeślij opis i numery błędów i będziemy myśleć.
  4. Szukaj w elektrycznym kodowania modułu komfortu.
  5. Ja zakładałem uszczelkę goetze i są one bardzo dobre.
  6. Gratuluję. Nikt chyba jeszcze nie uzyskał takiego wyniku. Wujek nawet w megane 1.6 i przy jeździe 80km/h ma 9 litrów.... Także pozostawiam w refleksji
  7. Nigdy nie było problemu z rejestracją angilka przełożonego na naszą stronę. Problem był jeśli chciałeś zarejestrować bez przekładki ale podobno się zmieniło i już można.
  8. Nawet jeśli był wymieniony rozrząd to maski i błotników się nie ściąga tylko zderzak, lampy..... Więc jeśli założymy, że był dzwon to ktoś robił to na sztukę bo z Twoich opisów wygląda, że strasznie złożone jest.
  9. Niektórzy pisali, że po wymianie castrola na inny olej już było lepiej. Szału nie ma z castrolem. Tu masz podobny temat w 1.8T. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176058.0
  10. Poszukaj na forum kilka osób ma założone. Tylko lepiej zainwestuj w jakieś dobre bo te za 150zl podobno dużo szumu w CB robią. (wyłącz caps lock)
  11. Ale kotleta odgrzebałeś :kox:
  12. Na wyświetlaczu nie będzie się wyświetlało. A schematów szukaj w elektrycznym.
  13. Przy takiej zimie jak jest teraz miesięcznie leje za 50zł benzyny na cały miesiąc. Dużo mam rozruchów bo to tu się do pracy jedzie 12km i kobieta później bierze Wszystko zależy od temperatury na zewnątrz.
  14. A co robił?? Też myślałem o teście ale ja wiem czy w tej sytuacji pomogą?? Zawsze można podpiąć nie zaszkodzi a pomóc może
  15. Odłącz aku na moment i zobacz co wtedy będzie się działo.
  16. No to pewnie odbłyśniki do regeneracji :/
  17. Instalacja zwykła czy sekwencyjna?? Jakiej firmy?? Jeśli widziałeś syf to dlaczego nie kazałeś wyczyścić i wymienić filtra??
  18. Nie wiem może ja się nie znam, może jestem mało bystry ale jak wywala mi VAG błąd czujnika to go wymieniam... Tak miałem w A3 tak miałem w starej A4. Ale człowiek uczy się cały czas dlatego będę śledził ten wątek
  19. Kolego w dziale warsztat masz opis RNS-E od A do Z. I tam wszystko pisze.
  20. Dla pewności odłącz aku lepiej wcześniej.
  21. Kolego zależy jak Ci podłączą... U kolegi jest podłączony pod kabel pompy paliwa i zasilanie jest przez moment. U mnie założyli na przewodzie w którym zawsze jest prąd i mogę 3 razy odpalić z gazowni a później centralka sie blokuje itrzeba jechać odblokować.
  22. Z tymi danymi to może odpuścić ale czarna lista jak najbardziej może być. Na forum mazdy 6 jest też taka. I wtedy wiadomo z kim robić interesy a z kim nie...
  23. Sory za ot ale :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Tak jak w filmie głuchy i ślepy.
  24. Chyba coś jest nie tak. VAG w łape. Ale i tak nie rozumiem co nie których.... Ja zalewam za 50zł benzyny na miesiąc i mi starcza (przy takiej zimie jak jest teraz ). Codziennie do pracy jeżdżę 12km. Przejade 2-3 i załącza się gazownia. Zależy jaka temp. zewnętrzna jest. Ale nigdy nie przyszło mi do głowy żeby ustawić temp. przełączania na niżej niż 30 stop. Powiem więcej w ubiegłym roku sam naciskałem przycisk żeby chodził na benzynie i dopiero jak wskazówka wstała z miejsca spoczynku przy zimnym silniku to sam włączałem gaz żeby nie przełączał się tak szybko przy -25 stopniach na zewnątrz. Staram się dbać żeby temp. silnika była w miarę wysoka. Mam ustawione teraz 35 stopni i nigdy poniżej nie miałem. Tak oto uważam ja
  25. Tak w polsce naprawia się objawy biorącego oleju. MOTUL 5W40

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.