Sprzedam A4 B5 1.8T Avant +Lpg
0

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Sprzedam A4 B5 1.8T Avant

Jak w tytule sprzedam  swoje prywatne auto o które dbałem czasem bardziej niż o siebie.

Produkcja grudzień 97 czyli po pierwszym lifcie bazowo był motor  1.8 Adr natomiast zrobiłem swapa na 1.8T Apu ,czyli   polift.

Silnik zanim wsadziłem  był sprawdzony  ,czyli głowica do sprawdzenia  itp. pierścienie  założone były także nowe ,no  skoro był rozebrany to grzechem byłoby nie zmienić, o rozrządzie nie ma co pisać bo to rzecz jasna ,niecały rok temu zmieniona została turbina na hybrydową (obecnie jakieś ~9tysięca nalotu) wtryski  i założony fmic 180, w podanym linku jest mój opis  z logami itp ,obecnie auto legitymuje się mocą w okolicach 220 kunia

Tak po krótce co i jak :

-założone  lpg stag ,butla we wnęce  ,wlew pod klapką (niecałe 4 lata)

-silnik  po kapitalce

-światła  poliftowe bixenony  na soczewce intemo

-poziomowanie dynamiczne

-podsufitka  obklejona na nowo w odcieniu boczków i założone poliftowe lampki

-tempomat

-klapa jak w polifcie otwierana pilotem

-lusterka  poliftowe oba duże elektrycznie łamane

-4 szyby w prądzie

-licznik założony pełen polift

-kratki polift podświetlane

-zderzak polift ze spryskami

-wszystkie szyby przyciemnione

-przednia szyba  zmieniona (kamyk  zrobił swoje)

-całe zawieszenie wymienione na master sport niecałe 10 tysięcy temu

-w grudniu  wymieniona nagrzewnica na nową ori w związku z tym klima nabita na nowo (ale nie miałem z nią i tak problemów)

No auto  praktycznie jest do jazdy ,lać i jeździć ,nie mam ciśnienia żeby sprzedać  ogłoszenie wstawiam  tylko dlatego że chce że w b5 nie można dołożyć Quattro a chciałbym jednak mieć ,,więc jeśli ktoś ma to jestem skłonny się zamienić z jakąś tam dopłata czy jak. Blacharsko auto jest bez rdzy ale nie jest w stanie salonowym rzecz jasna, tylne prawe drzwi mają rysę co widać na foto  oraz przednie błotniki maja wgniotke.

W takim stanie chciałbym  dostać za auto  tyle ile wpisałem w ogłoszeniu natomiast  jeśli  coś to ściągam  turbo  i fmic  zakładam seryjne  i wgrywam program na 190 na 310 bądź całkowita serię i wtedy cena 1500 w dół.

Oczywiście  zawsze można się jakoś dogadać..

Po więcej pytań  zapraszam priv bądź  telefonicznie -660 625 790

Edytowane przez booolek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    0

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.