Treść opublikowana przez przem8
-
Jaką szczotkę / gąbkę kupić?
Nieważne jak delikatna szczotka i tak nie unikniesz zarysowań ale na pewno będzie to bezpieczniejsze od myjni automatycznych.
-
1.8t quatro
Ok. 200 i sam program. W mieście 13l, a ostatnio wychodzi około 12l z przewagą jazdy w trasie (eską i rzadko kiedy poniżej 140km/h).
-
1.8t quatro
U mnie po programie spalanie lpg jest porównywalne lub nawet trochę niższe niż na serii, zależy kiedy. Różnicy przy dystrybutorze nie odczuwam.
-
1.8t quatro
Planujesz zwiększać moc i pytasz o spalanie? Na prawdę 2litry gazu w jedną czy drugą stronę to tak dużo? Jak Ci się trafi Q to kupuj, jak nie to zawsze można dołożyć. Na suchym ośka daje radę, ale na mokrym to o wyścigach spod świateł można zapomnieć przy mocy ok. 200kuni.
-
1.8T AVJ Turbo póżno wstaje( LOGI)
Niech się wypowie ktoś mądrzejszy ale raczej bez wyciągnięcia turbiny się nie obejdzie. Możesz sprawdzić wcześniej zawór dv czy działa prawidłowo.
-
1.8T AVJ Turbo póżno wstaje( LOGI)
Nie wiem czy wiesz ale kupiłeś auto po programie Turbo nie osiąga zadanego doładowania i bardzo powoli wstaje. Na pewno lepiej się zbiera, nawet teraz, od serii
-
Instalacja z komunikacją obd
A to jakaś tajemnica? Snopków, ciecierzyn czy może jakubowice?
-
1.8T AVJ Turbo póżno wstaje( LOGI)
Najlepiej to robić w dwie osoby. Ty jedziesz, a druga osoba kliknie na Twój znak. Przynajmniej do 6tys , bo inaczej to nie ma sensu i pamiętaj żeby przed logami skasować błędy i nie odpuszczać gazu jak już się zacznie. Powodzenia Widzę, że masz lpg więc logi zrób na Pb, a na lpg najwyżej dodatkowo jeszcze 2+33
-
1.8T AVJ Turbo póżno wstaje( LOGI)
Wchodzisz w bloki pomiarowe, wybierasz grupy, które chcesz logować, potem wciskasz log, możesz zmienić docelową nazwę pliku, klikasz start w momencie kiedy chcesz rozpocząć logowanie, jak kończysz to stop i koniec. Potem wchodzisz w folder vcdsa i tam jest kolejny folder log i Twoje logi. Wrzucasz potem na vaglogi.pl plik stamtąd i wklejasz tu wygenerowany link.
-
1.8T BFB maxymalna moc a seryjny osprzęt ?
Wyjścia masz dwa- korekta softu i będzie w granicach 190koni lub większe wtryski i też korekta ale z bfb powyżej 200 koni to ciężko żeby było bezpiecznie. Jak będzie ciepło to bez dobrego chłodzenia i tak dużo koników ucieknie
- Światło stop.
-
Brak wskazania inspekcji olejowej
Bo przed sprzedażą była kasowana inspekcja i jeszcze za mało kilometrów przejechałeś żeby coś pokazało
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Nie patrz na tą rezerwę, bo za dokładna to ona nie jest. Wyjeździj przynajmniej 3 zbiorniki do końca i wtedy policz sobie średnią.
-
1.8T AVJ Turbo póżno wstaje( LOGI)
2+33, 3+20 i 115+118. Logi parami jak napisałem, na 3 biegu od 1,5tys do odcinki z butem w podłodze, wczęsniej skasuj błędy nawet jak ich nie ma. Zapisane logi wrzuć na vaglogi.pl. Na youtubie jest nawet poradnik tylko, że dla diesla jak kojarzę ale zasada podobna
-
AUDI A4 B7 2007 R AVANT 1.6 ALZ 89 OOO KM PROSZĘ O POMOC !
Uszczelki z wiekiem twardnieją i nie spełniają swojej funkcji. Jej koszt pewnie w granicach 60 zł. Jak ścieknie gdzieś na wydech to będzie walić spalonym olejem. Nie wiem czy będziesz robić teraz rozrząd ale mógłbyś to ogarnąć za jednym zamachem, taki pakiet startowy.
-
A4 b7 1.8t bfb napinacz łańcucha.
Ten typ tak ma ale 5s to już trochę przydługo. Czyściłeś smoka olejowego kiedyś?
-
A4 B7 2007 R AVANT 89 OOO KM PRZEBIEGU KILKA PYTAŃ !
1. Radio nie włącza się też po kluczyku rozumiem? Może masz instalacje pod niefabryczne radio, a ktoś wrzucił ori (wyjmij i zobacz co tam jest) 2. j.w 3. Były takie wersje Pod tylną kanapą powinna być wlepka z kodami wyposażenia więc możesz sobie rozszyfrować. Jak masz do samochodu książkę serwisową to też na pierwszej stronie powinna być ta naklejka z kodami wyposażenia.
-
AUDI A4 B7 2007 R AVANT 1.6 ALZ 89 OOO KM PROSZĘ O POMOC !
Do wymiany uszczelka pokrywy zaworów. Norma po tylu latach nawet przy małym przebiegu. Rozrząd też już dawno powinien być wymieniony. Jak nie wiadomo kiedy to wymienia się dla świętego spokoju.
-
Audi A4 B6 1.6 Benz+Gaz nie odpala
Jakieś błędy? Może problem z imo lub czujnik położenia wału. Jest iskra na świecy?
-
Zgaslo ponad jazdy z nićego nic
Świece wymieniałeś kiedyś? Może szwankuje czujnik położenia wału ale raczej powinno wywalić błąd.
-
ESP
System włączony jest automatycznie przy każdym odpaleniu samochodu. ESP jest wyłączone jeśli SAM wciśniesz przycisk i wtedy na desce świeci Ci się na żółto ikonka od esp. Jeśli przy włączonym esp w trakcie jazdy zacznie mrugać to znaczy, że system interweniował (wyprowadzenie z poślizgu lub przy buksowaniu kół).
-
1.8T LPG trójmiasto.
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1BQTG8bV_c2dg6p2oM49CjxrJDsI&ll=52.20888453811197%2C11.638433950000035&z=5 Poza tym czarny ac r01 spokojnie ogarnie serię ale jak planujesz mody to lepiej wsadzić ten do 250km.
-
Napinacze , łańcuch rozrządu , fazatory
Może być też rozciągnięty łańcuch, przestawiony rozrząd. Sprawdź co pokazuje na vagu w gr.93 i zrób log dynamiczny bodajże 91+92+93 żeby sprawdzić działanie nastawników.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Usuniesz drobne rysy, można pozbyć się nawet hologramów, wydobędzie głębię ale ręce odpadają
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jak ręcznie to ewentualnie przed woskiem megsa UC i jechać ręcznym, twardym padem ale to męka na twardych lakierach audi.