Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś fotki jak wyglądają końcówki Ultera w srebrnej B6?

luknij w mój wątek , tyle że zdesio z S4:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

No, OK. Ale jak to działa? Bierze odczyty z fabrycznych czujników parkowania?:eusathink:

Tak trzeba miec sterownik PDC 8 kanalowy oraz gateway z A3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, OK. Ale jak to działa? Bierze odczyty z fabrycznych czujników parkowania?:eusathink:

Do odpalenia optycznego PDC potrzebne sa na pewno: nowe RNS-E , emulator can gateway i sterownik pdc z A3 polift (8P0). Niemce juz rokzminily temat na a4-freunde.de. Ja z checia zaglebie sie w temat, ale moj niemiecki mimo ze jest na poziomie bdb i tak nie ogarnia wszystkiego. Jesli ktoś schprecha lepiej niz ja, to podrzuce linka do tematu

https://www.youtube.com/watch?v=uiTXA72dCWc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśki doradźcie mi opony na zimę... Chcę 17" 235/45. Co myślicie na temat Nokianów WR A3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fotki jak wyglądają końcówki Ultera w srebrnej B6?

luknij w mój wątek , tyle że zdesio z S4:wink:

Ale nie ma żadnej dobrej fotki tego setupu tylko wszystko od boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Bart-S jezeli Tobie pasuje cos takiego to zajzyj na ta strone tyres online @ mytyres.co.uk: tyre dealer for cheap passenger, summer, winter tyres

Jest to strona gdzie sprzedaja opony wszelkiej masci i wszelkich rozmiarow , dobre jest to ze w 90% do kazdej opony kest kilka testow drogowych i opisow glownie z niemieckich czasopism jak i rowniez oznaczenia gwiazdkami im wiecej tym lepiej co w pewnym sensie klasyfikuje dana opone jak dobra , bardzo dobra lub kompletny szajs.

Jak szprechasz troche po niemiecku lub angielsku to mozesz sie tym zasugerowac , ktora opona jest w przystepnej cenie a tym samym warta polecenia i zakupu. Wiem ze roznie to bywa z tymi testami ale nie zaszkodzi poczytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Bart-S jezeli Tobie pasuje cos takiego to zajzyj na ta strone tyres online @ mytyres.co.uk: tyre dealer for cheap passenger, summer, winter tyres

Jest to strona gdzie sprzedaja opony wszelkiej masci i wszelkich rozmiarow , dobre jest to ze w 90% do kazdej opony kest kilka testow drogowych i opisow glownie z niemieckich czasopism jak i rowniez oznaczenia gwiazdkami im wiecej tym lepiej co w pewnym sensie klasyfikuje dana opone jak dobra , bardzo dobra lub kompletny szajs.

Jak szprechasz troche po niemiecku lub angielsku to mozesz sie tym zasugerowac , ktora opona jest w przystepnej cenie a tym samym warta polecenia i zakupu. Wiem ze roznie to bywa z tymi testami ale nie zaszkodzi poczytac.

Dzięki :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody co tam w końcu z tą Twoją padaczką? Sprzedajesz czy co działasz:naughty:

Sprzedaję, w ten weekend albo następny weekend zdejmuję koła i zakładam sprężyny i wystawiam na sprzedaż ale zrobię jeszcze serwis i zmienię świecę co by jej było lżej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart a czemu taki rozmiar preferujesz 235/45R17 ? Może wystarczy dać 225/50 na zimę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanie do tych co już maścili coś plasti dipem, a jeszcze lepiej jak malowali listwę zderzaka z tyłu na czarno- powiedzcie mi idealnie sobie poradziliście z tą "szparką" pomiędzy zderzakiem a listwą? jest jakaś specjalna technika na to ? bo jakoś efekt końcowy mnie nie zadowala.

próbowałem już okleić zostawiając 1 cm odstępu ale plastidip się z tej szpary niedobrze odkleja i pozostaje w niej. próbowałem okleić normalnie- to znowu się taśma razem z plastidipem odkleja :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do 17 na zime mam 225/45 dziwne rozmiary opon macie

Teraz jest tendencja w nowych audi żeby profil lekko zwiększać. Ja póki co testuje od paru dni taki setup i bardzo przyjemnie się jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fotki jak wyglądają końcówki Ultera w srebrnej B6?
coś koło tego tylko dokładki jeszcze nie dpracowałem

d69ffb044b9f7df6m.jpg c4699fa4517910e6m.jpg

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

ja do 17 na zime mam 225/45 dziwne rozmiary opon macie

Teraz jest tendencja w nowych audi żeby profil lekko zwiększać. Ja póki co testuje od paru dni taki setup i bardzo przyjemnie się jeździ.

ja mam 215/50R17 i jest :thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś fotki jak wyglądają końcówki Ultera w srebrnej B6?
coś koło tego tylko dokładki jeszcze nie dpracowałem

http://images36.fotosik.pl/296/d69ffb044b9f7df6m.jpg http://images33.fotosik.pl/480/c4699fa4517910e6m.jpg

:shock3::shock3::shock3::slina::slina::slina:

Weź Ty wreszcie załóż temat o tej B6 bo jest masakryczna :drool3:

Czym malowałeś klamki i tylną blendę? Ja blendę pomalowałem i już podrapana jest :facepalm:

http://i.imgur.com/2domX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można u nas w B6 właczyć doświetlanie w zakrętach halogenami ? Dziś rozmawiałem z jednym kolesiem co ma passata i u niego się da.

Pewnie to zależy od moduł ale może warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...