Treść opublikowana przez spanky
-
1.8T Prośba o ocenę logów
Ta hybryda K03S wstaje lepiej niz ori K03
-
Podniesienie mocy w silniku AHH
okolice 130 PS i 290 Nm po samej zmianie wtryskow bez ruszania softu ....
-
Prośba o analizę logów.
poprawilo sie
-
turbo gtb1756 do avf
Na 99% masz AR .... W A4 B6 AVF Jak pamietam nie bylo AL seryjnie
-
Prośba o analize logów
Wyglada ze trup
-
Prośba o analizę logów.
Termostat lezy i straszny upal w tym dolocie , nie masz zatkanego nawiewu na IC , badz micno zabrudzonego IC
-
Prośba o analizę logów.
Dwie pompki maja dosyc spore korekcje , termostat do wymiany Zrob 007 dynamiczne Reszta ok
-
Wykres przed i po czipie 1.9TDI 131KM
jak sie Piotr zdecyduje to będzie o wiele lepiej ...
-
Log zaworu EGR
wyczyszczenie tez nie
-
1.9TDI AHU - Logi do sprawdzenie. Auto nie jedzie..
kto Ci takich bzdur naopowiadal ? ...
-
Nowe sprzęgło z dwumasem
Jak jest w dobrym stanie to te 360 nm przeniesie ....
-
Turbo CAHa czy Hybryda
z tych dwóch to CAHA .... choc jak przerobki nie maja znaczenia to wkładaj GTB17 ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- Adrian .... góra jest , ale dołu to jednak to BRD wogole nie ma .... [i to pomiar na 4-tym biegu] Tutaj Twoje B6 [byłe moje ] na GTB17 jak pamietasz .... -> Audi A4 B6 1.9 TDI quattro AVF - 199PS / 413Nm jest przepasc takze zmieniaj to BRD bo wstyd ...
-
Wgranie programu - jakie skutki
Okolice 140 PS i 320 Nm sa jak najbardziej Ok , ale musisz pamietac ze wszystko zalezy od danego auta...
-
Wgranie programu - jakie skutki
Jezeli auto zostanie prawidlowo zdiagnozowane i bedzie sprawne , program zmodyfikowany w sposob prawidlowy i kierownik bedzie mial swiadomosc jak uzytkowac auto to nie masz sie czym przejmowac .
-
proszę o analize 1,9 TDI BKE
Zacznij od wgrania seryjnego programu bo jak w tym aucie jest seryjna sprezarka to kogos poniosla fantazja Zmien teromostat i sprawdz podcisnienia/N75 bo sprezarka strasznie pozno sie budzi
-
BORA asv ,prośba o ocene logów
Byl w podlodze ..... Taki "dobry" soft tam jest ;-)
-
Nietypowe pytanie o podniesienie mocy AVG
Awx
-
Używane wtryski 216 = cena?
Jak coś będę miał do sprzedania wtryski 216-tki Bosha 100 % sprawne , są jeszcze w aucie i generują prawie 200 PS ;-) . Cena 750 zł .
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Adam coś tam powoli podchodzi do tematu
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Optimum masz ustawione w sofcie (1.6 bar) :-) , wszystko powyzej to juz loteria i nie optimum Dolozenie 50 mbar wiecej nie da zadnych przyrostow mocowych,ktore bys odczul , a jedynie nadwyrezy niepotrzebnie sprezarke i bedzie grzalo powietrze . Chcesz wiecej to zmien sprezarke na wieksza :-)
-
Prośba o analizę logów
lekko kierownice sie przycinaja w turbo , reszta ok
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
loteria
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
silnik CAGB 136 PS to to samo co jednostka 143 PS , tylko okrojona programowo i dlubie sie tak samo jak wersja 143 PS Poniżej przykładowy przyrost po delikatnym sofcie. Audi A4 B8 2.0 TDI 136 PS silnik CAGB - 385 Nm / 175 PS
-
Prosze o ocene logow
jest ok
-
Czy auto ma chipa i czy logi są ok?
Rozkrec sterownik i zobacz czy przypadkiem niemiec nie wlutowal magicznej podstawki .