Jump to content

1.8t czy warto


Recommended Posts

Bieda edyszyn, na zdjęciach słabo to wygląda ciekawe jak w realu, pewnie rdza na "d*pie", poza silnikiem, jakimś tam sline, tempomatem, mulitkierą, styranym wnętrzem z szybami w prądzie na tyle, za wiele nie ma.

Link to post
Share on other sites

Pytanie czego Ty oczekujesz od auta i jego wyposażenia. 

Link to post
Share on other sites

wyposazenie to nie problem dla mnie jakis wielki, tempomat tak, szyby w prądzie tak, radio 2din mozna ogarnac samemu, podgrzewanych siedzen nie potrzebujemy ani kiery, standardowe wyposazenie jakies, quattro mile widziane

Link to post
Share on other sites

Tempomat po taniości to 50zł i przy odrobinie szczęścia, dołożenie jego jest bardzo mało problematyczne, chińskie radio 2 din to chyba na pokaz, concert z bose lepiej gra.

Za 15k to szukałbym z bose i z xenon, cudownie to nie świeci, ale nie trzeba się bawić w cuda nie widy z chińskim led, świeci lepiej od h7, przy odrobinie inwestycji wymiana na bixenon z soczewkami z b8 i bajka, bez męczarni na h7, szyby w prądzie potrafi mieć najgorszy golas, a czasem dobrze wyposażony tego nie ma. Tempomat, jeśli nie trzeba wymieniać modułu.... wystarczy, kodowanie, manetka, przyciąć obudowę pod kierą i jest. Za taką $$$ ciężko może być o quattro. Przy oględzinach samochodu wjedź na kanał (skp) i konkretnie oglądaj okolice wnęki koła zapasu i tylnych nadkoli, czy nie ma rudej są egzemplarze gdzie już tam jest, a są że nie mam tam śladu.

Link to post
Share on other sites
19 minut temu, kamkl90 napisał:

@tass czyli można powiedzieć, że bose i xenon to taka podstawa z czym szukać ? a resztę da się ogarnąc typu tempomat, jakas fajna kiera

Wszystko można dołożyć. Przejrzyj tematy kolegów b6 i zobacz co zrobili. Oczywiście wszystko zależy od czasu i pieniędzy. Ogłoszenie 1,2 i 4 sprawdź dobrze przebieg. 3 szt i prawie identyczne przebiegi. 

Edited by [email protected]
Link to post
Share on other sites

Jak kolega wyżej napisał. Czasem jak coś chce się mieć w samochodzie lepiej dopłacić w miarę swoich możliwości, niż żałować że czegoś brak. Dołożenie tempomatu jest raczej mało kłopotliwe i niezbyt kosztowne.

B6 klimatronika ma w standardzie w niektórych samochodach za takie pieniądze rzadkość. Lubisz jak coś dobrze gra to bose dobrze mieć, kupowanie samochodu bez xenonu to tak średni bym napisał, a wbrew pozorom trochę b6 to ma, jazda wieczorami i w nocy lepsza niż na h7. Jak chcesz szyby w prądzie na tyle to też szukaj z, bo przód w prądzie to standard.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...