Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie, czy MCE o nr 8E0 907 279 D mogę wymienić na 8E0 907 279 A i po zakodowaniu powinno działać? Od kilku dni szukam z końcówka D i nie idzie dostać ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wersja D jest następcą wersji A.

Opublikowano

Wiem dlatego chcialem się dowiedzieć czy MCE z końcówka A po zakodowaniu ma prawo działać zamiast MCE z końcówka D, nie znam się na tym i w temacie o MCE na forum nie mogłem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie ?

Opublikowano

Panowie rns-e z cabrio pasuje do b6 b7 sedana lub avanta?

Opublikowano
8 godzin temu, Piotrek81 napisał:

Panowie rns-e z cabrio pasuje do b6 b7 sedana lub avanta?

Powinno pasować bo tunel środkowy jest taki sam .

Opublikowano

Ja  mama cabrio i tunel jest troche inny.:)

Opublikowano
9 godzin temu, morelo napisał:

Ja  mama cabrio i tunel jest troche inny.:)

Cała podłoga jest inna

Opublikowano
9 godzin temu, karol1981 napisał:

Powinno pasować bo tunel środkowy jest taki sam .

Sprzedwca wyslal mi zdjiecia. 

Radio wyglada identycznie ja zwykly rns,widac ze ekran trochę zjechany ale zawsze można go wyczyścić. 

Screenshot_20211214-161705_eBay.jpg

Opublikowano

to samo mogą być inne częstotliwości radia  jeśli ameryka..

Opublikowano

a po przycisku FM/AM widać że ameryka..

Opublikowano
48 minut temu, Robero321 napisał:

to samo mogą być inne częstotliwości radia  jeśli ameryka..

Ok dzieki.

 

Opublikowano

jak ktoś chce Rns-e , mam rarytas z RS4 B7 z 2014 roku - tak wiem że dziwnie brzmi wiec tłumacze , poprzednie oryginalne zostało skradzione i klient z autocasco zamówił oryginalne w ASO, stan igła oczywiście z kodem

 

Opublikowano
16 minut temu, chopin napisał:

jak ktoś chce Rns-e , mam rarytas z RS4 B7 z 2014 roku - tak wiem że dziwnie brzmi wiec tłumacze , poprzednie oryginalne zostało skradzione i klient z autocasco zamówił oryginalne w ASO, stan igła oczywiście z kodem

 

Wersja LED?

Opublikowano

ja mam z exeo 2014 od bigmana. Polecam 

Panowie pytanie - Czy chemiczne usuwanie lakieru takie z pędzla poradzi sobie z proszkowym lakierem ? Ktoś próbował ? Ewentualnie chemicznie jak felgi robią ? 

Drugie pytanie. Jakie karty SD kupić do RNSE LED żeby działały ? 

Opublikowano

4 GB SDHC na bank powinno ruszyć, podobno te nowsze do 32 GB obsłużą, pamiętać żeby sformatować najpierw na FAT32.

Opublikowano

2x SDHC 16GB Sandisk miałem i działała każda z adatą miał problem dziwne rzeczy się działy znukające piosenki nieobsługiwane plili itp po zmianie na Sandisk jak ręką odjął 

Opublikowano

Koledzy, jak ogarnąć możliwość rozmów i słuchania muzyki w rnse?

Opublikowano

Panowie czy to są te same zarowki xennonowe które sprzedawał kolega z forum, kupił bym od niego ale juz nie dostępne. 

Zobacz ofertę: https://allegro.pl/oferta/2x-ksenon-d1s-xenon-n10566103-2xgratis-h7-org-vag-10477659064 Pobierz aplikację Allegro - najlepsze ceny, największy wybór, darmowe dostawy. https://allegro.pl/apka

20211219_140355.jpg

Opublikowano
14 godzin temu, kodzak0 napisał:

Koledzy, jak ogarnąć możliwość rozmów i słuchania muzyki w rnse?

Napisz do @pila24 ogarnia takie zestawy.

Opublikowano
40 minut temu, kamil-vag napisał:

Napisz do @pila24 ogarnia takie zestawy.

Polecam w ch**** @pila24

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.