Treść opublikowana przez przem8
-
LED - tablica rejestracji
Założyłem ostatnio takie bosmy tylko rurka 36mm i po 4 ledy w bańce. Świeci bardzo dobrze i jest przede wszystkim białe światło. Wcześniej miałem ledy też w bańce szklanej i wytrzymały niecały rok. Ale od początku nie byłem z nich zadowolony - światło było niebieskawe i cena do jakości nieadekwatna (zakupione na sklepledowy.pl - nie polecam)
-
Polecane opony letnie
Jeśli fulda będzie cichsza to bym je brał. Użytkuję uniroyale i drugi raz bym nie kupił, chociaż problemów ze zbyt szybkim zużyciem bieżnika nie zaobserwowałem.
-
Nastawnik rozrządu?
Wychodzi na to, że nastawnik nie działa i turbo przeładowuje
-
audi a4 b7 1.8t BFB, co jest przyczyną tego dźwięku ? (zimny start)
Może kombi zawór hałasuje. Odłącz pompę SAI i sprawdź czy też będzie hałasować w podobnych warunkach
-
Pytanie o filtr paliwa, ciśnienie oraz pompe
Odkręcasz jeszcze ten zaworek (wyleci trochę paliwa) i normalnie nakładasz wężyk i ściskasz obejmą.
-
Pytanie o filtr paliwa, ciśnienie oraz pompe
Podpinasz się manometrem do listwy wtryskowej. Na końcu listwy jest zaworek, który odkręcasz i się wpinasz wężykiem. Ciśnienie sprawdza się podczas jazdy i ma być 4 bary.
-
1.8T anb kody błędów
Jak masz vaga to zrób logi dynamiczne na pb i wcześniej skasuj błędy.
-
Silnik spala olej po jego wymianie.
Sprzęgło się czasem nie ślizga?
-
Zmiana oświetlenia wew. na LED - komplikacje
Z tego co kojarzę to w przedliftach trzeba zakładać ledy we wnętrzu bez polaryzacji lub zmienić polaryzację w oprawce/ledzie. Możliwe też, że najtańsze, najgorszego sortu ledy nie działają prawidłowo.
-
[bex 1.8T] logi i turbo do spr przed LPG
To nie diesel i logi robi się do odcinki. Turbo wygląda ok. Powtórz logi i skasuj błędy przed każdym logowaniem.
-
B6 ALT -WYPADANIE ZAPŁONU.
Eżektor był sprawdzany?
-
Zmiana oświetlenia wew. na LED - komplikacje
Może led bez polaryzacji rozwiąże sprawę.
-
Wyciek na łaczeniu skrzynia-silnik
Uszczelniacz wału
-
Nastawnik rozrządu?
Zrób log dynamiczny kanałów 90+93 i będzie widać czy i jak pracuje nastawnik oraz samo ustawienie rozrządu.
-
Odpalanie na zimnym - czy to normalny odgłos ? - filmik
Pytałeś o to samo w innym temacie i dostałeś podobną odpowiedź. Odłącz wtyczkę od pompy i zobaczysz czy to ona na zimnym hałasuje - najprostszy sposób. Jeśli to ona, nie wywala żadnego błędu od układu SAI to tak ma pracować.
-
Duże spalanie LPG ..
I już niech tak zostanie skoro tego nie rozumiesz. Jeździj tym swoim "niezawodnym" 2.0 tdi. Jeśli Cie nie interesuje temat lpg to zachowaj te swoje cenne rady i przemyślenia dla siebie.
-
1.8T BEX Q
Akurat stuki mieszczą się w normie, napraw kolanko i jak wyeliminujesz nieszczelność dolotu to zrób logi. Jak dalej będzie falować przepływ to podmień tą przepływkę. Turbo aż tak późno nie wstaje
- Poprawa osiągów, kultury pracy
-
Gaśnie po przełączeniu na LPG
To nie jest rozwiązanie problemu tylko tuszowanie. Masz zalepione wtryski więc czyszczenie albo wymiana.
-
1.8T AVJ Turbo póżno wstaje( LOGI)
Jeśli tak to kup ori. Nie masz słabszych hamulców?
-
1.8T AVJ Turbo póżno wstaje( LOGI)
Chodzi Ci o to? http://www.getem.pl/sklep/towar.4661.oryginalny.ezektor.zawór.vw.audi.058133753d.058133753.html
-
Pytanie o filtr paliwa, ciśnienie oraz pompe
Było przy okazji sprawdzić pod obciążeniem czy jest 4bary. Ale jak na jałowych ma 3,2 to raczej pompa niedomaga.
-
Olej do dolewki 2.0 tdi
Zapewne 5w30 z normą vw 507 000. Albo zadzwoń do tego serwisu i się dowiesz
-
1.8T BEX Q
Sprawdź ciśnienie paliwa manometrem pod obciążeniem.
-
Odprysk lakieru nad szybą
Oczyścić, odtłuścić i zrobić zaprawkę. Możesz kupić 50ml dobranego lakieru w lakierniczym i pędzelkiem zamalować lub nabyć lakier do zaprawek w aso albo na popularnym portalu aukcyjnym. Chyba zbytnio panikujesz kolego