Jump to content
3 3
Adriano7

Pierwszy zakup A4 B8 polift >2012 r.

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam wszystkich,

po rozstaniu się z wysłużoną A3 Sportback 2005 r. przyszedł czas na Audi A4 B8 Sedan polift >2012 r. najlepiej w pakiecie s-line.

Auta zamierzam używać w trybie mieszanym, czasem trochę po mieście, raz na jakiś czas dłuższy wyjazd. Przeglądając oferty na OLX natrafiłem m.in. na takie ogłoszenie: 

image;s=732x488
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Pierwszy właściciel, Biały, Nie Metalik, Nie Perłowy, Benzyna, 211 KM, 1 984 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

Proszę o sugestię czy auto warte takiej ceny, czy zainstalowany silnik 2.0 TFSI jest godny polecenia w tym roczniku, na co zwrócić uwagę? Wiem na pewno, że w tym aucie był wymieniany przedni zderzak, przednie lampy i chłodnica.

Może ktoś już oglądał to auto? Ewentualnie jeśli ktoś ma na sprzedaż auto z powyższymi parametrami, proszę o oferty. Budżet 57000.

Pozdrawiam.

Edited by Adriano7

Nie ma jej

ccco

4 minuty temu, audiaudi napisał:

Nie ma jej

Ooo, widocznie sprzedane w ostatnich godzinach, niedawno jeszcze było aktywne. No nic, szukam dalej.

Jak już ktoś wymieniał to mógł się chociaż lepiej postarać spasować maskę/zderzak bo słabo to wygląda.

Przy zakupie samochodu, w pierwszej kolejności dobrze jest poprosić o VIN i przestudiować historię danego pojazdu.

A później można się brać za jechanie i oglądanie na żywo.

W dniu 12.07.2020 o 20:17, Adriano7 napisał:

Ooo, widocznie sprzedane w ostatnich godzinach, niedawno jeszcze było aktywne. No nic, szukam dalej.

Kto to kupi, gniot

ccco

Ogłoszenie widocznie wygasło ;) - oferta odnowiona. Autko miało robiony przód (zderzak, lampy, chłodnica), ale raport VIN wykazał mi jeszcze boczne drzwi lewe i prawe (incydent z 03.2018 r.)...

VIN raczej błędnie wpisany ciekawe dlaczego :)

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\O A4 wiemy wszystko....inni mogą nas tylko kopiować\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Teraz, Wihajster napisał:

VIN raczej błędnie wpisany ciekawe dlaczego :)

VIN wpisany poprawnie, auto z Kanady to i o zdjęcia ciężko, zresztą teraz jak ktoś wie do kogo uderzyć to Rosjanie ostatnio poza archiwizowaniem aukcji, wprowadzili jeszcze usługę usuwania historii z ich stron, za odpowiednią opłatą w euro ma się rozumieć. 

W dniu 13.07.2020 o 17:47, Barti_ napisał:

Jak już ktoś wymieniał to mógł się chociaż lepiej postarać spasować maskę/zderzak bo słabo to wygląda.

Przy zakupie samochodu, w pierwszej kolejności dobrze jest poprosić o VIN i przestudiować historię danego pojazdu.

A później można się brać za jechanie i oglądanie na żywo.

Tylko co Ci da Vin, z tego Auto DNA nic ciekawego nie wywnioskowałem jak sprawdzałem 2 auta, poza wyposażeniem itd.

Co do sprawdzenia auta np w ASO to też ciężko, byłem z VIN to powiedzieli że bez dowodu rej. i właściciela nic mi nie mogą powiedzieć  :/

Ogólnie też szukam A4 rocznik 2012 (najchętniej bęzyna ponoć już nie ma problemu olejowego) mój budżet to około 40k- Biorąc pod uwagę jak się wkopałem z poprzednim A4B7 (kupiłem za 30 włożyłem jeszcze 15 a wszystko miało być tip-top) to nie wiem jak kupić aby auto nie miało 350tyś w rzeczywistości, tego na dobrą sprawę nie idzie sprawdzić chyba..

40 minut temu, Użytkownik007 napisał:

Tylko co Ci da Vin, z tego Auto DNA nic ciekawego nie wywnioskowałem jak sprawdzałem 2 auta, poza wyposażeniem itd.

Co do sprawdzenia auta np w ASO to też ciężko, byłem z VIN to powiedzieli że bez dowodu rej. i właściciela nic mi nie mogą powiedzieć  :/

Ogólnie też szukam A4 rocznik 2012 (najchętniej bęzyna ponoć już nie ma problemu olejowego) mój budżet to około 40k- Biorąc pod uwagę jak się wkopałem z poprzednim A4B7 (kupiłem za 30 włożyłem jeszcze 15 a wszystko miało być tip-top) to nie wiem jak kupić aby auto nie miało 350tyś w rzeczywistości, tego na dobrą sprawę nie idzie sprawdzić chyba..

Jeżeli sprawdzasz sam na własną rękę to za dużo rzeczywiście pewnie nie wywnioskujesz. Są ludzie, którzy dostarczą Ci kompletną historię serwisową jaka znajduje się w ASO.

40k to masz na sam zakup czy na wszystko? Bo jeżeli na wszystko (wliczając ewentualny pakiet startowy typu rozrząd, filtry/oleje itd.) to możesz zapomnieć o kupieniu jakiejś fajnej sztuki. Przy 40k na sam zakup - możesz szukać takiego rocznika, ale też musisz mieć na uwadze, że nie będzie to pewnie pełna opcja (a raczej bliżej golasa), czy w najwyższej kondycji mechanicznej. Wszystko zależy od tego na czym Ci najbardziej zależy bo przy tej kwocie wszystkiego mieć nie będziesz.

Aktualnie mam B7 w Quattro i z mocnym wyposażeniem, czegoś takiego nie kupię w B8 na pewno ale myślałem np o czymś takim jak poniżej w linku.

Przebieg 280tyś ale może pewniejszy, bo chyba 8letnie diesle o przebiegu poniżej 200tyś to w większości nie prawdziwe przebiegi. Rozrząd wymiania się co 210k chyba w 170konnym?

Co myslisz o tym?:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-oryginalny-lakier-serwis-aso-s-line-ID6Dd3mJ.html

3 godziny temu, Użytkownik007 napisał:

Wpakowałeś w auto 45 tysi i chcesz je teraz zmienić?

Tak, dokładnie.

I kupić inne 8 letnie auto co doleciało do księżyca a może dalej oczywiście które nie wymaga prawie żadnego wkładu finansowego.  Magia 4 zer jak widać jest silna. Ekonomia już nie  jak widać po wyborach w PL to kulawa Jolka, nikt jej nie kocha. Ale nie ma tego złego, forum będzie długo żyło jeszcze dzięki nowym zakupom starych łup.  

2 godziny temu, Użytkownik007 napisał:

Aktualnie mam B7 w Quattro i z mocnym wyposażeniem, czegoś takiego nie kupię w B8 na pewno ale myślałem np o czymś takim jak poniżej w linku.

Przebieg 280tyś ale może pewniejszy, bo chyba 8letnie diesle o przebiegu poniżej 200tyś to w większości nie prawdziwe przebiegi. Rozrząd wymiania się co 210k chyba w 170konnym?

Co myslisz o tym?:

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-oryginalny-lakier-serwis-aso-s-line-ID6Dd3mJ.html

Z tego rocznika i z podobnym wyposazeniem co ta czarna w de kupisz za ok 7000€

ccco

15 minut temu, Axel1 napisał:

I kupić inne 8 letnie auto co doleciało do księżyca a może dalej oczywiście które nie wymaga prawie żadnego wkładu finansowego.  Magia 4 zer jak widać jest silna. Ekonomia już nie  jak widać po wyborach w PL to kulawa Jolka, nikt jej nie kocha. Ale nie ma tego złego, forum będzie długo żyło jeszcze dzięki nowym zakupom starych łup.  

Co Ty chłopie piszesz skoro nie znasz szczegółów mojego wyboru?

Wkład finansowy zrobiony, mimo tego nowe niespodzianki  wychodzą, kultura pracy inna, spalanie itd. nie wspominam o tym że między 8 a13 lat też jest różnica.  Poza tym nie pytam czy warto zmienić tylko czy warto kupić to co wysłałem...

2 minuty temu, Użytkownik007 napisał:

Co Ty chłopie piszesz skoro nie znasz szczegółów mojego wyboru?

Wkład finansowy zrobiony, mimo tego nowe niespodzianki  wychodzą, kultura pracy inna, spalanie itd. nie wspominam o tym że między 8 a13 lat też jest różnica.  Poza tym nie pytam czy warto zmienić tylko czy warto kupić to co wysłałem...

Skoro wiesz lepiej niż niejedna szklana kula tutaj to po co bić pianę ? 

Bić pianę? Pytam o konkretne auto z ogłoszenia nic więcej.

.

11 godzin temu, Użytkownik007 napisał:

Co myslisz o tym?:

Nie brałbym polifta bez ledów. Będzie Ci później ciężko go sprzedać :) Do tego jeżeli dobrze widzę to nie ma w ogóle czujników parkowania?

Lepiej kupić bez S-line a z lepszym wyposażeniem.

Barti_ dzieki za informację - nawet bym na to nie zwrócił uwagi :facepalm:

Jeżeli interesuje Cie wersja avant to do sprzedania jest mój allroad. 

image;s=732x488
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Biały, Nie Metalik, Nie Perłowy, Benzyna, 250 KM, 1 984 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

Zadzwoń to się dogadamy.

Było A4 B5 1.8 125KM  \\  Było A4 B6 1.8T Quattro 256KM  \\  jest

Dzieki za propozycję ale znacznie przekracza to mój budżet.