adam1974

Audi A4 B6 1.8T quatro,kombi.

Recommended Posts

Czesc.Przymerzam sie powoli do wymiany auta.We wrzesniu 2009r Pytalem tutaj o A4 ale w dislu ale z kwota 25000 nie bylo czego szukac.Kupilem bore 1.9Tdi i smiga do dzis.Dzis mam podobna kwote.

b6 mi sie podoba,b7 juz mniej, b8 super ale gazu juz do niej nie zaloze w normalnych pieniazkach , stad moj wybor padl na zadbana,pewna b6 z silnikiem 1.8T i koniecznie w quatro,kombi.

Rozpietosc cenowa tych aut jest znaczna od ok 14tys. do 27tys.a kwota srednio 24tys za wiekowe 15 letnie autko to sporo.

vin  WAUZZZ8E14A224912

Autko wyglada ladnie,jakos nie widze roznicy w kolorze poza zderzakami.Przebieg jesli realny to do jest do przelkniecia.Kilka opini sprzedawca ma na fb.Jaki jest naprawdze trudno powiedziec.

Czy ktos jest z okolicy Sieradza by mozna podlaczyc pod komp,lub moze dostane ewentualnie namiary na ogarnietego elektromechanika?

Do nowego autka zalecany zestaw startowy to pare tysiecy.W tym przypadku niby rozrzad robiony.Dolozmy jeszcze sensowny gaz 3 tys, i juz lekko mamy ponad 30tys.Do tego opony,ewentualnie felgi i sumka robi sie znaczna a to za autko  15lat.W tej kwocie juz b7 mozna cos wyrwac ale mi akurat ta seria nie przypada do gustu.

Autko chce kupic na kolejne minimum 6 lat i najbardziej niechcialbym sie bawic z korozja.

Czas mnie nie cisnie. Planowany zakup to pozna wiosna ale jesli bedzie cos wartego uwagi wczesniej  to rozwaze zakup.

Edited by adam1974

Share on other sites

Przedni zderzak w innym odcieniu ? albo takie zdjęcie.

Share on other sites
5 godzin temu, adam1974 napisał:

vin  WAUZZZ8E14A224912

Powiem tak no cena kosmiczna masakra za stare leciwe  b6 . No ale cóż za zachodnią granicą b6 i b7  z małymi przebiegami  są droższe od b8 .

Share on other sites
5 godzin temu, adam1974 napisał:

vin  WAUZZZ8E14A224912

A więc mówisz, że nie chcesz bawić się z korozją przez 6 lat dlatego kupujesz 15 letnie B6? :D

Share on other sites
38 minut temu, bird71 napisał:

Przedni zderzak w innym odcieniu ? albo takie zdjęcie.

Brakuje emblematu „quattro” na grili, wiec moze była jakas przygoda z przodu.

Share on other sites

Piszac korozja mam na mysli wieksze naprawy podwozia.W kilkunastoletnim samochodzie rdza ma prawo sie pojawic.Tyle ze np z rdza na blotniku to nie ma problemu ale juz jak np progi bierze to i wieksza robota a efekt moze byc w perspektywie czasu rozny.W obecnym samochodzie a mam go ladnych kilka lat korozja miejscami sie pokazuje ale jest zwalczana,co kleknie to jest robione.Chcialbym kupic audi w takim stanie jak jest moj obecne samochod.Moglbym rozgladac sie za b7 a nawet b8 w diselku np za ok 35000,ale  szukam w benzynie.Poza tym nie chce nadwyrezac budzetu.Rozgladajac sie za  autkami "slabszych" marek-ford ,opel moze i z korozja bylby mniejszy problem.Lecz od zawsze wole cos markowego ale dobrego. Popytam sprzedawce co bylo z autem.

Share on other sites

Już chyba wolałbym dołożyć do b8 w klekocie... 28 tysięcy?! To prawie 3 dychy za auto z niewiadomą historią, które trzeba targać na lawecie bo tym oc to można się podetrzeć. Sprzedawcy właśnie zacierają rączki na takich jeleni. Już pomijam to, że 1.8t w q to do 20 tysi powinno się udać znaleźć jeśli jeszcze ktoś nie spieszy się z zakupem ale 28k? W razie jakiegoś wypadku przy całce firma ubezpieczeniowa w życiu nie wyceni wartości tego auta na tyle, 15 tyś do ręki i na razie.

Edited by smilodon

Share on other sites
Godzinę temu, smilodon napisał:

Chyba że ktoś potrzebuje benzyny, w takim razie b8 nie wchodzi w grę.

Ale fakt, 28k za b6 to chora suma. W tej kwocie ładne b7 w 1.8t lub 2.0tfsi i Q można znaleźć.

za 28 b8 nie bedzie

Share on other sites
46 minut temu, discopolo2 napisał:

za 28 b8 nie bedzie

Napisałem jak się dołoży. Jeśli auto nie jest potrzebne na już i nie pali się to chyba nie problem dozbierać?

Godzinę temu, bartez90 napisał:

To bo było najlepsze rozwiązanie ale b7 nie podoba mu się.

Share on other sites

Nie skreslam B7 byc moze warto troche dolozyc i miec nowsze auto tym bardziej ze ceny sensownych B7  zaczynaja sie od ok 25tys a wiec tam gdzie jeszcze wystepuja B6.Czas mnie nie goni wiec jest szansa na kupno cos dobrego.

Edited by adam1974

Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.