Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. przem8 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    To niech kolega się zaopatrzy w vaga i posprawdza korekty na kanale 32 i będzie cos wiecej wiadomo
  2. Ciężko jednoznacznie określić, bo zależy czy stoi się w korku czy nie Ale po ok. 5 minutach coś zaczyna dmuchać ciepłem i te 2 km trzeba przejechać minimum. Możesz spróbować odpowietrzyć ale raczej to nic nie zmieni
  3. W vagach jest tak, że jeśli rzeczywista temp. płynu jest w granicach 80 stopni to na zegarach mamy już 90. Według mnie termostat masz sprawny, bo u mnie w czasie jazdy temp. też oscyluje w granicach 84-88 stopni i też trzeba przejechać w granicach 8-10 km żeby złapać 90 stopni, a na pewno mam wszystko sprawne. W a4b6 się szybciej nagrzewa ale to już za sprawą innego termostatu.
  4. przem8 odpowiedział(a) na johnys4 temat w 2.7BiT
    Zrób logi dynamiczne. Przy odpiętym zaworze to powinno ładować bodajże 0,3 bara więc praktycznie w ogóle to nie powinno jechać
  5. przem8 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    Widocznie błąd sporadyczny.
  6. przem8 odpowiedział(a) na olopan temat w Audi A4 B5
    Kanał 49. Wciskasz obieg zamknięty + nawiew na górę i potem regulacją temp. szukasz kanału i zatwierdzasz znowu przyciskiem od obiegu zamkniętego.
  7. Jeśli tak jest to reduktor nadaje się na reklamację. Pisałeś, że pół roku masz gaz więc jedź do gazownika i niech Ci wymieni w ramach gwarancji.
  8. przem8 odpowiedział(a) na sandall temat w 2.8
    Tak. Jeśli rzeczywiście to od SAI to można uznać, że pierdoła. Zapewne świeci się check i nie wiem jak Ciebie ale mnie ta kontrolka drażni
  9. przem8 odpowiedział(a) na Falcone temat w Audi A4 B6/B7
    Będę miał okazję to spróbuje
  10. przem8 odpowiedział(a) na Falcone temat w Audi A4 B6/B7
    Ale to jest sam wkład, bez obudowy. Jak się da zmienić i będzie działać to po co przepłacać
  11. Może coś źle poskładane. Sam to zmieniałeś? Jak u mechanika to jedź na reklamację skoro wcześniej było dobrze Na nowych amorach będzie stał ciut wyżej ale też bez przesady.
  12. przem8 odpowiedział(a) na sandall temat w 2.8
    Ten błąd to pewnie od pompy powietrza wtórnego SAI i jest albo gdzieś nieszczelność lub padł przekaźnik albo jeszcze coś innego. Z odpalaniem nie powinno mieć to powiązania. Spróbuj zakręcić lpg, może reduktor puszcza
  13. Jak się chcesz licytować na wartości to ja widzę maksymalnie 0,17 po odczycie z tabeli, a więc około 0,2
  14. Instalacja w granicach 3tys, a w Bytowie to chyba polecany jest Piotr Gierdalski na Chrobrego.
  15. Bo momentami jest prawie o 0,2 bara więcej niż zadane ciśnienie doładowania. Nie wygląda żeby było po sofcie.
  16. Max jest 0.8 i turbo Ci przeładowuje.
  17. Wpisz sobie w googlach "schemat odmy/odpowietrzenie skrzyni korbowej 1.8t" i znajdziesz. Szukanie samemu nie boli. Może masz uwalony termostat i jest niedogrzany silnik, co zimą sprzyja gromadzeniu się masła. To, że na zegarze masz 90 stopni nie oznacza, że rzeczywiście tak jest.
  18. Chyba masz automat? Jak Ci nie szkoda auta, a bardziej skrzyni to holuj Słabszymi passerati się jeździło z lawetami i było dobrze
  19. przem8 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    Za zasysanie korka zazwyczaj jest odpowiedzialny uszkodzony zaworek jednokierunkowy w trójniku. Jak będzie pęknięta albo nieszczelna to zwykle poci się w tym miejscu, mogą falować obroty
  20. A może jednak wina wtryskiwaczy gazowych. Jak sie da to spróbuj w programie od gazu pojedynczo kolejne wtryski wyłączać i może dojdziesz ktory jest niesprawny. Żeby wyeliminować cewke to pasuje miec dodatkowo jedną sprawną i też pokolei podmieniac jak nie ma błędu na vagu, który to cylinder.
  21. Te silniki mają skłonności do gromadzenia nagaru i przez to zapycha się smok. Poczytaj o tzw. oil sludge w tych silnikach. Dla bezpieczeństwa powinno się wykonać takie czyszczenie zaraz po kupnie, zwłaszcza jeśli auto zza granicy gdzie jeżdżą na LL. Płukanka może zredukować zużycie oleju, a mity o rozszczelnieniach itp. jak chcesz powtarzać to nie tutaj. Jeśli uszczelnienia silnika trzymają się na nagarze to tak prędzej czy później zacznie cieknąć
  22. Zrób płukankę i każdy z tych dwóch będzie dobry. Przy tej okazji pokusiłbym się o czyszczenie smoka olejowego jeśli tego nie robiłeś, tym bardziej jeśli auto kiedyś jeździło w serwisie longlife.
  23. Wypadania zapłonów to kanały 14,15,16 ale działa to tylko na biegu jałowym.
  24. Te szarpnięcia masz na zimnym silniku po przełączeniu na lpg czy bez różnicy? Na biegu jałowym nie masz wypadań zapłonu na lpg?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.