Jump to content
0
tom2009

Audi A4 B7 2.0 TDI 140 KM BPW

Recommended Posts

Chłopaki co myślicie o tym samochodzie.

939142617_;slot=3;filename=eyJmbiI6Ijhre
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Czarny, Metalik, Nie Perłowy, Diesel, 140 KM, 1 968 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

Nawet jakaś historia jest ...

kolego jak się przymierzasz do kupna to przeczytaj to 

cytuje wpis z naszego forum Napisał Musashi "

na forum, jest sporo informacji na ten temat.

jednostka praktycznie identyczna z 1,9 tdi AWX, AVF, maja nawet taka sama głowicę. POdstawowa wada, to jednopunktowe mocowanie PD, skutkujace wyrabianiem się gniazd PD.

DPF i jego warunki dopalania katalitycznego skutkuja przelwaniem paliwa, ktore dostaje sie do oleju. to prowadzi do przyspieszonego zuzycia walka rozrzadu oraz, popychaczy.

plusy w stosunku do AWX i AVF, to elektrycznie sterowany EGR oraz klapa gaszaca, eliminujace przeciekanie oleju na plecionke.

jeżeli 2.0 tdi to zdecydowanie 16V czyli BLB lub BRE

oczywiście należy pamietać o potencjalnym problemie z napedem pompy olejowej poprzez walki wyrownowazajace. Problemy najczesciej sa spowodowane peknieciem lyzwy napinacza.

ogólnie sztuka ładna :)

3 minuty temu, Fish1991 napisał:

kolego jak się przymierzasz do kupna to przeczytaj to 

cytuje wpis z naszego forum Napisał Musashi "

na forum, jest sporo informacji na ten temat.

jednostka praktycznie identyczna z 1,9 tdi AWX, AVF, maja nawet taka sama głowicę. POdstawowa wada, to jednopunktowe mocowanie PD, skutkujace wyrabianiem się gniazd PD.

DPF i jego warunki dopalania katalitycznego skutkuja przelwaniem paliwa, ktore dostaje sie do oleju. to prowadzi do przyspieszonego zuzycia walka rozrzadu oraz, popychaczy.

plusy w stosunku do AWX i AVF, to elektrycznie sterowany EGR oraz klapa gaszaca, eliminujace przeciekanie oleju na plecionke.

jeżeli 2.0 tdi to zdecydowanie 16V czyli BLB lub BRE

oczywiście należy pamietać o potencjalnym problemie z napedem pompy olejowej poprzez walki wyrownowazajace. Problemy najczesciej sa spowodowane peknieciem lyzwy napinacza.

To wszystko to ja wiem.. A co myślicie ogólnie o tej sztuce ?

to dobrze bo to najważniejsze :) Według mnie sztuka wygląda ładnie. Środek nie jest dojechany. lakier na zdjęciach wygląda spoko. Mi brakowało by tylko xeno ale to zawszę można dołożyć. Jeśli w rzeczywistości wygląda tak jak na zdjęciach to za to cenę spoko. 

Przejadę się jutro zobaczyć bo mam tylko 5km.