Treść opublikowana przez misiek95
-
Grubość lakieru...
Na moim b7 wyszło miernikiem kolegi na większości elementów 160-190 i daje sobie rękę uciąć że nic nie było malowane bo oglądałem go pod różnymi światłami na milion sposobów. Ojca a6 c5 wychodzi 120-150 więc albo polerowana albo coś sie w technologii zmieniło
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
oho! coś sie ruszyło w temacie
-
Klimatyzacja w A4 B6 raz działa, a raz nie
podbijam- jak logować wentylator?
-
[B6 ALL] Uszkodzone przegrody w zbiorniku paliwa czy to możliwe ?
Może dopiero teraz zalałeś więcej niż 50zł ponad rezerwę
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
dzięki. Czyli miske musiał bym zmieniać jednak. Przemyślę jeszcze sprawe
-
Zmiana we wsadzie 1.9 AWX
Witam! Potrzebuje podpowiedzi kogoś grzebiącego we wsadach 1.9 Chciał bym zmienić temperatury załączenia wiatraka elektrycznego na swoją wartość. Jestem po swapie i mam sterownik silnika przystosowany do pracy z wiskozą, a wiskozy brak. Potrzebuje zmienić temperature z wartości grubo powyżej 100 stopni na powiedzmy 95. Czy ktoś kojarzy gdzie znajde mapę za to odpowiedzialną? Pozdrawiam, Michał
-
[B6 ALL] Uszkodzone przegrody w zbiorniku paliwa czy to możliwe ?
b5, b6, b7 chlupocze bardzo podobnie, niestety
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Czy ktoś mógłby mi pokazać jak wygląda ten aluminiwy wspornik łapy przedniej silnika w 1.9 z końcówki czyli ze sprężarką klimy po lewej stronie? Jestem w trakcie swapa i zastanawiam się czy potrzebna jest mi inna miska olejowa czy moze jest taka sama przed 2003 i po 2003 roku
-
[B6 ALL] Nie pasuje pas przedni z silnikiem
no pokaż, bez chociażby zdjęcia to nic nie wymyślimy. Wiesz że jarzmo poduchy tej przy misce olejowej ma regulacje nie?
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Wszystko jest w necie opisane musisz dobrze poszukać. Odezwij się na pw jak będziesz miał problem to cos Ci podpowiem Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Przekładaj na manual. Zawsze warto Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 2000 Quattro 2.5 AKN--> 1.9 AVF GTB20 (koccuurro)
Autko fajne, lubie gości co sobie sami potrafią ogarnąć dobre auto, a nie kupić też działam podobnie tyle że już nie ma b5 Ja bym zrobił inaczej. Teraz went odpala Ci sie grubo powyżej 100stopni. Zakup sobie moduł wentylatorów z b7 albo weź ten z b6 od kolegi, pociągnij jeden kabelek do sterownika silnika (czerwono biały jak dobrze pamiętam) i masz sterowanie jak fabryczny 1.9 bez wiskozy sam aktualnie sie z tym mierze ale mam problem bo sterownik silnika jest z b6 z wisko i temperatury odpalenia wiatraka są najprawdopodobniej inne.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Witam czy ktoś potrafi mi powiedzieć z jakiego rodzaju tworzywa wykonane są te felerne zawiasy? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B6 Black dB Devil :D
No i super to już dużo sie dowiedziałem. Jeszcze sie zastanawiam czy do oklejenia zewnętrznej blachy rozbierałeś np. podnośnik szyby czy idzie to zrobić bez rozbierania?
-
Audi A4 B6 Black dB Devil :D
Pod dystans mdf tez dawałes widzę mate? Ja myślałem nad zaslepieniem jakaś blaszką Alu tych 3 otworów konstrukcyjno inspekcyjnych w drzwiach i dopiero na to mata. Wtedy głośnik by miał zamknięta sztywną przestrzeń. Co o tym myślisz? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B6 Black dB Devil :D
Przednie drzwi. Robiłeś tam na sztywno przestrzeń zamkniętą dla głośnika? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
w b7 z servotroniciem też lać śmiało lhm?
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
dokładnie na tych fotach miałem sie wzorować ale przy ori bose to inaczej trzeba sie do tego zabrać
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
To pewnie ja. Nic nie płynie przy wysokich temperaturach. 3 lata w czarnym aucie zero problemów a zaglądałem do drzwi kilka razy Jako budżetowe rozwiązanie daje rade. Ale b5 ma tragiczną konstrukcje drzwi i jeżeli chcesz żeby coś tam zagrało to w przypadku ori głośnika musisz konkretnie usztywnić boczek i blache a w przypadku głośnika przykręconego do ramy drzwi musisz mu zrobić blachami alu albo cienkimi stalowymi zamkniętą przestrzeń.
-
Audi A4 B6 Black dB Devil :D
cześć. jest jakaś szansa na odświeżenie zdjęć?
-
Mercedes 124 coupe
o kurde ale wisienka jak bym auto pamiętał ale nie wiem gdzie mogłem je widzieć..
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Bardzo ładnie to siedzi. Jest progres w stosunku do tego co widziałem na Rothen zastanawiam sie tylko jak Ty tym jeździsz
-
Avf jak rozróżnić od ajm
sam silnik to tylko po kodzie wyrytym na bloku. Osprzęt mógł zostać przełożony z ajm
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
brawo sherlocku No i auto sprzedane 200zł drożej niż kupiłem 4 lata temu hehe. Życze wszystkim tak dobrych aut jak to moje
-
warto kupić anglika ?
koszt części + koszt roboty + koszt akcyzy + pierdoły przerośnie grubo kwote zakupu takiego auta w pl