Treść opublikowana przez lukjar7
-
[ALL] Torque android OBD 2 Bluetooth
ciekawy jestem jak probkowanie
-
Odp: [B5 1Z] Analiza błędów
ach te wzorowanie sie znakami farbką :gwizdanie:
-
AIR BAG blad 65535 internal control module memory
ten blad da sie naprawic tylko przez przeflashowanie sterownika, innego sposobu nie ma
-
AIR BAG blad 65535 internal control module memory
ster jaskow padaja wlasnie od slabych aku podczas rozruchu
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów 4mc po chipie
grejf, co jest zlego w kreceniu diesla do 4 krpm ?
-
[B5 AHU] Zmiana dawki paliwa
32768 to wart ori. pobalansuj i zobacz jak to sie zmienia, skok jest ograniczony
-
[INNE] Proszę o pomoc! GOLF MK3 SDI
odpiac impulsator skrzyni i powiedziec czy ustalo
-
[ALL B6] błędy imobilizera?
immo jest w 017, wszystko jest ok
-
[B5 1Z] Problem z ECU brak połączenia VAG-COM POMOCY!!!
w normie
-
[B5 1Z] Problem z ECU brak połączenia VAG-COM POMOCY!!!
ale hula juz diagnoza ?
-
[B5 1Z] Problem z ECU brak połączenia VAG-COM POMOCY!!!
Linia K i W maja byc zmostkowane, i pod wylacznik do nich idzie sygn z emulatora, wylaczasz przelacznik na stacyjce nie przekreconej, wlaczasz stacyjke i musi sie laczyc vag
-
[B5 AJM] PROSZĘ O ANALIZĘ LOGÓW !!! DODANE LOGI DYNAMICZNE DO OCENY
Jestes pewnien tego co napisałes ...????
-
[B5 1Z] Problem z ECU brak połączenia VAG-COM POMOCY!!!
w rzeczywistosci nie jest tak pieknie jak powiedzial Ci gosc:) przy kostce od immo masz podpiete 3 kable razem, linie W, linie K i sygn z emulatora trzeba zrobic przerwanie na wlaczniku sygn z emulatora od reszty, wtedy sie polaczy
-
[B6 AVF] Błąd proszę o pomoc... dodałem logi
jesli chcesz szukac koniecznie przyczyny to szukaj dziury w calym temacie albo w dolocie pewnie skonczy sie na 1 etapie
-
[B5 AJM] PROSZĘ O ANALIZĘ LOGÓW !!! DODANE LOGI DYNAMICZNE DO OCENY
- [B5 1Z] Problem z ECU brak połączenia VAG-COM POMOCY!!!
jest emulator immo ?- [B6 BFB] Kontrolka AirBag po 10-15 minutach
ster airbag o danym nr ktory sie pokazuje przed ostrzezeniem wchodzac recznie w 15 moze ulec uszkodzeniu przy pomocy 409 i w dol, vcds radzi sobie z nim bez problemu- [INNE] Skradzione ECU
inaczej: bo immo jest w licznikach, i w zal cz 2 czy 3 to inaczej jest- [INNE] Skradzione ECU
chyba emulowaniem sygnalu, niz robienia immoffa w sterowniku [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 21:17_________________________________________________ skur***nstwo :ranting1: :ranting1:- [INNE] Skradzione ECU
Też się nad tym zastanawiam, ale glupio na miejscu zlodzieeja wchodzić dwa razy do tej samej wody. Może jacyś nieudacznicy. Druga sprawa te kompy chodzą od 50-200zł. I watpie ze na to jest taki zbyt, kto to kupuje, jak oni na tym zarobią, raczej potrzebują tego kompa do czegoś innego. Przeciez wylaczenie immo to jest moment, zrobili by to na miejscu i odjechali. Co mysleli ze wlasciciel nie skapnie sie ze nie ma ECU? wylaczenie immo to moment ? zalezy od auta, ten przycisk immo off w comannderze czesto mozna sobie miedzy bajki wlozyc, bardzo czesto trzeba lutowac, modyfikowac pamiec i flashowac- [INNE] Skradzione ECU
moze zrobia immo offa w ecu i wroca- [INNE] Prośba o analizę logów AJT '00 - 2,5 TDi 88 PS - Poprawione
ile ma filtr pow ? korekcje slabe n18 od egr albo dead albo kable brak 008 i 011 dyn- [B6 AWX] Notlauf 1.9 TDI 131KM
Właśnie tego szukałem, dzieki kolego to jest diagnoza elektryczna ktorej niepoprawnosc wychwyci ecu, diagnoza fiz polega na podlaczeniu waku i wlaczeniu 011bs- Odp: [B5 AJM] Prośba o diagnozę
Złoża ropy za stodoła teraz moge zyczyc- [B5 AHU] Proszę o analizę logów
moze elektryka n75 kleka? - [B5 1Z] Problem z ECU brak połączenia VAG-COM POMOCY!!!