Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz13

  1. Zrób logi dynamiczne vcds, albo jesli nie masz jak to sprawdz cisnienie paliwa pod obciazeniem chociaz na początek.
  2. Kasowałes błedy przed logami? w trakcie cos wyskoczyło? bo cos te logi nie pasuja do siebie.
  3. Nie to żebym się czepiał, ale najpierw doprowadz auto do serii, dopiero kombinuj z programem, bo narazie to po programie przepływka wskazuje mniej niz powinna w serii w tym awt wskazywać.
  4. Odpinając kleme kasujesz bład i tryb awaryjny, trzeba jeszcze teraz podłaczyć interfejs i sprawdzić co to za błąd.
  5. Po zdjęciach wygląda to ok, Sai tu raczej nie ma wpływu na spadek mocy, generalnie przed zrobieniem tego drugiego ic auto jeździło lepiej? Zawór dv widzę że ma jeszcze org opaskę, sprawdzony byl czy działa? W aucie robione były kiedyś jakieś inne tematy typu głowica czy cos takiego?
  6. Nie ma możliwości zeby moc spadła po założeniu prawego ic, coś musiało pujść nie tak, wstaw logi dynamiczne to bedzie cos wiadomo, jeśli fachowcy po logach nie potrafią zdiagnozować takiego spadku mocy to raczej omijałbym ich szerokim łukiem.
  7. Wszystko wskazuje na uszkodzony filtr paliwa.
  8. Oczywiście nikt nie zabrania testować i pochwalić sie wynikami...
  9. Oczywiście ze wibruje w zakresie 1-2 tys obr, świeży zestaw z awx bez problemu przeniesie zakładaną moc.
  10. Po logach wszystko wygląda w miare sensownie, problemów nie widać.
  11. Podłącz manometr pod listwę paliwa i obserwuj ciśnienie przed odpaleniem.
  12. Łukasz13 odpowiedział(a) na kszaq temat w 1.8T
    Te logi dynamiczne to jakas tajemnica?
  13. Logi sa tragiczne, trzeba zacząć od doprowadzenia do ładu tego, w aucie jest program, turbo bardzo kiepsko ładuje i wstaje, brakuje przepływu, cofa zapłony. Przydałoby sie zeby ktos rzucił na to okiem, zaczął od podstaw, sprawdził dolot, wymienić uszkodzone części itd.
  14. Zacznij od podłączenia vaga i sprawdzenia błędów.
  15. Jeśli jest kat zacząłbym od sprawdzenia czy drożny.
  16. Filtron jest przewaznie od nowosci zjebany.
  17. Zacznij od założenia org przepływki.
  18. Łukasz13 odpowiedział(a) na Patryk_audi temat w 1.8T
    Napisz na pw
  19. Łukasz13 odpowiedział(a) na Patryk_audi temat w 1.8T
    Weźmiesz pół litra czegoś mocniejszego i zamontuje
  20. Łukasz13 odpowiedział(a) na Patryk_audi temat w 1.8T
    Jak ci się chce to podjedz jutro dam ci za darmo.
  21. Trzeba wyjać ecu i wgrać na stole, jak nie poradzisz to napisz na pw,
  22. avj i bfb maja inne ecu, kto wpada na takie dziwne pomysły i chce po januszowemu zaoszczędzić to niestety płaci podwójnie.
  23. Trzeba wgrac org soft po bootmode.
  24. Kanał 090 obserwuj.
  25. Łukasz13 odpowiedział(a) na Patryk_audi temat w Audi A4 B6/B7
    Po skasowaniu błedów testy przechodzą na czerwono, sterownik sam testuje osprzęt podczas jazdy, nic nie trzeba tam testować, jesli któryś test nie przejdzie, sterownik poinformuje Cię o tym stosownym błędem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.