Treść opublikowana przez Onkel
-
[B5 ADR] Przebieg montażu instalacji LPG
Słuchaj jeśli dobrze mu się jeździ, nic się nie dzieje to nie ma co gdybać. Ściągnęli nie ściągnęli teraz nic już na to nie poradzi. Tylko ten sterownik rzeczywiście lepiej było by przełożyć ale po za tym czas pokaże.
-
[ALL] Problem z ładowaniem
Sprawdzimy błędy pomyślimy nie ma co gdybać.
-
[B5 ADR] Przebieg montażu instalacji LPG
U mnie BRC kładli coś około 6-7h we dwóch. Jeden wszystko pod machą a drugi butla i kable do przodu.... Od czerwca żadnego problemu.
-
[B7 BRE] Mam problem. Nieznana kontrolka
Filtr cząstek stałych, poczytaj o nim.
-
[B6 AVJ] Zasłona dymna :D
Właśnie w b5 to strasznie mocno wodą pluje z wydechu. Jak jade po mieście za taką to gołym okiem widać jak wywala duże ilości wody.
-
[B5 ABC] Uszczelki pod pokrywy zaworów
Ja mam goetze u siebie i jest ok.
-
[B5 AFN] zakup audi a3 na gazie
Tak tak tak i frytki do tego. Miałem A3 8L 1.6 i rzeczywiście spalanie gazu na poziomie 10l a jedzie bo jedzie. Skrzynia- u mnie bylo wszystko ok. jeździłem nią trochę ponad dwa lata i w sumie złego słowa powiedzieć nie mogę.
-
[B6 AVJ] Zasłona dymna :D
U mnie może kłębów nie ma ale też widać tym bardziej, że mam podtlenek LPG Większy na pewno jest jak zimnego odpalam.
-
[B5 APU] Swap a4 b5 1.8 na 1.8 turbo
Bardziej opłaca się sprzedać swoją i szukać 1.8T. Za dużo zabawy.
-
[ALL] Turbina KKK K04-015 - chińczyk czy nie?
Przepraszam ale opisałeś to w taki sposób, że nie do końca wiem jaką miałeś turbawkę na początku... I gratuluję mechanika, który pierwszy wyciągnął Twoją "niby" ORI turbawkę a później założył to co mu przysłali
-
[ALL] Po dolaniu płynu hamulcowego twardy hamulec
Wygląda tak jakby to servo padło, czyli własnie wspomaganie hamulca. Możliwe że to zbieg okoliczności. Zobaczysz co powiedzą jak sprawdzą.
-
[B6 AVJ] Wpadł pedał hamulca
Tak jak wspomniałem płyn jest tylko w zbiorniczku nigdzie nie ma wycieku. Wydaje mi się, że to pompa... Już mechanior sprawdza więc napiszę jak już będę po odbiorze auta.
-
A4 - 1.8 ADR 97r. - B+LPG - Problem !
Na szybko jeśli jesteś na wyjeździe to podjechać gdzieś żeby pod kompa podpiąć. Zobaczysz błędy i może usuną szybko i w rozsądnej cenie usterkę.
-
[B6 AVJ] Wpadł pedał hamulca
Witam kolegów. Dzisiaj jechałem sobie z panną i przy dojeździe do świateł pedał hamulca wpadł mi w podłogę Zahamował ale pedał na samym końcu. Powoli zjechałem, podnoszę klapę płyn hamulcowy jest ok. Jutro podjadę na kanał patrzeć co się dzieje ale już zapytam co to może byc i na co zwrócić uwagę jeśli płynu nie ubywa. Jakieś 2000km temu wymieniłem klocki z przodu i płyn na ATE 200...
-
[B5 ADP] Sonda lambda czy to jej koniec?
JA wiem czy będą aż takie problemy z jej wykręceniem?? NIe wiem jak to w B5 ale jak u kumpla w B6 zakładaliśmy przelotke zamiast kata to normalnie poszły sondy bez większych problemów.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
O kurcze 77 to dużo. U mnie przy moim silniku na wlepce było 60Ah i taki kupiłem. Super daje rade.
-
[ALL B6/B7] Odblokowanie RNE-E
Poszukaj dobrze, przecież programik nasz kolega z forum chyba robił.
-
[B5 AEB] LPG? Przebieg 250tys. Montować czy nie? Gdzie? Okolice Poznania.
Ja mam u siebie od czerwca i jest dobrze. Nie oszczędzaj na instalacji i na dobrym montażyście to najważniejsze.
-
Wezwanie od Straży Miejskiej - Kto kierował autem
Kozak jesteś. Jeśli podaje się kogoś innego to na zasadzie kobieta/kobieta mężczyzna/mężczyzna Oni sami wiedzą, że ludzie tak robią. Jak poszedłem z bratem bo też zdjęcie mi przyszło to sam zapytał na kogo piszemy (nie jesteśmy bliźniakami ). I może zdjęcie nie jest super jakości ale można rozpoznać jaka płeć kieruje
-
Można uniknąć mandatu z fotoradaru!
Tak tak tak a świstak siedzi i składa te akumulatorki na lewo i dlatego nie mają homologacji. O takich rzeczach możemy sobie popisać a znając życie nikt przy niech nie powie tego tym bardziej, że każdy wie i tak czym to się skończy. Nie dzisiaj to jutro
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
Ale kurcze zauważcie jego posty w tym temacie. On zachowuje się tak jakby się nic nie stało.... Porównuje sprzedaż swoja do sklepu,który nie ma towaru na magazynie i trzeba czekać.... Ja j*bie. Kolego jak wystawiłem CB napisał Mariusz. Dogadaliśmy się pieniądze przelał i cb na drugi dzień fruuu do niego. A Ty miałes popsuty, wystawiłeś jako dobry, nie udało się zrobić i niestety to jest cała konsekwencja tego działania. Nie znam Cie i nie oceniam ale tak wygląda to wszystko po przeczytaniu Twoich wypowiedzi. Więcej, sprzedałeś jeden ten sam telefon dwóm osobom z forum jak oni przelali Ci już kase. Nie da się przez PW uzgodnić w jednym czasie z dwoma osobami. Inna sytuacja gdybyś sprzedał komuś z forum on wpłacił kase, telefon byłby też wystawiony na alldrogo i w tym czasie ktoś kupił ze świata.... Ale nie przez PW.
-
[ALL B6/B7] kilka pytań odnośnie kolorystyki wnętrza
Jak kupiłem osłone kolumny kierowniczej to ta z B7 wydaje się lekko inna kolorystycznie niż reszta wnęrza ale nie rzuca się jakoś bardzo w oczy. Ja jeśli wiem, że to wymienione jest to dopatrze się ale po za tym jest OK.
-
[ALL B6] Pomocy! migający przycisk awaryjnych i rozładowany aku
W tym zamku, który wymieniałeś. Podłącz VAG i w module komfortu i wywali pewnie błąd drzwi pasażera.
-
[B6 AVJ] Jak wymienić czujnik położenia pedału sprzęgła?
Kolega półka pod nogami to 3 śróbki ( po prawej stronie na dole po lewej na dole i za zaślepką bezpieczników) Później nurek pod pedał, wyciągasz wtyczke, czujnik przekręca się w prawo lub lewo (nie pamiętam) i masz go na wierzchu
-
[B6 AVJ] Jak wymienić czujnik położenia pedału sprzęgła?
Czujnik położenia sprzęgła wymienia się chyba tak jak czujnik stopu przy pedale. Dużo roboty nie ma.