Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Jak oszukać drugą sondę lambda po wycięciu katalizatora - rozwiązanie
W niektórych sterownikach lpg podłaczonych po obd mozna ustawić automatyczne kasowanie jakiegos błedu.
-
1.8T AVJ Prośba o analizę logów
Wymien przepływkę na org.
-
Problem z niewyłączającą się pompą SAI
Skleił sie przekaznik od pompy, w puszcze z ecu siedzi.
-
a6 c5 1.8t logi
Ogólnie to auto jest po programie jakims, tam jest sporo rzeczy do zrobienia, a diagnostyka zbyt uboga zeby po logach wskazac wszystkie problemy, napewno turbo nie doładowuje zadanego cisnienia, w logach po kasowaniu błedów jest ubogo też, musisz sprawdzać wszystko po koleji, szczelność dolotu, zawór dv, trzeba sprawdzić czemu turbina niedoładowuje, czemu jest ubogo, czy brakuje paliwa czy przepływka mało mierzy. No oczywiście lpg jest do wyrególowania co sprawdziłeś testem z odpieciem aku. Generalnie oddał bym to auto komus kto się na tym zna, jeśli chcesz sam robić, to najlepiej załatwić seryjnego kompa i najpierw na nim próbować dojść do ładu.
-
Prośba o analizę logów turbiny - 1.8T
Logi są ok.
-
Działanie 1 sondy przed katem
Załóż poprzednią przepływkę, ta jest złomem jak pisałem.
-
Działanie 1 sondy przed katem
Weż ogarnij komplet logów jak sie nalezy, przed kazdym logiem kasuj błedy, po tych logach jedynie widać ze to nowa przepływka którą założyłeś jest trupem... Zrób na jałowym, 002+033, 003+032 , dynamicznie 002+033, 003+020, 115+118. I to 118 z odpietym n75. Ta szczelność jak była sprawdzana? cały układ od przepływki do konca?
-
a6 c5 1.8t logi
Masz prawdopodobnie problem z regulacją LPG, zrób logi, a następnego dnia odłącz na chwilę akumulator i sprawdź jak po tym będzie się zachowywał na pb.
-
Logi 1.8T AWT. Błąd składu mieszanki. Za ubogo
Pompa zdechła, reszta ok.
-
Proszę o analizę Logów BFB
Jesli chcesz cos zlogować na jałowym w związku z nierówną pracą zloguj np. 003+093+032, 002+033, 015+016
-
Wypadanie zapłonów i trzęsie całym autem w A4 B7 1.8T
Do samego silnika w zupełnosci wystarczy Ci ten Najlepszy Najtańszy VAG USB KKL line we wtyku OBD 6613000433 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 26,90 zł - Najlepszy Najtańszy VAG USB KKL line we wtyku OBD (6613000433). Allegro.pl - Radość zakupów i...
-
Proszę o analizę Logów BFB
Nic z tych logów nie wynika, nie nie musisz sie martwić wiekszym napieciem i nic nie ma to wspólnego z łancuchem.
-
1.8t AVJ - Wypadanie zapłonu na wszystkich cylindrach, logi statyczne i dynamiczne
Wartości w kanale 032 sprawdzaj dopiero po dłuższej jezdzie na danym paliwie bo jak sprawdzasz po kasowaniu błedów to normalne ze będą tam zera. Co do logów dynamicznych to najlepiej jakbyś zaczął od sprawdzenia szczelności całego dolotu najlepiej kompresorem bo prawdopodobnie masz gdzies dziury w układzie.
-
1.8T AWT Uboga mieszanka 17536 P1128 Logi do oceny
Przepływka powinna być 06A 906 461 L ale w zasadzie to nie robi az tak wielkiej roznicy, zacznij od sprawdzenia dolotu kompresorem uszczelnienia wszystkich dziur w dolocie i podcisnieniach, sprawdz weżyki przy n75, obejrzyj i uszczelnij odme jeśli trzeba.
-
1.8T AWT Uboga mieszanka 17536 P1128 Logi do oceny
Gdzie log 115+118? Przepływomierz to org, zamiennik?
-
Logi dynamiczne oraz statyczne 2.0 TFSI
W zasadzie na początek możesz zrobić te same logi jak to me7.5 z tego tematu: https://a4-klub.pl/topic/437320-jakie-logi-statyczne-i-dynamiczne-dla-silników-18t-27-bit/ możesz dodatkowo dorzucić 103+230
-
1.8t bex proszę o analizę logów
Przepływka troche zaniza i lekko cofa zapłony, a to to ok.
-
Pierwszy Chip tuning a4 b7 1.8t
Bez przesady, można na serii całkowitej zrobić i będzie bardzo przyjemnie, może nie bedzie super szedł do odcinki ale zakres 2,5-5 tyś bedzie spoooro na plus, jeśli nie szkoda Ci dodatkowe 200 zł na wtryski to dorzuć 320cc z bexa i masz zapas paliwa na seryjną turbinę.
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Pewnie chodziło o korekty a nie zapłony...
-
Problem z turbina
No juz sobie odpowiedziałeś na pytanie, bład ubogiej mieszanki powoduje tryb awaryjny czy brak pełnego doładowania, musisz znaleźć kogos kto wyrególuje to jak nalezy.
-
Brak mocy AVJ Quattro
Napisz jakie błędy byly przed logami.
-
1.8T CFMA - Prośba o analizę logów statycznych i dynamicznych
Są problemy, logi robiłeś po skasowaniu błędów?, rozrząd wygląda jakby był przestawiony o ząbek, turbo dość słabo wstaje, ale trzeba powtórzyć logi na 3 zeby potwierdzić, do tego zalewa go paliwem,trzeba sprawdzić cisnienie paliwa na listwie, filtr paliwa nie był ostatnio wymieniany? to on może odpowiadać za to zalewanie.
-
Czy multitronic i CHIP się wykluczają w 1.8 T ?
Można robić spokojnie chipsa, dobrze by było żeby program był z łagodnie poprowadzonym niutem, jak masz sie zepsuć to zepsuje nawet sie na serii...
-
[b6 1.8T bex] niezidentyfikowany wąż
To jest wąż który idzie do zaworka jednokierunkowego w trójniku odmy, pewnie go rozerwało i został zaklejony taśmą, wymieniać.
-
2.0T EA113 prośba o analizę logów
Niczego podejrzanego nie widać w tych logach, turbo może mogłoby troche wczesniej wstawać ale nie ma tragedii, zapłony troche cofa, możesz wymienić świece jeśli nie były wymieniane.