Treść opublikowana przez Łukasz13
-
Stage 2 - Słabsze doładowanie
Łukasz mówi ze nie ma szklanej kuli, a po logach wygląda ok, druga sprawa, porównując czasy w trakcie logowania to np. czas 2 - 6 tyś obr w tych i poprzednich logach czasy są podobne czyli ok 10 sek, a nawet w obecnych logach czasy sa delikatnie lepsze. Trzeba przyjechać zmierzyć na hamowni wtedy dywagacje czy było lepiej czy gorzej sie rozwiążą.
- Pompa paliwa
-
Prośba o analizę logów 1.8T APU, brak mocy
Odkręć kata i zajrzyj, pewnie odpadła klapka od wg.
- Gwizd
-
1.8t bfb 300+
Tłoki z Bama, albo odprężyć swoje, k04-064 i 300 km bez problemu powinno wyjść.
-
Tempomat - nie działa
Tak, dla scisłości nieprawidłowe wywalenie sondy.
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Szczelność dolotu na początek, potem przepływka.
-
Tempomat - nie działa
Czyli wszystko jasne, jedz do pajaców niech wgrają serie, tempomat magicznie ożyje.. i zmień fachowców od grzebania w ecu.
-
Witam!. Poprosze o sprawdzenie logow . Bardzo Dziekuje.
Przeplywka zdycha, dolot trzeba sprawdzić.
-
Tempomat - nie działa
Tempomat nagle sam z siebie przestał działać, czy było cos robione?
-
1.8t aeb nie równa praca LOGI
Chcesz diagnozować silnik czy instalacje lpg? lpg napewno do ustawienia.
-
1.8t aeb nie równa praca LOGI
Roumiem ze logi były wszystkie na pb? szczelność dolotu była sprawdzana?
-
Audi a4 b7 1.8t 05r . Nie zalacz sie turbina
Zacznij od zrobienia logów, w dziale diagonostyka jest opis.
-
1.8t bex ocena logów
Przepływka troche zaniża, reszta wygląda w miare ok.
-
Prośba o analizę logów 1.8t AVJ
Jest ok nie szukaj dziury w całym.
-
1.8t aeb nie równa praca LOGI
Zrob jeszcze 002+007 i 002+025
-
1.8 T BFB - uboga mieszanka?
Nie widać powodu błedu w logach, robiłes po kasowaniu błedów?
-
Prośba o analizę logów 1.8t AVJ
Nie widać wiekszych problemów w aucie, jedynie soft mozna by lepiej zrobić co by z dołu cos lepiej to jechało, i góra wtrysków nie zapętlało.
-
Logi AVJ 1.8t
Na 98 to robione? zapłon i doładowanie za słabe jak na 208 km, chyba ze to tylko na papierze tak.
-
Szarpanie na lpg po dłuższym postoju
Zacznij najpierw do doprowadzenia tego auta do ładu na pb, bo nie wygląda to dobrze, sonda ma dziwne napięcie, reszt tez wygląda żle, najlepiej powrót do serii i pełna diagnostyka na benzynie, nic nie jest podłaczone od lpg do którejs z sond?
-
Brak mocy 1.8T AJL
Brakuje doładowania, zobacz czy turbo cokolwiek pompuje, możliwe ze odpadła klapka wg w turbinie.
-
Prośba o analizę LOG-ów 1.8t BEX + LPG
Turbo pracuje ok, przydałoby sie sprawdzić szczelność dolotu, jesli wszystko ok to przepływka do wymiany na nową, lpg do regulacji, poza tym reszta ok.
-
Proszę o ocenę logów BFB
Na gazi w 90% przypadków zawsze wygląda lepiej, porównaj liczbę oktanową pb i lpg.
-
Pęknięta głowica BFB, prośba o rady
Ja bym nie wkładał na szerokim kanale, auto bedzie słabsze , jeśli juz to wąski kanał bez fabrycznego układu sai.
-
Proszę o ocenę 1.8t AVJ
Nikt nie wiem co tam jest nagrzebane, jest program, przepływkę załóż nową, jesli taka jest to sprawdz szczelność dolotu i cisnienie paliwa.