Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli Avant i sedan miały te same kanapy składane ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 minuty temu, DarekS4 napisał:

Czyli Avant i sedan miały te same kanapy składane ?

Tak, w avancie jest mocowanie na roletę.

Opublikowano

Panowie gdzie wysłać nawigację RNSE do naprawy do sprawdzenia? Chyba że ktoś na forum zajmuje się elektroniką. Proszę polećcie coś.

Opublikowano

@afroo. badaj . Jakbym miał za gruby trzpień reką go nie mogę zatrzasnąć brakuje 2mm moze 3 żeby rygiel zaskoczył i to naprawde mega mocno już go ręką dociskam

IMG_20220108_133502.thumb.jpg.052747a397a1eb58b9df27c019119a5e.jpg

IMG_20220108_133509.thumb.jpg.2bafd11c96498e0dba887e6a7c3e7df3.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, morelo napisał:

Panowie gdzie wysłać nawigację RNSE do naprawy do sprawdzenia? Chyba że ktoś na forum zajmuje się elektroniką. Proszę polećcie coś.

@pila24

Opublikowano

@DarekS4 Może zamek trzyma? Nie jest zatrzaśnięty? Ciężko tak po zdjęciach ocenić, a nie mam za bardzo możliwości zobaczyć u siebie.

Kanapa sedan-avant na bank różni się tylko mocowaniem na roletę, sam mam oparcie z avanta w sedanie i pasuje bez problemu, tak jak i wiele osób tutaj nie miałoby innych foteli jeśli to by nie było p&p.

 

Opublikowano
2 godziny temu, george napisał:

Raczej do @Tom A4 ,ja jestem elektrykiem a nie elektronikiem ?

Edytowane przez pila24

Opublikowano

DarekS4  może załóż do recaro zamek ze starego oparcia,może te jest uszkodzone 

Opublikowano

Zatrzaśnięte - Wypsikałem to całe smarem w sprayu .... Ale co nie zmienia faktu że trzeba napierdalać ta kanapą i czasem złapie za 2x a czasem za 8x . Ale nasmaorwanie całego tego zamka zdecydowanie pomogło. Dziwne bo ręcznie śrubą M8 zatrzaskuje to dwoma palcami i nic tam cięzko nie chodziło. 

Opublikowano

Witam :)

Czy ktoś z Was orientuje się czy do B6 wchodzą akumulatory o długości 353mm obudowa L5

Jak patrzę to wychodzi mi, że trzeba wywalić ten przykręcany ogranicznik przy grodzi od strony serwa/węży nagrzewnicy żeby taki aku wszedł.

Dobrze się mi zdaje?

 

Pozdr

Opublikowano

Niech zgadnę, najpierw kupiłeś a potem sprawdziłeś jaki model ma być? ?

Opublikowano

Nie ;) chyba będę musiał kupić i dlatego pytam bo chciałem dać większy.

Opublikowano

w etce największy aku w B6 to 95Ah o numerach 000915105AH a według strony poniżej ma takie wymiary:

image.png.733aa88d6dbe7de5e6f3acaf234c376d.png

tu link do strony 

WWW.OEMVWSHOP.COM

FitmentThis part fits into 45 vehicle models. Check the section 'Fit these cars'Additional informationsPR-CODE&nbsp&nbsp Informations&nbsp&nbspJ1UBattery 450 A (95 Ah)8FLSecond battery...

więc wydawało by się że 353 (1mm różnicy) powinien się tam zmieścić :eusathink:

Opublikowano

Dzięki Panowie :)

Ogólnie to 353mm wejdzie na pewno jeśli wywalić ten ogranicznik.

Bardziej chodziło mi o to żeby ktoś kto miał fabrycznie aku 95Ah potwierdził czy ma ten/jakiś ogranicznik po prawej stronie akumulatora, czy fabrycznie go nie było przy tak dużym aku?

Opublikowano
Godzinę temu, staniek napisał:

Dzięki Panowie :)

Ogólnie to 353mm wejdzie na pewno jeśli wywalić ten ogranicznik.

Bardziej chodziło mi o to żeby ktoś kto miał fabrycznie aku 95Ah potwierdził czy ma ten/jakiś ogranicznik po prawej stronie akumulatora, czy fabrycznie go nie było przy tak dużym aku?

Ja mam taki aku jak później,wchodzi normalnie. Zajmuje całą podstawkę 

 

Screenshot_20220111-145228_Samsung Internet.jpg

Opublikowano

O panie nie chciał bym go wyciągać stamtąd ?

Opublikowano

No ciężkawy i duży, i mniej więcej takiej pojemności 95-100 będę chciał kupić jeśli mój obecny okaże się trupem.

@pila24 dzięki za potwierdzenie, że wejdzie. Jeszcze może jakaś dobra dusza potwierdzi czy po prawej stronie aku od strony grodzi/firewall'a ma przykręcony jakiś plastikowy ogranicznik?

Tak drążę bo w sumie lubię mieć tak jak fabryka przewidziała ;)

Opublikowano

Witam, powie mi ktoś może czy zaciski ori z b6 tj. 288 przód i 255 tył pasuja do passata b5 fl o tym samym silniku AVF? Ew. czy do Passka pasuja zaciski 320 z a4 b7?

Opublikowano
55 minut temu, staniek napisał:

No ciężkawy i duży, i mniej więcej takiej pojemności 95-100 będę chciał kupić jeśli mój obecny okaże się trupem.

@pila24 dzięki za potwierdzenie, że wejdzie. Jeszcze może jakaś dobra dusza potwierdzi czy po prawej stronie aku od strony grodzi/firewall'a ma przykręcony jakiś plastikowy ogranicznik?

Tak drążę bo w sumie lubię mieć tak jak fabryka przewidziała ;)

Prawa strona

20220111_204148.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.