Jakie firmy odkupujące odszkodowania poleciacie?
0

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam szkodę, którą chętnie odsprzedam, jednak nie wiem do kogo się udać. Macie jakieś sprawdzone firmy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysyłaj do kilku(nastu) różnych, zawsze mają widełki ale oferują jak najmniej bo mają wtedy większy zysk. Czasami nawet daję więcej jak widełki które z początku mogli zaoferować. Można się z nimi policytować "firma X daje tyle" 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 24.01.2019 o 12:35, Areczeq napisał:

Witaj, możesz podesłać kosztorys na [email protected]  analiza w ciągu 48h aczkolwiek przeważnie jest w tym samym dniu. Jak to działa? Dostaje od firmy zakres $ który mogę zaproponować i tą kwotę możemy delikatnie negocjować. Jeżeli godzisz się na warunki, to  sporządzana jest umowa o odkupienie szkody i w momencie gdy kancelaria otrzyma Twój list w przeciągu 7dni roboczych otrzyma się pieniądze na koncie.
    Analiza jest bezpłatna także warto wysyłać takie kosztorysy. Przy okazji dodam że można cofnąć się do każdej szkody (u nas tylko OC) do trzech lat wstecz, nawet wtedy gdy sprzedało się już auto. Drugą sprawą w stłuczkach, wypadkach jest to że gdy komuś coś się stało to zawsze warto oddać sprawę do kancelarii odszkodowawczej bo z tego też są pieniądze.  Pozdrawiam

Poszedł email

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku najlepszą ofertę z firm, do których rozsyłałem zapytania, była firma Benefactor z Piotrkowa Trybunalskiego. Sprawa dotyczyła AC.

Przede wszystkim wyślij zapytanie do jak największej ilości firm, tak jak już tutaj w temacie polecono. Osobiście wysłałem do około 20.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiem co piszę, pracowałem w jednej z takich firm i to nie jako pseudo agent który tylko łapie klientów a i tak pośredniczy tylko, a później wysyła papiery dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam do kontaktu priv, zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań, może uda się coś odpowiedniego zaproponować:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi