Treść opublikowana przez misiek95
-
Fabryczny zestaw odseparowany
Nie będziesz miał problemu. Dopiero w drzwiach dzieli się sygnał na głosnik nisko i wysoko tonowy. Z tego co pamiętam to na żywca bez żadnej zwrotnicy:))
-
Rozpórka górna
chłopaki a może ktoś z was ma zdjęcie jak i o ile skrócił rozpórke? bo sie zastanawiam czy ciąć obie strony na oko czy jedną przyłapać i drugą obciąć i jeszcze jedno pytanie. Czy myślicie że ten płaskownik będzie pasował orginalny od b5 z tej rozpórki wspawanej w bude? Chodzi mi o to czy zestawienie: mocowania a6 c5 i płaskownik z a4 b5 podejdą P&P?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Mi chyba bardziej pasuje tak jak jest teraz btw szybka licznika igła Dzisiaj w końcu miałem czas pobawić sie nowym woskiem Skoro auto nawoskowane to pomyślałem że sie szarpne i zrobie chociaż raz zdjęcia w miejscu innym niż podwórko Podleciałem na zapore, troche późno już było i światło słabe ale starałem sie jak mogłem
-
Rozpórka górna
też wczoraj przymierzałem swoją do skrócenia i weszła bez problemu
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Możesz podwiesic
-
Rezanie bixenonu
Ja rownalem papierem sciernym zawinietym na butelke szklaną o średnicy niewiele mniejszej niż sam otwor
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Silniczek z pastucha i wycieralka na drugą stronę?
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Przecie to jeden grzyb:) a innych nie ma chyba nawet
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
To diody zostaw w spokoju. A skóry ciężko dostać idealne, ale nie ma co się wstydzić w 14 letnim aucie
-
[B5 Ajm] Black Bitch, B5 Fl Tdi, 18",gwint, Xenon, Przelot
a masz ori alarm? ja tez sie przesiadałem na skóry i też miałem boczki z diodami. podpiąłem pod nie dokładany alarm i mrygają jak ori a co do skór to zestaw gliptona czyszczenie + dressing polecam. Sam takiego nie posiadam ale mialem okazje oglądać jak sie z tym pracuje i całkiem przyjemnie A jak tam zapach w aucie po przesiadce na skóry? bo ja sie nie mogłem przyzwyczaić
-
[A4 B5] AFN Zielona Laleczka
lampy u Alana pod bramą rezane? fajne auto, ciągle coś sie dzieje
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
GTR kosa latałeś?
-
problem ze zmieniarką Yatour
Mam taki adapter, oddam tanio. Wal pw jak coś
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Arek Ty kiedyś walczyłeś coś w licznikach żeby podświetlenie wskazówek po zapłonie ogarnąć. Dałeś rade?
-
Wypompowany olej, problem z przewodem smarowania turbiny.
Zbieg okoliczności. Nic tam nie kombinuj tylko obserwuj. Zdarzyło mi się kiedyś że chciałem poprawic dokrecenie, zrobiłem pół obrotu i ukrecilem ta rurke. Litr oleju poszedł na ziemie zanim skumalem że coś sie leje
-
A4 Diesel
styl felgi idealnie pasuje do stylu auta
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja moge zabrać kompa z vagiem i kabelek. ale poczytaj co jak i w której grupie w vagu odczytać bo ja 2.5 srednio ogarniam dolecisz
-
[B5 AFN] Ustawienie drzwi (zawiasy)
Tak
-
Skąd się biorą wysokie BIP'y (grupa 023) 1.9 AJM PD
Siema. Czy jest ktoś kto potrafi mi wytłumaczyć jaka jest zależność między zużyciem pompowtryskiwaczy a wysokimi BIP'ami w grupie 023? Znam teorie, troche poczytałem i wiem czym są bipy ale zastanawiam się dlaczego norma wynosi -30 do 30 a moje mają okolice 100. Pompki nie wykazują w tej chwili żadnych objawów zużycia, silnik po paru moich doraźnych interwencjach chodzi jakby dopiero sie dotarł... wartości w grupach 013 i 018 wzorowe. Kąt synchronizacji wacha się między 0 a -0.6 Znalazłem gdzieś w necie szczątkowe informacje nt tego, że wysokie bipy oznaczają iż pompowtryski wymagają regulacji. Z tego co czytałem przy wartości 127 komputer podejmuje decyzje, że nie potrafi wyregulować pompki i zaczynają się kłopoty. Czy powiniem sie obawiać? Pozdrawiam i czekam na jakieś info! info:zakładam temat w dziale b6 a nie b5 ponieważ tam zdecydowana większość dyskutuje na temat silników na pompie i pewnie ciezko by bylo uzyskac jakies info edit: dzięki za przeniesienie upp up
-
Przekładka 1.9TDI 110km w miejsce 1.9TDI 116km
A skąd wiesz co kolega tam zalał? Wszędzie się trafia szczoch. W ajmie pompki zajezdzic to niezły wyczyn
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Pokaz w nocy jak świecą
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Dziwnie wyglądają te ledy, moich w ogóle nie widać w dzień
-
Jaki lakier na hamulce
To jak będą po jakimś czasie wyglądac malowane zaciski zależy w dużym stopniu od tego jak mocno pylą ci klocki hamulcowe:wink:
-
demontarz dekorów
Sciagalem parę razy i zakładalem na tych samych spinkach. Żadnego problemu nie było
-
Alternator ze zwykłym kołem pasowym bez sprzęgła.
Nawet powinno się. Brak sprzegielka to poważna wada