Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. a wiecie moze czy do ajm też podpasi wydechowy od awx? bo mój jest pęknięty
  2. misiek95 odpowiedział(a) na Nomand temat w 1.9TDI
    Ja mam bipy +-90 a silnik chodzi jakby się dopiero dotarł. Więc jak mi ktoś powie ze bipy 30 to pompki do wymiany to chyba wyjde ;d
  3. A nie masz vaga? Ustaw się z kims z forum żeby ci to ogarnął bo to.minuta roboty i żadna filozofia
  4. pewnie radyjko zakodowane na BOSE, trzeba zmienić kodowanie i zagra jak trzeba
  5. a no jak mi sie cos rzuci w oczy to zawsze sie odzywam btw co najmniej 2 moich kumpli tak na poważnie już szuka audi więc na pewno ich przyciągne na spota za jakiś czas
  6. zajrzyj do wątku o spotach w jeleniej górze. akurat wczoraj sie widzieliśmy. wpadnij na następnego spota!
  7. misiek95 odpowiedział(a) na Nomand temat w 1.9TDI
    nikt Ci tego nie powie bo przy tych autach przebieg zawsze pozostaje tajemnicą. żeby nie kupować kota w worku to sobie weź vaga, kabelek i przebadaj pompki czy są sprawne jak by sie nawet okazało że pompki sie kończą to jest to spora karta przetargowa i można wiele utargować a pompki to jak wiadomo nie majątek i w okolicach 1k zł można przyzwoite używki zakupić jak dla mnie obawianie sie pompowtrysków to paranoja
  8. Czyli tarcza + docisk awx i śmiało program mogę robić i latać? nadal nie wiem czym konkretnie się roznia ale to juz mniejsza z tym
  9. Warto się pchać w ten koszt rzędu 500zl za komplet? Rozwazam też regeneracje samej tarczy... Dodam ze planuje program zrobić niedługo
  10. Ja się nie zastanawiam czy kupić to od awx, pytałem czym się różnią bo nie wiem gdzie takie znaleźć.
  11. Nie mów, że Cie objechał Jak wracałem to zaczeło mi sie ślizgać sprzyngło delikatnie więc pewnie wpadnie komplet z AWXa a to oznacza że jednak wpadnie t awx i potem program dopiero tylko nie wiem jeszcze kiedy bo wiadomo sprzeglo tez wydatek nie mały
  12. odgrzewam kotleta. Jaka jest właściwie różnica w sprzęgłach awx/ajm? Wszędzie na allegro jest na aukcjach że komplet pasujący do ajm/awx i nie bardzo wiem co kupić
  13. Trzeba wyrwać chwasta z forum
  14. Pewnie liczą głosnik dwudrozny jako 2
  15. Ja mogę wziąć lapka i vaga tylko nie wiem jeszcze czy znowu nie przyjade pastuchem bo audi się maluje.. Dobra, juz odebrane
  16. Może nie audi, ani nawet VAG ale polecam zobaczyć strach sie bać
  17. doszedłem do wniosku, że żeby dokładka PDC robiła robote, to końcówki wydechu muszą być jakieś konkretne ładne a nie seria
  18. zawsze orginał bedzie lepszy najlepiej kupuj tak żebyś odbierał sam bo ja kiedyś kupowałem przez internet i niby mial byc orginał a był jaki był
  19. misiek95 odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    Napisz do użytkownika Alan. Miał kiedyś kilka takich
  20. blaupunkt dobry wybór. spójrz w mój temat, swego czasu bardzo podobnie kombinowalem i mam podobny zestaw
  21. misiek95 odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    Tak
  22. misiek95 odpowiedział(a) na SMS temat w Audi A4 B5
    Tak, pompy byly mocniejsze. Ciezszy silnik musi miec mocniejsze wspomaganie. A magiel rozni sie tym, ze ten z 2.5 ma taki jakby amortyzator ktory poprawia prowadzenie. Jak ci wyje pompa, to nie ma watpliwosci ze do wymiany
  23. misiek95 odpowiedział(a) na oyamabdg temat w Audi A4 B5
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/15016-all-b5-master-sport-opinie-i-test-online-wahaczy/ Tutaj powinieneś znaleźć odpowiedź na swoje pytanie, nie wiem co jeszcze chcesz wiedzieć? Ja osobiście pakuje zawsze orginalne używki, najczęściej TRW. Dodam że jeżeli oddajesz to do wymiany mechanikowi to może warto wymienić oba lewe górne? bo potem jak zacznie stukać to znowu zapłacisz za robote
  24. Zdejmij zderzak, slizgi i postukaj mloteczkiem w blachę pod slizgiem aż wróci na swoje miejsce. Potem poskladaj i powinno być jak z fabryki
  25. Podszybie masz zle złożone i pylkowy dostał wody

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.