Audi A4B6 - cena zakupu
1 1

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przede wszystkim na wstępie chciałbym się z każdym pasjonatem z osobna przywitać :) Fajnie widzieć tak szerokie grono sympatyków tego modelu. Przechodząc jednak do meritum - chciałem się zapytać, czy na zakup Audi A4B6 w Sedanie, z silnikiem 1.8T (może być wersja 150konna), niekoniecznie już Quattro, ale z podstawowym wyposażeniem - szyby i lusterka w elektryce, climatronic (fajnie, jakby dwustrefowy), komputer... dosłownie podstawy, chociaż na tempomat bym się nie obraził :), wystarczy 15k (15k tylko i wyłącznie na sam zakup)? Czy da się jeszcze taniej, a może i piętnaście tysięcy to mało na zadbany egzemplarz? Nie chciałbym ulepa z kilku aut, fajnie jakby blacharsko był bezobsługowy po zakupie, nie należę do osób, które muszą kupić auto do magicznych 200k przebiegu, także większe ilości mnie nie przerażą(chyba, że podjedziemy pod pół miliona, to wtedy się zastanowię). Reasumując, zadbany egzemplarz w 1.8T, Sedan, nie musi mieć specjalnych bajerów w wyposażeniu, za 15k? Będzie w czym wybierać, czy w dalszym ciągu to za mało na to auto?

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A przeglądałeś allegro? ;) Jest tego od cholery, według mnie 15k to świat i ludzie. Wybór jest taki, że na pewno coś się sensownego trafi, w szczególności, że nie masz zbyt wygórowanych wymagań. Pytanie czy masz możliwości i umiejętności żeby samemu wybrać auto godne tych 15tys i jak bardzo spieszy Ci się z zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o pośpiech, to takowego nie ma. Raczej z chłodną głową i na spokojnie. Co do umiejętności wyboru - tutaj może być ciężej, na szczęście mam osoby, które będą w stanie wybić mi z głowy podejrzaną ofertę. Zawsze też są takie fora, gdzie można się poradzić ludzi z wiedzą i chęcią pomocy :)

Allegro, otomoto, przeglądam dość regularnie i widzę, że jest w czym przebierać. Tylko, czy oferta tego Audi z 2003 roku, z przebiegiem +\- 200k za 14 tysięcy to normalna już cena za to auto, czy jednak może budzić wątpliwości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli będziesz szukał u nas w Łodzi i w okolicy to wiele nie znajdziesz, a jak będzie to w znacznie wyższych cenach.

Za 15 dostaniesz coś sensownego nawet z lpg, ale musisz się naszukać i na pewno jechać z kimś kto się trochę orientuje.

W takie przebiegi jak napisałeś to nie wierz. Na pewno są dużo, dużo wyzsze. Egzemplarze co mają realnie ze 200 tys. to będą stały za ponad 20 tys.

Ale tym bym się nie przejmował zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, dziękuję bardzo Panowie ☺️ Tak, na pewno przy oględzinach skorzystam z pomocy osoby mającej wiedzę. Z tą Łodzią i okolicami niestety prawda. Jednak pośpiechu nie ma , jak wspomniałem, a w razie co, to i Mazowieckie nie jest daleko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi