Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Audi A4 B6 Avant 1.8T 120kw 163km BFB auto słabo pali na zimnym, brak mocy
Zrób logi dynamiczne vcds, albo jesli nie masz jak to sprawdz cisnienie paliwa pod obciazeniem chociaz na początek.
-
1.8T analiza logów.
Kasowałes błedy przed logami? w trakcie cos wyskoczyło? bo cos te logi nie pasuja do siebie.
-
Chip tuning Audi A4 B5 1.8T AWT
Nie to żebym się czepiał, ale najpierw doprowadz auto do serii, dopiero kombinuj z programem, bo narazie to po programie przepływka wskazuje mniej niz powinna w serii w tym awt wskazywać.
-
A4 b5 1.8T AWT 2000 rok brak mocy
Odpinając kleme kasujesz bład i tryb awaryjny, trzeba jeszcze teraz podłaczyć interfejs i sprawdzić co to za błąd.
-
Spadek mocy odczuwalny zaraz po montażu DSMIC prawego IC z BEX . Pacjent 1.8 T BFB
Po zdjęciach wygląda to ok, Sai tu raczej nie ma wpływu na spadek mocy, generalnie przed zrobieniem tego drugiego ic auto jeździło lepiej? Zawór dv widzę że ma jeszcze org opaskę, sprawdzony byl czy działa? W aucie robione były kiedyś jakieś inne tematy typu głowica czy cos takiego?
-
Spadek mocy odczuwalny zaraz po montażu DSMIC prawego IC z BEX . Pacjent 1.8 T BFB
Nie ma możliwości zeby moc spadła po założeniu prawego ic, coś musiało pujść nie tak, wstaw logi dynamiczne to bedzie cos wiadomo, jeśli fachowcy po logach nie potrafią zdiagnozować takiego spadku mocy to raczej omijałbym ich szerokim łukiem.
-
Problem z ciśnieniem paliwa na nowej pompie
Wszystko wskazuje na uszkodzony filtr paliwa.
-
Ile wytrzyma valeo kit? 1.8t
Oczywiście nikt nie zabrania testować i pochwalić sie wynikami...
-
Ile wytrzyma valeo kit? 1.8t
Oczywiście ze wibruje w zakresie 1-2 tys obr, świeży zestaw z awx bez problemu przeniesie zakładaną moc.
-
Logi do oceny (1.8T)
Po logach wszystko wygląda w miare sensownie, problemów nie widać.
-
1.8 T BEX -Dziwny problem z rozruchem, Prośba o analizę logów
Podłącz manometr pod listwę paliwa i obserwuj ciśnienie przed odpaleniem.
-
Cofki zapłonu
Te logi dynamiczne to jakas tajemnica?
-
1.8 t AVJ szarpie - prośba o analizę logów
Logi sa tragiczne, trzeba zacząć od doprowadzenia do ładu tego, w aucie jest program, turbo bardzo kiepsko ładuje i wstaje, brakuje przepływu, cofa zapłony. Przydałoby sie zeby ktos rzucił na to okiem, zaczął od podstaw, sprawdził dolot, wymienić uszkodzone części itd.
-
Brak iskry w 1.8t po przekładce
Zacznij od podłączenia vaga i sprawdzenia błędów.
-
1.8T BEX Logi Dynamiczne
Jeśli jest kat zacząłbym od sprawdzenia czy drożny.
-
Ciężko pali rano a4 b6 bfb chip 190 lpg
Filtron jest przewaznie od nowosci zjebany.
-
1.8t BEX - prośba o analizę logów
Zacznij od założenia org przepływki.
- wtryskiwacz
-
wtryskiwacz
Weźmiesz pół litra czegoś mocniejszego i zamontuje
-
wtryskiwacz
Jak ci się chce to podjedz jutro dam ci za darmo.
-
Po wgraniu wsadu, auto nie odpala 1.8T BFB
Trzeba wyjać ecu i wgrać na stole, jak nie poradzisz to napisz na pw,
-
Po modzie auto nie odpala Audi A4B6 1,8T AVJ 150KM
avj i bfb maja inne ecu, kto wpada na takie dziwne pomysły i chce po januszowemu zaoszczędzić to niestety płaci podwójnie.
-
Po wgraniu wsadu, auto nie odpala 1.8T BFB
Trzeba wgrac org soft po bootmode.
-
rozrząd
Kanał 090 obserwuj.
-
sonda lambda
Po skasowaniu błedów testy przechodzą na czerwono, sterownik sam testuje osprzęt podczas jazdy, nic nie trzeba tam testować, jesli któryś test nie przejdzie, sterownik poinformuje Cię o tym stosownym błędem.