RNS-E z a6 c5 (pasuje do a4 b5)
0

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

RNS-E z a6 c5 (pasuje do a4 b5)

Witam. Do sprzedania RNS-E z a6 c5. Stan igła. Po niewielkich przeróbkach pasuje do a4 b5

W zestawie, kod, pl menu, najnowszy soft, mapa

Cena: 1799zł

20891597_1909719892372756_899143563_n.jpg.9917e4b7d8a0a60c5c3002ca082aa779.jpg.fea0f76b2edfa8f46e9ff60b33cec82a.jpg

20937841_1909719895706089_692223950_n.jpg.4f9c1b4f3e52faaf77d4c77ad9fd1e91.jpg.c06798a69a4622003c3c3dc65fbaa10d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie pomyliłeś się z ceną o 1400zł?

U mnie stoi A6 C5 z taką navi, skóra, elektryka, 2.5 TDI Quattro za 3 tyś, kompletna jeżdząca, za samo radio gość woła 350zł, a Ty chcesz za radio prawie 2 klocki i jeszcze przerabiac do B5, Polski naród to faktycznie dojna krowa jak płaci tyle za coś takiego :grin:

Bez urazy, ale ta nawigacja to porażka.

zawsze zastanawia mnie czym się kierują ludzie wystawiajć cos takiego z taką ceną, naprawdę uważasz że to tyle warte? Kurde przeciez to z lat 2000+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Godzinę temu, Magik123 napisał:

nie pomyliłeś się z ceną o 1400zł?

U mnie stoi A6 C5 z taką navi, skóra, elektryka, 2.5 TDI Quattro za 3 tyś, kompletna jeżdząca, za samo radio gość woła 350zł, a Ty chcesz za radio prawie 2 klocki i jeszcze przerabiac do B5, Polski naród to faktycznie dojna krowa jak płaci tyle za coś takiego :grin:

Bez urazy, ale ta nawigacja to porażka.

zawsze zastanawia mnie czym się kierują ludzie wystawiajć cos takiego z taką ceną, naprawdę uważasz że to tyle warte? Kurde przeciez to z lat 2000+

Jak chce 350zł to bierz od niego , od reki daje 7 stówek to drugie tyle zarobisz.

Chyba kolega regulaminu nie czytał a nie jest nowy na forum.

Edytowane przez junior555

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    16 godzin temu, Magik123 napisał:

za samo radio gość woła 350zł,

Daj namiary też chętnie za tą kasę przytulę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie pomylił z navigation plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak bede w domu to obczaje oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak bede w domu to obczaje oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, marcin_franz napisał:

Pewnie pomylił z navigation plus

o tym samym pomyślałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Magik chyba coś Ci się pomyliło z tymi radyjkaki... ja mam taka zasadę ze jak się na czymś nie znam to się nie wypowiadam żeby poprostu nie zrobić z siebie pajaca. Nigdy nie spotkałem się z tym żeby ktoś sprzedawał takie radio w IDEALNYM stanie poniżej 1800zl, a siedzę w tym temacie dobrych 9 lat. Jak ktoś ma zjechane na maxa takie radio a to niestety większość przypadków to sprzedaje je od ręki za 1300zl.

Twoja wypowiedz ze ta nawigacja to porażka tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu ze w ogóle nie wiesz o czym piszesz. RNS-E jest do dzisiaj przez wielu uważane za jedna z lepszych nawigacji grupy VAG. Nie bez powodu z pewnymi kosmetycznymi zmianami montowana była jeszcze dwa lata temu m.in. w lamborghini i audi r8. Sama obsługa dzisiejszych mmi nawiązuje do tej z Rns-e. Przez wielu Rns-e jest uznawawane jako wzór ergonomii i przejrzystości użytkowania. Zreszta polecam porównać sobie obsługę flagowej nawigacji VW rns510 z twardym dyskiem i ekranem dotykowym. Mimo większych możliwości, pod względem przejrzystości i łatwości codziennej eksploatacji przegrywa z Rns-e w przedbiegach.

przypuszczam ze od początku piszesz o Rns-D które do Rns-e ma się tak jak kalkulator do laptopa.

pozdrawiam serdecznie 

PS. Następnym razem polecam przeczytanie regulaminu działu sprzedam, a szczególnie podpunktu na temat komentowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    0

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Nowi użytkownicy