[ALL B6] Dziwny dźwięk + wibracje napęd quattro
0

1 post w tym temacie

Witam,

pojawił się jakiś problem z układem napędowym w moim aucie, troszkę ciężko wytłumaczyć ale spróbuje. Pojawił sie niepokojący dźwięk dochodzący z tyłu auta dźwięk ten trudno wytłumaczyć nie jest to wycie ani buczenie bardziej takie skrobanie jakby wsadzić kija albo drut w szprychy, albo jakby zębatki o siebie skrobały, dźwięk nasila się miarę zwiększania prędkości około 100km/h w aucie jest juz tak głośno że nie da się rozmawiać a towarzyszące przy tym wibracje czuć juz na aucie, dodam ze na początku było to taki pulsacyjny dźwięk czyli nie cały czas teraz juz się całkiem nasiliło aż strach jeździć. Auto jest wyposażone w napęd quatro. Mogę jeszcze dodać ze na początku taki dźwięk występował przy maksymalnym skręcie ale myślałem ze taki dźwięk to spinający sie napęd czy jak to nazwać. Może ktoś miał podobny problem. Proszę o podpowiedz.[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:45_________________________________________________Nie ma szpec majstów od quatro?? Jutro jade na rozpoznanie do serwisu napisze co wybadali[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:08_________________________________________________Właśnie wracam z serwisu zadowolony i nie. Okazało się ze to na szczęście tylko łożysko prawego tylnego koła trochę się zdziwiłem bo w moim poprzednim aucie objawy kończącego sie łożyska były inne a juz na pewno oceniając na słuch. Trochę mnie gość nastraszył podczas jazdy próbnej że to tylny most że oleju nie ma ze pęknięty itp już chciałem uciekać z auta ale po podniesieniu stwierdził ze to łożysko :) Teraz pozostaje poszukać jakiś cennych porad na temat wymiany i do dzieła :) a może się nie opłaca robić samemu i oddać audi w dobre ręce?? POZDRAWIAM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
    0

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Latest Registered Members